Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks mees sedasi ütleb, on see vaid keerutamine või mis?
 
Tahaks kuulda 01. detsember 2019, kl 20.44
"Mina ei tee sulle haiget, sa ise teed endale haiget"
Selline lause mehelt, kes on oma käitimisega väga haiget teinud. See siis tähendab, et ta on süüdimatu ja enesekeskne ja empaatiavõimetu, et ei tule selle peale, et teeb tõesti haiget kellegile oma käitumisega!? Või üritab keerutada ja teha nägu, et tema pole MITTE MIDAGI halba teinud? Ise paneb teise nutma ja siis, kui talle öelda, et "sa teed mulle väga haiget oma sõnadega (või tegudega) siis tulebki temalt selline lause.
Mis selle taga tegelimult on!?
avatar Agne Tamm 02. detsember 2019, kl 00.53
Igalühel on õigus käituda nii nagu tahab, te pole nabanööriga ühendatud! Igaüks on ikka eraldiseisev inimene, mitte nagu lainetus ühest klaasiservast teise! Ei mees ega laps tekita, igaüks on ikka eraldiseisev inimene!!!
avatar Agne Tamm 02. detsember 2019, kl 01.30
Ja mis halvast sa sonid? Mis ühele hea, teisele halb! Kas mees on sulle laps, keda dresseerida? Oled väga armunud! Tunnen kaasa!
avatar Agne Tamm 02. detsember 2019, kl 01.35
Tuleb ikka nii palju halba teha, et endal hea hakkab!!! