Vähihaige Annabeli isa: vanem, kes võitleb lapse elu eest, ei peaks tegelema seaduseaukudega

 (69)
Ema: viiest ravikuurist kolm on olnud edukad!
Vähihaige Annabeli isa: vanem, kes võitleb lapse elu eest, ei peaks tegelema seaduseaukudega
Foto: Facebook, Kingitud Elu

Vähiravifondi "Kingitud elu" abil peab võitlust neuroblastoomiga seitsmeaastane Annabel, kelle heaks annetasid inimesed mullu üle paarisaja tuhande euro. Fondi sünnipäeva puhul käis Annabel koos isaga "Aktuaalse kaamera" stuudios ja ütles, et tal läheb hästi, kuigi on päevi, kus ta ei tunne ennast kõige paremini, vahendab ERR.

Tema isa Allar Sepp ütles “Aktuaalse kaamera” stuudiointervjuus, et väikese lapse elu ei saa jääda bürokraatia taha, et kuskil kellelgi on midagi tegemata.

“Vanem, kes võitleb lapse elu eest, ei peaks tegelema seaduseaukudega. Ravi peaks olemas kõikidele, kes seda vajavad,” kõlas isa soovitus poliitikutele.

Ta meenutas, et toona, mil haigekassast saadi eitav vastus Annabeli raviks, ütles haigekassa juht, et raha on tegelikult olemas. Vaata intervjuud ERR uudisteportaalist!

Annabeli ema teatas täna Delfile, et Annabeli ravi kulgeb hästi, viiest ravikuurist kolm on tehtud ilma suuremate tõrgeteta ning hoolimata väikesetest ehmatustest on viimaste uuringute järgi pahalane ikkagi kaotusseisus. “Hetkel keskendume sellele, et ta kosuks ning püüame sirgeks saada tema kasvajast tingitud seljakõveruse. Annabel ise ootab koos õega ärevalt sügist, kuna meie raviarst LÕPUKS lubas, et siis saame mõneks ajaks haiglaukse seljataga sulgeda ning kaua oodatud ja välja teenitud soojamaa puhkusele minna,” kirjutab ema.

Seotud lood:

Loe Annabeli võitlusest pikemalt:

Aita Annabelil suureks kasvada: 7-aastane vapper printsess vajab abi võitluses vihaseima lasteea vähivormiga

Annabeli vähiravi jaoks vajatud hiigelsumma kogunes kahe päevaga ja kahekordselt!

FOTO: Väike vapper Annabel, kelle abipalve meile kõigile hinge läks, saadab jõulutervitused Tallinna Lastehaiglast