Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Alkohoolivastane kodeerimine.
 
Otsin abi. 23. september 2019, kl 19.56
Tere! Kas keegi saab anda nõu mis on parem kodeerimine või alko vastane süst? Ma ootaks konkreetselt nõu või kontakte kes on läbinud seda ravi kes oskavad tõesti anda nõu.Inimene tahab seda ise läbi teha aga ei tea mis oleks parem.Ma tänan.
 
proovi 30. september 2019, kl 22.49
käia ja anna tagasisidet

https://onneklubi.ee/et/hinnad
 
Tahan 01. oktoober 2019, kl 09.44
Just täna oli sama mõte, et teen siia postituse ,et tunnen huvi alko kodeerimise vastu. Olen Õnneklubi lk lugenud infot, aga sooviks tagasisidet nendelt, kes on selle läbinud ja kas tõesti aitab, sest hinnad ka päris soolased.
 
Mari 04. oktoober 2019, kl 07.24
Minu laste isa käis seal. 4 kuud oli kaine. Nüüd jätkab joomist täie hooga :(
 
Pudel 04. oktoober 2019, kl 08.10
Et siis ei võetagi eluks ajaks viinaisu ära, siis ikka inimesest endast oleneb , ehk ei ole mõtet sinnaseda raha magama panna
 
Mina43 09. oktoober 2019, kl 21.28
Mina käisin. Pikemas perpektiivis ei oska öelda. Aga nädal olen ilma alkoholita olnud. Mõtteid on,et tahaks aga mingi blokk peal. No ei saa osta. Poes näen alkot aga kuidagi teisiti. Mõistus ei haara nagu kinni enam sellest. Lihtsalt tühi koht...ei mingeid emotsioone. Eks näis mis edasi saab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!