Päeva kommentaar: armukeseks hakkavad madala enesehinnanguga inimesed

 (62)
Päeva kommentaar: armukeseks hakkavad madala enesehinnanguga inimesed
Foto on illustreerivPanthermedia/Scanpix

Nädala alguses avaldasime loo sellest, kuidas abielus mees ei jäta kunagi enda naist armukese nimel maha. Näib, et see teema läheb meie lugejatele palju korda, kuna veel praegugi tekitab see elavat arutelu. Piilusime meie kommentaariumi ja valisime välja ühe krõbedama arvamuse.

Meie lugeja Johhaidii kirjutas nii:

Armukeseks hakkavad madala enesehinnanguga inimesed. Nad arvavad, et ei vääri paremat, s.t ei ole atraktiivsed vabade inimeste jaoks. Vahel juhtub sedagi, et armuke ei tea, et ta seda on, talle on maad ja ilmad kokku valetatud.

Kui inimene on aga teise osapoole abielust ja perest teadlik ning ikkagi arendab suhet, siis sel juhul ta ei väärtusta ennast. Hea enesehinnanguga, intelligentsed inimesed ei raiska enda elu armukeseks olemisele.

Ka armukesi pidavatel abieluinimestel on tõsiseid probleeme enesehinnanguga. Nad üritavad nõnda tõsta enda enesehinnangut ja loodavad, et alaväärsuskompleks väheneb. Kahjuks on see vaid tühipaljas enesepettus. Paigas enesehinnanguga inimene ei vaja sellisel moel ego tõstmist. Ta teab, mida ta on väärt.