Pisike Annabel sai täna 7-kuuseks! Tüdrukutirtsu vanemad: me ei unusta kunagi, et Annabeli ravi sai teostatud vaid tänu teile, armsad toetajad

 (78)
Pisike Annabel sai täna 7-kuuseks! Tüdrukutirtsu vanemad: me ei unusta kunagi, et Annabeli ravi sai teostatud vaid tänu teile, armsad toetajad
Foto: Facebook/HelpAnnabel

Uskumatu, kuidas aeg lendab! Alles juunikuu alguses võitis paljude eestlaste südamed pisikene 3kuune Annabel, kes vajas abi ligi 2 miljoni euro suuruse geeniravi rahastamiseks. Tänaseks on aga pisike tüdrukutirts saanud juba seitsmekuuseks ja tema tervis on tänu tuhandete eestlaste abile palju tugevam.

"Nii hea on olla tagasi," rõõmustavad ka Annabeli vanemad Facebookilehel HelpAnnabel. "Kodus olles tunneb Annabel suurt rõõmu eelkõige maitsvast toidust ja pikkadest jalutuskäikudest, sest jahe ja värske õhk on kui uinuti, mis viib pisikese magusasse ja pikka tudusse. Muidugi on pärast head tudu mõnus võtta kapist Annabeli lemmik Põnni püree.

Näeme, kuidas Annabeli silm särab olles kodus tagasi. Eesti aega sisseelamiseks läks meil umbes nädal ning tänaseks oleme leidnud enda jaoks mõnusa rutiini.

Annabel on tubli ja tegeleb igapäevaselt enda lihaste ja motoorika arenguga. Eriti hästi paistab viimase kuu arengus silma kiire jala- ja õlavöötme lihaste areng. Samuti on vahva vaadata, kuidas enne ravi ainult vaadata saanud mänguasju oskab Annabel juba ise katsuda ning liigutada.

Muidugi ei unusta me kunagi, et Annabeli ravi sai teostatud vaid tänu Teile, armsad toetajad. Suur-suur kniks ja kummardus! Loomulikult suur tänu ka SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile olemast meie suurim toetaja!"

Soovime ka Naisteka toimetusega Annabelile palju-palju õnne sünnipäevaks!