Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
tüdinenud suhtest?
 
.autor 14. jaanuar 2019, kl 12.27
Oleme kaks aastat elukaaslasega koos olnud, kuna nagunii suurema osa ajast koos veedame, siis tegime mõne kuu eest otsuse kokku kolida. Enne oli kõik nii hea ja ilus ja huvitav, ta tundus mu jaoks ideaalne mees, rääkisin kõigile uhkusega, millise härrasmehe olen endale leidnud, koguaeg tahtsin tema lähedal olla, aga kõik muutus hetkest, kui kokku kolisime. Mul on tunne, et iga väikseimgi asi ta juures ajab mu närvi. Viibin tööl pikemalt ja käin rohkem trennis, kuna ei suuda temaga seal kodus olla. Mis toimub küll :( kas see ongi suhte puhul tavaline või taoline asi peaks kunagi mööduma? Kui kellelgi veel taolist asja ette tulnud, mida olete teinud?
 
ingrid 15. jaanuar 2019, kl 08.38
Kes kelle juurde siis kolis, Sa tema või ta Su juurde?
 
Zarah 15. jaanuar 2019, kl 09.48
Ütleks et mida vanemad te olete seda raskem on kellegagi kokku kolida kuna on välja kujunenud kindlad harjumused ja just kooselus tulevad need välja, kui olete juba 30+ siis kindlasti raske teineteisega kohaneda eriti alguses , kuigi olete eelnevalt suhtes olnud siis kooselu on ikkagi midagi muud, ,,
 
rane 25. jaanuar 2019, kl 15.24
Aga tema? Kas tema paistab rahul olevat? Lihtsal ise-enesest see küll ei mõõda ei lähe, pigem peaksid enda jaoks selgeks mõtlema, et mis sind täpselt häirib. Võib-olla tõesti olete nii erinevad inimesed, et sina vajad oma aega ju ruumi, aga sinu kaasa jaoks oledki sina tema "aega ja ruum". Hea kui suhtes on mõlemad sellised teinetese jaoks elavad inimesed või vastupidi mõlemad sellised tegusad, et tore koos aga samas ka mõlemal oma huvid. Kui sa oma kaaslasest ikka hoolid ja soovid suhet jätkata, siis tee endale rahulolematuse põhjus selgeks. On muidugi ka selliseid suure egoga inimesi, kes polegi suhte jaoks loodus ja ei suuda kunagi teise inimesega arvestada, mida ju paratamatult ka suhtes väheke tegema peaks. Et alusta oma mõtete selgeks mõtlemisega ja siis räägi oma tunnetest ka oma kaaslasele.
 
huvitab 28. jaanuar 2019, kl 06.15
Kas peale suhte lõpetamist lähevad lapsed lastekodusse.Laste ema tegutsemisvõimetu loll.Peale selle ta ei kannata mehi üldse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!