Laste seas hetkel populaarseimas arvutimängus GTA V saavad mängijad naist vägistada ja ta pärast läbi peksta

 (153)
Laste seas hetkel populaarseimas arvutimängus GTA V saavad mängijad naist vägistada ja ta pärast läbi peksta
AFP / Scanpix

Maailma hetke kõige kõvem nimi konsoolimängude seas on kahtlemata Grand Theft Auto V ehk GTA V, mille uuendatud versioon tuli äsja välja Xboxile ja Playstation 4-le. 2013 aastal ilmunud ja nüüd uued lisad saanud mäng on purustanud pea kõik müügirekordid ning kuigi vanusepiirang on suurelt karbi peale märgitud, mängivad seda vägivaldset ja seksistseenidega vürtsitatud mängu nii täiskasvanud kui algklassilapsed.

Uus mäng on lapsevanemad ja lastekaitsjad marru ajanud, sest lisaks pöörasele vägivaldsusele, millega GTA V juba eelmisel aastal vanemad välja vihastas, on sellele nüüd lisandunud vägistamisstseen. Nimelt saab mängija oma tegelaskujuga vägistada prostituuti ning naise pärast jõhkralt läbi peksta, vahendab Daily Mail.

Samuti saavad mängijad jälgida, kuidas prostituut mängija tegelaskujule suuseksi teeb, kui too parasjagu autot juhib. Hiljem on mängijal võimalus naine läbi peksta, ta maha lüüa ja talle makstud raha tagasi röövida.

Jõulud on ukse ees ning see mäng on kahtlemata üks selleaastastest müügihittidest ka Eestis. Naistekas tuletab lapsevanematele veelkord meelde: vanusepiirang on sellistel mängudel põhjusega peal!