Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Mees joob
 
rumal 06. märts 2019, kl 01.27
Mees on kogu meie tuvuse jooksul mingil määral alkoholi pruukinud, viimased kuud on aga asi läinud tõsisemaks. Mitu korda nädalas on ta öösel nii purjus, et järgmisel päeval ei mäleta, mida öösel rääkinud või teinud on. Nendel öödel ta tavaliselt sõimab ja kritiseerib mind. Kui kaine peaga nendest asjadest temaga rääkima hakkan heidab ta ette, et miks ma analüüsin asju mida ta purjus peaga räägib, et ta tegelikult ei mõtle nii. Joob ta enda sõnul seepärast, et pingeid maandada. Minul aga on mõistus otsas - normaalselt magada ei saa, lastest on kahju kui keset ööd karjuva isa pärast ärkavad (kaine peaga on mees väga hea ja lastega tegelev) ja mehest on kahju, et sellisesse puntrasse on sattunud. Mida aga tuleks edasi teha, kuidas meest aidata, kuidas reageerida purjus mehe nõmetsemistele?
 
aga milles probleem! 06. märts 2019, kl 11.39
Kui meeldib nii, siis jätkake aga samas vaimus!
 
Mul ... 06. märts 2019, kl 18.29
... oli kasuisa selline. Kui jõi siis oli täisdebiil ema jaoks, armukade, vägivaldne aga meie kui lastega hästi helde kuid kainena nii normaalne ja asjalik pereisa. Kui ta täis oli siis hulkusime emaga pool ööd mõõda linna ringi ja käisime aegajalt vaatamas kas mees magab juba. Ei olnud elu. Ema saatis ta lõpuks kuu peale. Mul oli natuke isegi kasuisast kahju sest kainena oli ta tõesti meile hea isa eest. Joodikuga pole elu ei elukaaslasel ega lastel. Jäta maha. Valus on aga asjaosaliste närve peab säästma enne kui päris grazyks kõik läheb.
 
jjj 06. märts 2019, kl 23.22
Kes neid lolle teemasid siin treib?
Igas alafoorumis ja üks lollim, kui teine.
 
Ülla-ülla 13. märts 2019, kl 10.29
Purjus peaga räägib inimene seda, mida ta tegelikult mõtleb. Joove võtab piduri ja varjamise maha. See purjus jutt ongi tema sisemine tegelikkus, mida ta kaine peaga varjab ja silub. Arvesta sellega. Ära lase tal öelda, et ta "tegelikult ei mõtle nii", see on vale!
Kui see on ajutine pundar, elad ehk üle? Või paned ultimaatumi, et kui jätkub, oled lastega läinud.
 
Eestimees 25. märts 2019, kl 13.54
No purjus peaga tõe rääkimine on vaid osaline ja sõltub, alkohol ikkagi muudab ka.
Kuid, mida teha? Jäta see mees kohe maha ,sest 95% joodikuid ei muutu ja isegi, kui hakkavad kaineks, siis hakkavad jälle jooma.
Nad lubavad maad ja ilmad kokku, kuid tegelikult hakkavad jälle jooma, võivad isegi mitu aastat kained olla...võibolla, aga pärast hakkavad jälle jooma.
Lõpuks hakkad sina seda ennast vigaseks joonud invaliidi hooldama, kes ei suuda enam käiagi õieti ja joob ikka viina edasi.
Mul on isa joodik, tean hästi, mida räägin.
Joodik tuleb kiiremaks korras maha jätta ja mitte mingi hinna eest tagasi võtta, ükskõik, mida ta ka ei luba, ei tohi tagasi võtta, ei tohi, mitte mingil juhul.
 
Eestimees 25. märts 2019, kl 13.55
Lisan veel seda, et alkoholism muutub ainult hullemaks ajaga, lõpuks on juba kogu aeg täis ja ilma tööta.
 
Eestimees 25. märts 2019, kl 13.56
Ahjaa, iga joodik, kel load, tema sõidab ka pidevalt täispeaga autoga ringi või siis jääknähtudega ning varem või hiljem jääb ta vahele, suur trahv ja juhiluba läheb või siis saab aresti ka veel.
 
lisaks 28. märts 2019, kl 05.35
et peagi muutub see tegelane ka veel vägivaldseks, see kõik on ainult aja küsimus.... omal üle elatud joodikust kasuisa ja hiljem ka mees...Põgene VabaLAPS, kui veel elu armas on..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!