Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Kas soovitate perearst Eva Loskitit (Tartu)?
 
K 27. juuli 2019, kl 13.31
Mida arvata, kas on hea arst?
 
Head ja kogemustega Arste ,,varsti Üldse pole! 07. august 2019, kl 10.13
Nüüd Eva Loskitist -- oma pere kogemusi tuleb ka sinule rääkida ja hoiatada !
Miks vastutada ja Uuringutele suunata ükski arst Eriti ei taha ?;; Pigem läks seekord vastutus ka Eva Loskitist kaugelt mööda! ;;;
NO Ekspertkomisjonis--- Vabandas ainult Peeter Mardna meie perekonna ees...
Sest oli tõsine jama ämmaga ---et kaugele arenenud kasvajat
ei suudetud 2. aastaga mingi uuringuga avastada? --Aga arstidel oli seegi teada --et naine oksendas ammu ja söök kaua sees ei püsinud ! Enne seda Kasvaja eemaldamist -- aga suunati kaheks nädalaks Elva haigla ja raviti hoopis kiirgavat seljavalu ? Onko kirurg ütles --et selle uuringuga on viivitatatud ja valesti ravitud --täiega haige haigusest mööda pandud ja
seljavalu hoopis ravitud ! Ma ei oska selgitada E, Loskiti tööd --mida oleks pidanud varem hea arst ja Kogemustega perearst veel tegema?
 
Kauaaegne patsient 06. november 2019, kl 01.33
Perearst dr. Eva Loskit saadab küll üsna kergelt uuringutele, kuid tal puudub tihti (olenevalt tujust) elementaarne kuulamisvõime. Ja kui õnnestub siiski selgitada (tuleb korrutada ja häält tõsta) mis sind vaevab, siis võid arvestada sellega, et pool Tartut teab, mis sul viga on. Ja ma pole ainuke, kellega see juhtunud on. Piinlik, aga tõsi. On minulegi palju teiste hädadest rääkinud, olenemata sellest, et olen seda tegevust kõvahäälselt tauninud. Ta ei saa aru mis on konfidentsiaalsus. Kohe üldse ei saa aru. Ja kui aja kirja paned, siis ootad ukse taga vähemalt 45min. Mu isiklik rekord on kaks tundi ja 45min. Pabereid ei oska eriti hästi täita, olen mitu korda pidanud uue saatelehe küsima, sest seda pole lihtsalt vastu võetud. Samuti on korduvalt kirja pannud valeandmeid, mida siis hiljem peab korrigeerima.

Kui kõik see kõrvale jätta, siis tore inimene ja näha on, et soovib tõesti aidata. Helistab ka töövälisel ajal, et uuringute tulemusi tead anda. Minu jaoks sellest ei piisanud paraku.
avatar eid_151babf4f3d484 21. veebruar 2020, kl 12.48
Pr. Loskit on inimlik arst, kes on perearstide osas üks Tartu parimaid diagnoosijaid. Kui on tõsine mure, siis kindlasti soovitan küsida nõu ka tema käest. Ta on väga paljusid aidanud just nö. karbist-välja mõtlemise ja loovate lahendustega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!