Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kiire nii kiire, nii palju tööd jne
 
Geiti 18. mai 2018, kl 22.26
Kõik need väljendid, oi nii kiire on, nii palju tööd on, nii palju tegemist on see kõik tegelikult ju tähendab seda, et sellel inimesel ei ole tahtmist sinuga suhelda, kuid ta ei oska ega taha seda väja öelda täiskasvanu kombel?
Ja meil kõigil on mingil määral kiire, töö pere, lapsed, vanemad, kool, huviringid, aga kui sa ikka päriselt tahaksid kellegiga suhelda, siis sa leiaksid ju selle aja?
Vahet ei ole, kas siis sõbra kontekstis (sealt ma loeks välja selle, ridade vahelt, et sorry mul on uued sõbrad ja uued hobid, sinuga meil pole enam palju ühist, peale teretutvuse?)
Mehe kontekstis, naisena, et sorry sa ei huvita mind, aga ma panen su hold on orbiidile, et kui mul kedagi paremat pole, siis võtan ühendust.

Viimase puhul oleks mõtet ju jeed tõmmata ja olgu siis kiire. Sõbra kontekstis võibolla prooviks veel mõned korrad ja oleks kahju, aga elu läheb edasi, maailmas on nii palju inimesi, kellel ei ole kiire...

Kas ma mõtlen väga valesti?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!