Laused, mida ei tohiks mitte kunagi ühelegi lastetule naisele öelda

 (26)
Laused, mida ei tohiks mitte kunagi ühelegi lastetule naisele öelda
Foto: Shutterstock

Lastetutele naistele vaadatakse siiamaani ühiskonna tasandilt viltu, mis siis, et lastetu olemine on kas osade kindel soov või teisel puhul kurb reaalsus, millega naine püüab toime tulla. Kummalgi juhul ei taha ükski lastetu naine kuulda järgmisi lauseid:

Ära muretse, sa pole veel õigest meest leidnud!

Kui naine on suhtes, on tal seda väga valus kuulda, sest ehk on see paarikese ühine otsus mitte lapsi saada? Ja kui naine on vallaline, siis ei ole tal vaja kuulda seda "lohutust", sest ehk on ta just väljunud halvast suhtest või näebki end ka tulevikus ette vallalisena.

Kuidas sa oma vanadust ette kujutad?

Kui küsijal on mitu last ja ta ei kujutaks ettegi, et peaks vanaduse veetma ilma lapselasteta, siis see on tema maailmapilt. Aga osad inimesed kujutavad oma vanadust ette teistmoodi, näiteks ringi reisides ja hobidega tegeledes.

Sa kahetsed seda.

See on lihtsalt üks väga julm lause, mida öelda. Kust sa tead, äkki naine on üritanud ja üritanud last saada, elanud võib-olla üle lapse kaotuse ja nüüd otsustanud, et ta ei suuda enam proovida? Pigem peaks sellise lause ütleja kahetsema oma sõnadevalikut.

Mitte miski ei tee sind õnnelikumaks kui oma laps!

Laps toob kindlasti iga naise ellu õnne ja rõõmu, aga on inimesi, kes soovivad midagi muud ja see kõik on normaalne.

Seotud lood:

See on sinust väga egoistlik.

Pigem oleks egoistlik tuua siia ilma üks elu, kelle eest ei suudeta ega taheta hoolt kanda. Lastetud naised on enamasti oma otsuse kindlalt läbi mõelnud, mistõttu ei ole see egoistlik.

Allikas: YourTango