Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Tervisemure
Vale ravi
 
Olansapiin 24. jaanuar 2020, kl 08.58
Mis siis saab kui on määratud vale ravim? Sümptomeid lugedes, ei käi minu kohta ükski. Kas võib olla, et kui hiljem neid tablette enam ei võta, siis tekivadki need sümptomid, mis seal kirjas on. Arst on mind ühe korra näinud ja kohe muutis ravi. Minu jaoks väga ebameeldiv inimene, olin temaga rääkides väga pinges ja rahutu, tavaliselt ei ole. Ei julge talle öelda ka midagi. Väga kardan, et hiljem muutungi selliseks nagu seal kirjas.
 
kraaks 24. jaanuar 2020, kl 20.08
milliseks muutud, sarved hakkavad kasvama? ravimi kõrvalmõjudesse on märgitud kõik sümptomid, mis tarbinuil iganes tekkinud. sinul ei pruugi neist ühtegi tekkida, hirmul suured silmad. mina sain depressiooniravi ja lugesin ka kõik ravimi kõrvalmõjud läbi, hakkasin mõnda neist tundma... kui oled haavatavas seisundis näib kõik kümme korda jubedam. ei juhtunud minuga midagi, sain terveks hoopis.
 
Olansapiin 24. jaanuar 2020, kl 20.50
Kõrvaltoimeid ma isegi ei lugenud. Vaatasin sümptomeid ja seal ei olnud ühtegi sellist, mis minul on.
 
kraaks 26. jaanuar 2020, kl 11.15
oleneb, mis diagnoos sul on. olansapiini antakse ka depressiooni korral teinekord, kui need ravimid ei mõju. küsi arstilt ikkagi, tema teab, miks ta sulle selle määras.
 
Royal 26. jaanuar 2020, kl 14.23
Mul oli unetus ja kirjutati kangeid skisofreenia ravimeid.Minul küll ei tekkinud nii lolle küsimusi kui teema algataja siin küsib.Aga ehk minu seisund oli ka kergem.Mina võtsin neid tablette ja sain terveks.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!