Sõida mere taha maju vaatama!

 (3)
Eelmisel aastal toimus mess Vaasas
Eelmisel aastal toimus mess VaasasDelfi lugeja foto

Soome Elamumess on eestlaste hulgas iga aastaga üha enam populaarsust võitnud. Messi korraldatakse igal aastal erinevas Soome piirkonnas. Seekordne mess toimub juba 33. korda, Tampere lähedal Valkeakoskis.

Messialale on rajatud 39 erinevat elamut. Leidub nii väiksemaid pereelamuid kui ka, paaris- ja ridamajasid ning väiksemaid korterelamuid.

Messiala iseloomustavad terviklikult väljaarendatud õuealad, kaunid aiad ning terrassid. Külastajad saavad tutvuda täielikult sisustatud näidiskodudega.

Messil on esindatud parimad maja- ja mööblitootjad; avatud on ehitus- ja sisustusteemalised hallid, tutvustatakse mitmeid uudistooteid ja -teenuseid. Oma ala spetsialistid jagavad soovijatele sisustus- ja ehitusalast nõu.

Vaatamist ja uusi ideid leidub elamumessil nii arhitektidele, projekteerijatele kui ka oma kodu ehitajatele, uuendajatele ja remontijatele.

Selle aasta messi motoks on ökoloogilised ja energiasäästlikud lahendused majade energiasüsteemide planeerimisel ning ehitamisel. Messi läbivaks teemaks on looduslähedane planeerimine ehituses.

Elamumess ootab huvilisi 9.augustini.
Valkeakoski asub Helsingist ja Turust 145 km kaugusel ning Tamperest 35 km kaugusel.

Rohkem infot leiab Soome elamumessi kohta SIIT