Lugejad jagavad sügisesi ilunippe: meigipintsli saab puhtaks tavalise teibiga


Lugejad jagavad sügisesi ilunippe: meigipintsli saab puhtaks tavalise teibiga
Foto on illustreerivUnspalsh.com

Kohe kui ilmad külmaks läksid, tekkis meil küsimus, kuidas küll sellises vihmases ja uduses sügises ise kauniks ja säravaks jääda. Korraldasime koostöös Moekuulutajaga auhinnamängu, küsisime oma lugejate käest häid ilunippe ning lubasime kõikide vastajate vahel vägeva kingikoti välja loosida. Kuigi auhind on loositud, jagame veel edaspidigi teiega häid nippe.

Meie lugeja Emma Liisa kirjutas nii:

* Kulmude fikseerimiseks pihustan pisut juukselakki kulmuharjale ja kammin sellega enda kulmukaart.

* Tihtipeale on mu ripsmetušs tükiline ja tükid jäävad harja külge kinni. Selle ennetamiseks hoian harja veidi aega kuuma vee all. Pärast seda kuivatan harja salvrätikuga ja asun ripsmeid värvima.

* Kui mul hommikul lauvärvi või puudrit peale kandes meenub, et olen jätnud pintsli puhastamata, võtan appi teibijupi. Hõõrun pintsli teibi peal kenasti puhtaks, vajutades seda tugevalt vastu teipi. Kogu mustus jääb sellele!

* Maniküüri tehes meeldib mulle mängida täppidega. Selleks läheb vaja hambatikku, millele olen vajutanud tömbi otsa. Täpid saab teha imelihtsalt: selleks võtan tikuga veidi küünelakki ja vajutan selle küünele.

* Soengu tegemine võib olla väga väsitav. Alati jääb hobusesabast mõni salk välja või krunnil tupeeritud osal mingi tutt püsti. Selleks, et saaks juukseid kergemini vormida, kasutan meresoolaspreid, mis teeb juuksed raskemaks.

* Enne ripsmete koolutamist kuumutan ripsmekoolutajat fööniga. Nõnda jäävad ripsmed pikemalt fikseerituks.