Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mees suudleb veidralt
 
mariliisu 31. märts 2018, kl 09.31
Hakkasin käima ühe toreda mehega, kelle juures tundus kõik super nii kaua, kui ta mind suudles. Esimene suudlus temaga jääb kahjuks vist igaveseks meelde kui ebameeldiva kogemusena. Eeldasin, et see on midagi õrna, armast, kuid ta lendas kohe ülijõuliselt peale, toppis põhimõtteliselt terve keele suhu, oli nii krampis ka. No ei tea, arvasin, et vb üks ebaõnnestunud juhus, kuid nii ka kõik järgnevad korrad. Noh, muus osas on isegi normaalne, kuid just see, et ta nii intensiivselt ja oskamatult keelt kasutab, see rikub asja. Aga nagu ei oska kuidagi seda talle öelda ka :D Kui ta on jälle enda keele suhu pistnud täies ulatuses, olen püüdnud järk-järgult eemalduda, et talle märku anda. Kuidas saaks sellele teemale delikaatselt läheneda? Ma ei taha teda halvasti tundma panna.
 
EHKU 02. aprill 2018, kl 23.08
Äkki siis oskab korralikku keelekat sulle teha.
 
aaaa 10. aprill 2018, kl 19.04
a kepib normaalselt või?
egas see suudlemise asi igavesti kestma jää, paari aasta pärast te enam vast ei suudle. kümne aasta pärast tundub see mõtegi ilgena ;) nagu intsesti teeks
 
e- 11. aprill 2018, kl 15.17
Aga kuidas on siis õige? Kui ma kuskilt kuulen sellist asja, et keegi ei oska suudelda, siis juba plikaeast peale on mind vaevanud sama küsimus - kuidas on see õige ja millised on reeglid, kuidas teised neid reegleid teavad ja mina ei tea, kust neid lugeda saab ja kas on olemas mingi vandenõuühing,. kellele öeldakse, kuidas käib ja teised ei saa kunagi teada? Kui räägitakse, et see oskab ja see ei oska.
 
kepijuku 11. aprill 2018, kl 21.39
Mina teen tasuta koolitusi. Kõik, kes koolituse läbinud, saavad teada kuidas käib õige kepp, suudlemisest rääkimata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!