Meghan Markle avameelselt raseduse katkemisest: teadsin oma esmasündinud last hoides, et kaotan teise...

 (40)
Meghan Markle avameelselt raseduse katkemisest: teadsin oma esmasündinud last hoides, et kaotan teise...
Foto: PA Wire/PA Images/Scanpix

Ehkki Meghan Markle ei kuulu enam ametlikult kuningliku perekonna ridadesse, on ta siiski mõjuvõimas ja hiljuti avaldas ta New York Times'ile, et tal oli selle aasta juulikuus raseduse katkemine.

New York Timesi rubriigis “The Losses We Share” (“Kaotused, mida jagame” — toim.) räägib Meghan, et tundis ühel hommikul teravat krampi kõhus, samal ajal, kui vahetas oma poja Archie mähet.

“Ma vajusin põrandale, Archie minu käte vahel ja ma ümisesin talle laulu, et me mõlemad oleksime rahulikud. Ma teadsin oma esmasündinud last hoides, et kaotan oma teise.”

Mitu tundi hiljem lebas Meghan haiglavoodis ja hoidis oma abikaasa prints Harry käest kinni.

“Tundsin tema peopesa pehmust ja suudlesin tema sõrmenukke, mis olid meie pisaratest märjad. Külmi valgeid seinu vahtides mu silmad klaasistusid. Püüdsin ette kujutada, kuidas me sellest kogemusest terveks saame",lisas naine.

Ei ole teada, kui pikalt oli Meghan rase olnud. Ei Harry ega Meghan polnud sellest varem rääkinud, et Meghan ootab teist last.

Nende esimene laps, Archie Harrison Mountbatten-Windsor, sündis 2019. aasta maikuus.

Kuulsused on aina enam hakanud avalikult rääkima raseduse katkemisest, julgustades ka tavalisi naisi oma lugu jagama, et mitte oma valuga üksinda jääda. Oktoobri alguses teatas oma raseduse katkemisest ka Chrissy Teigen.

Allikas: Insider