ÜLESKUTSE | Sul on kogemusi nilbe ülemusega, kes sind alandab? Jaga anonüümselt oma kogemust!

 (159)
ÜLESKUTSE | Sul on kogemusi nilbe ülemusega, kes sind alandab? Jaga anonüümselt oma kogemust!
Foto: Shutterstock

Kümmekond endist ja praegust töötajat rääkisid täna avaldatud Eesti Ekspressi loos, kuidas Estonia teatri juht Aivar Mäe on aastaid naiskolleege alandanud, teinud kohatuid seksuaalseid kommentaare ning käperdama kippunud. Sellised probleemid ei ole aga kindlasti vaid nimetatud teatris, vaid sarnaste olukordadega on kokku puutunud naised üle maailma.

„Mul oli seljas valge triiksärk, mille alt oli aimata pesu jooni. Ta märkis koosolekul umbes kümne inimese ees, et pitsiline pesu on hea maitse. Ma ostsin pärast seda nahavärvi alussärgi ja kandsin seda iga riietuse all, et ei tekiks ühtki võimalust mu pesu kommenteerida.”

Selline oli ühe teatrijuhi ahistamisega kokku puutunud naise lugu, kuid neid on teisigi ja kindlasti ka teistes ametiasutustes-kontorites.

Kas ka sina oled puutunud kokku ülemuse või kolleegi ebasündsate kommentaaride ja puudutustega? Kas sinu vihase pilgu peale naeris ta sind lihtsalt välja ja ütles, et "ära mõtle üle"? Või ähvardas, et kui sa tema soovide järgi ei käitu, siis...?

Jaga oma kogemust meiega naistekas@delfi.ee või kommentaariumis ja avaldame need anonüümselt Delfi Naistekas.