Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Coaxili või Salymbra kogemus

Ketsu 07. mai 2016, kl 10.48
Tere!palun jagage kogemusi kas on teid hästi aidanud ja mõjunud depressiooni vastu.Kui kiirelt juba toimet märkasite.nii head kui halba.tänan vastajaid juba ette!

Vat 07. mai 2016, kl 14.27
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?10,13963805

Tea 12. mai 2016, kl 17.07
Võtan Salymbrat ja olen võtnud praeguseks 1kuu ja nädal peale.Rahulikumaks nagu olen jäänud aga depressiooni sellega kaasnevad emotsioonid on ikka alles.(Tegutsemistahte ja huvi puudus jms.)Kindlasti on ka veel ravimit vähe võetud.Olen pannud tähele et kui rohtu võtan tuleb kurbuz ja nutune olemine.samuti ka liigese ja lihasvalu põlvedel ja jalalabal.Ei
tea kas see on ikka ravimist.Kõrvaltoimed peaks ju ikka kaduma.Ja ei tahaks küll et ravim minu kurvameelsust võimendab.Algul neid ei olnud aga nüüd peale kuu ravimi võtmist nagu on need ilmnenud.Kas keegi oskab öelda kas on ravimist.Ja kas see läheb mööda vöi peab Ad vahetama.Ootan asjalikke vastuseid ja tänan.

paanik-ärevik 14. mai 2016, kl 17.00
äkki tasub proovida coaxili salymbra asemel ja vaadata, kas on mingi vahe.
ma kaldun arvama, et on.

Kajake 16. mai 2016, kl 13.52
Tere paanik ärevik!Näen et olete siin vastanud.Kirjutasin terrvisemure foorumis 24.04 lootuses et vastate minule(muudmoodi ju kahjuks suhelda ei saa).Ehk saate siin mulle vastata.Hea oleks kaasvõi meili teel suhelda.Kas sobiks?

paanik-ärevik 16. mai 2016, kl 14.33
meili ma anda ei tahaks SIIN. aga ma vastan su küsimustele, tee kas uus teema või otsi vana üles.
ma vahepeal elasin suvilas ja arvutit kasutasin vähe.

Tea 16. mai 2016, kl 17.04
Tere!(paanik-ärevik).Miks arvad et Coaxili peaks proovima ja vahe neil,kas ta on parem et ei ole Salymbra analoog?Kas ta aitab depressiooni vastu hästi ja kuevameelseks ei teinud.Kui nüüd hakata Coaxili võtma kas kaoksid lihasvalud.Muidugi see inimestel erinev.Ootan väga kogemusi.

paanik-ärevik 17. mai 2016, kl 08.34
coaxil on originaalravim, salymbra on analoog. ma prooviksin originaali ära, ega ta päris niisama kallim analoogist pole, vbl on tõhusam või on vähem kõrvaltoimeid.
on üks nõrgematest ad-dest.

Tea 17. mai 2016, kl 13.30
Tänan vastuse eest!Kas Coaxilil on 90 tbl karpi olemas.Ravimiinfost nähtub, et ei ole.Kas ostad siis kuu ravimid 3 karbiga.Hinnavahe on kuid kuid kui on tõhusam siis tasub ikka proovida.Kas sind tegi ka Coaxil kurvameelseks ja kas aitas depressiooni(tegutsemistahte ja lootusetuse tunde vastu).Kui kiirelt tõi tagsi elurõõmu.Mina vist vähe võtnud (kuu ja 2nädalat)et tulemusi oodata.Kuidas sinul selle ravimiga oli.Ütled,et Coaxil üks nõrgemaid ad-sid kas siis ongi üldse tõhus ja aitab või võtab toimimiseks kauem aega?Sooviks väga taas endine ja rõõmus olla.Tänan ja päikest!

