Kuus üllatavat asja, mida on täiesti hea mõte oma kohvi sisse panna

 (12)
Kuus üllatavat asja, mida on täiesti hea mõte oma kohvi sisse panna
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Kohv ei pea alati olema ühesugune. Selle asemel, et igal hommikul ja lõuna ajal ja võib-olla ka õhtul oma stampkohvi juua, katseta maitsetega. Võimalusi on palju ja need võimalused on vägagi üllatavad. Või oled sa ennegi näiteks Nutellat oma kohvi sisse pannud?

1. Piparmünt

Võid kohvi sisse panna piparmündikommi või lihtsalt piparmündilehti. Kohvile tuleb nii väga mõnus värske ja värskendav kõrvalmaitse.

2. Nutella

Ühest lusikatäiest piisab täiesti. Aga kui sa väga magusat armastad, aga arvad, et hommikuks šokolaadi söömine pole sotsiaalselt aktsepteeritav, siis pane seda kohvi sisse kohe rohkem — keegi ei saa teada!

3. Maapähklivõi

Olgu, see võib alguses imelikult kõlada. Aga mõtle — maapähklivõi sobib ideaalselt šokolaadiga ja šokolaad sobib ideaalselt kohviga. Eriti hea on veel siis, kui lisad mõlemat — nii šokolaadi kui maapähklivõid.

4. Tavaline või

Lisaks sellele, et see teeb kohvi maitse rikkalikumaks, on see ka väga kasulik. Loe lähemalt: Imelik, aga kasulik: viis põhjust, miks sa oma hommikukohvi sisse lusikatäie võid lisama peaksid

5. Mesi

Seotud lood:

Osad vaatavad imelikult, kui sa kohvisse suhkru asemel mett paned, aga tegelikult on see ju palju kasulikum ja kui selle maitsekooslusega ära harjud, siis ka maitsvam. Mesi ei ole kohe kindlasti ainult tee pärusmaa.

6. Vürtsid

Muskaatpähkel, ingver, kaneel, vanill — proovi kõike, et enda jaoks ideaalne maitse leida. Tõesti, pane kasvõi pipart!

Vot kui palju uusi võimalusi, kuidas enda kodust Starbucks teha. Katseta julgesti!

Allikas: Her Beauty