Online-intervjuu: küsi ekspertidelt kõike, mida tahad perevägivallast, ahistaja küüsist pääsemisest ja naiste õigustest teada!

 (19)
Vägivald
VägivaldFoto: Anni Õnneleid

Perevägivalla teema on sel nädalal taas teravalt päevakorda tõusnud ning sellest räägitakse nii meedias kui igas suuremas seltskonnas. Aga millest me tegelikult üldse räägime? Naistekas annab teile, head lugejad, võimaluse küsida otse ekspertidelt!

Küsida võib kõike, mis teemaga seotud: kuhu minna, kui pole kuhugi minna, kust saab abi, kelle poole pöörduda, kuidas aidata vägivallaohvrit, mida teha, kui kahtlustad, et kellegi kallal tarvitatakse vägivalda jne. Kustmaalt lõpeb näägutamine ja õiendamine ja algab vägivald?

Teie küsimustele vastavad Eesti parimad naiste õiguste ja heaolu eest võitlejad, naiste tugikeskuste spetsialistid! Eksperdid valivad küsimused ise välja ning vastavad Naistekas uue nädala jooksul. Kindlasti ei anna nad hinnangut või kommentaari kellegi kohta personaalselt ning solvavad ja asjasse mitte puutuvad küsimused jäävad samuti valikust välja.