Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Prootonpumba inhibiitorid
 
Mariann 06. jaanuar 2019, kl 15.42
Tere,
Kui pikalt on neid keegi kasutanud ja kas on ka mingeid kõrvalmõjusi täheldatud? Ma olen ise neid nüüd pea aasta juba võtnud, aga ei saa neist lahti kohe on kõrvetised tagasi kui proovin ära jätta. Ei teagi internetis öeldakse, et on jubedad rohud aga ilma ka olla ei saa, nokk kinni saba lahti. :(
 
Losec, gasec, omep jms 06. jaanuar 2019, kl 22.55
20+ aastat kogemust, kasutanud neid vahelduva eduga. Minule teada olevalt on suurim miinus see, et neid tarvitades ei imendu organismis kaltsium ja magneesium, tulemuseks luude hõrenemine!
 
Apteeker 13. oktoober 2019, kl 13.45
Üldiselt neid peetakse ohututeks ravimiteks. Aastatepikkusel kasutamisel tuvastatud, et alanenud maohappesuse tõttu ei pruugi imenduda nii hästi B12 vitamiin ja väga erandlikel juhtudel magneesiumi taseme langust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!