paanik-ärevik 17. mai 2016, kl 17.44
tugevamad ad-d tegid terveks päevaks uimaseks või tõstsid tohutult söögiisu. coaxili toime on küll nõrk, päris kaua läheb aega enne kui paranemine tuleb ja ise peab ka kaasa töötama, et masendusest välja tulla. seeeest ei tee zombiks, uimaseks vaid nagu ma juba kirjutasin, tekkis huvi elu vastu. kurvameelsus oli depressioonist, aga kui igasugu asjad hakkavad juba huvi pakkuma, siis kaob see ära. ma olen haige olnud juba nii kaua, et oskan oma keha kuulata ja tean, mis talle meeldib, mis mitte. ma ei tohi liigselt kiirustada, see teeb mind ärevaks. sellepärast ei plaani ma tegemisi ühele päevale vaid jagan nädalaks ära. samuti ei tohi ma ühel päeval palju suhelda, see tekitab samuti ärevust. ma ei joo kohvi ega teed, need tõstavad samuti ärevust.
õpi ka ennast tundma, mis su kehale meeldib, mis mitte ja kui seda järgida, siis ei pea tarvitama kangeid ad-sid, saab hakkama lahjematega, peaasi, et elurõõm on olemas.
kusagil kolme kuu pärast tundsin, et hakkab kergelt mõjuma.

tellin kuuks ajaks 3 karpi.

Tea 18. mai 2016, kl 14.41
Tere jälle, paanik-ärevik!Kas võtad või võtsid ravi algul ka rahusteid juurde ja millist?Minul on küll praegu vajalik veel võtta juurde xanaxit.Tahaks et seda võtma ei peaks kuid ikka tuleb mingi ärevus ja mõningane südamepekslemise hoog.Kas see on ravi alguses normaalne ja oli ka sinul nii ja rahustit juurde vaja.Kas on okei mingit rahustit juurde võtta ja hiljem kui rohtu kauem võtnud ksob see vajadus ära.Millist rahustit võtad ja kui tihti.Tänan kui leiad aega vastata.P.S.Küsin sest sinul kogemusi.

paanik-ärevik 20. mai 2016, kl 10.22
minule xanax millegipärast ei sobi, mina võtan diazepexi. praegu võtan harvem, aga alguses on normaalne rahustit rohkem võtta kuna ad-d nii ruttu veel ei toimi.
minul on selline psühhiaater, kes arvab, et elu peab olema elamist väärt ja sellepärast parem on võtta üks tablett, kui hambad ristis kannatada. elu läheb ju niimoodi mööda.

Tea 23. mai 2016, kl 18.00
Tere!Paanik-ärevik,kirjutad et xanax sulle ei sobi.Küsingi et kas ei rahustanud või mil moel aru said et ei sobinud.Mina ka tunnen et xanax pigem vahel ei mõjugi(ärevus ikka) ja nagu ja pulsi teeb kiireks.Kuidas sinul xanax mõjutas olemist.Tänan ja ootan ikka vastust!

paanik-ärevik 24. mai 2016, kl 09.25
mulle mõjus xanax nagu vastupidi. rahustamise asemel tegi hoopis ärevamaks. rahustab diazepex ja kui see ka ei aita, vahel harva, siis diasepaami valocardini tilgad juurde.

Tea 24. mai 2016, kl 12.57
Minul ka tundub asi sedasi olema.Kas
diazepex uniseks ei tee ja valocordin samuti?Ja lihaseid nõrgaks.Minul puudub kogemus.Kui kiirelt need mõjuvad ajaliselt.Vabandan, et jälle tüütan küsimustega.

Mulle 24. mai 2016, kl 22.19
sobib ainult Tramakas, muud keemiat mina ei võta. Igasuguse ärevuse, paanika ja valu võtab ära, ainult juttu jätkub kauemaks.

paanik-ärevik 24. mai 2016, kl 22.53
diazepex aitab magama jääda küll, kui und ei tule. aga kui magamaminek ees ei oota, siis ta lihtsalt rahustab. diazepexi võtad keele alla ja kusagil 20 minuti pärast hakkab mõjuma. minule mõjub see tablett tõeliselt rahustavalt. isegi pool tabletti aitab.

Ilmar von Stauffenberg 27. aprill 2020, kl 17.21
Olen söönud üle juba üle 2e aasta Salymbrat ja ei kurda küll mitte kui midagi,söögiisu on natuke nagu nigelavõitu aga sell eest röömu ja tahtejõudu kui palju.....praegu söön coaxili kuna salymbrale enam 90neseid pakke väga saadaval polegi.olen proovind 10met erinevat muud antidepressanti ka küllalt pikki kuure mingi kuu või 2-3 ja ei ole rahule jäänud.ühed teevad impotendiks,teistega oled koguaeg uimane,kolmandad kurnavad maksa liialt jne,jne...bensokaid ka ei soovita väga,nendest jääb kähku orki ja pärast pole mingit eluisu järgi enam,ainult magaks ja magaks.mingi 8aastat läkski peamiselt nagu unesolles ja magades,see pole ka teab mis elu lõpuks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!