Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
puhitused ja iiveldus?
 
minna 07. november 2019, kl 18.38
Mida teha või on kellegil samad sümptomid kunagi olnud ja polegi asi nii hull, et arsti külastada? Mitmendat kuud kerge iiveldus hommikuti. Õhtuti pea alati tekkib puhitus ja gaasid. See viimane asi pole eriti meeldiv, sest enamuse ajast peab kinni hoidma ja kui avanebki võimalus vabastada, ega siis jälle ei tule vaid ikka siis, kui ta ise tahab tulla... Nüüd paaril päeval on nii olnud, et ka hommikul juba kõht krõbiseb ja ebameeldiv tunne kuidagi kõhus ning ka õrn iiveldus endiselt. Tihemini vajadus ka potil käia, kuid kõht päris lahti siiski pole. Hakkab kuidagi häirima just see kõhu korisemine, kui kõrvalolijaid ka on. Söögiisu ka eriti pole ja kui söön, siis ongi probleem kõhuga olemas. Leiba, piima eriti ei tarbi. Liha pms üldse mitte umbes 4kuud. Need probleemid olid aastaid tagasi ka varem ja siis käisin perearstil. tema soovitas võtta Panzynorm-i tbl-i ja siis mõjus. Probleem kadus aastateks... nüüd võtan ka, aga ei mõju.
Kas võtta edasi või mitta arstile, et äkki on midagi hullemat organismis?
 
viimasele 07. november 2019, kl 19.44
ürita umbes nädal aega süüa sisse lactobatsille, peaks hakkama stabiliseeruma...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!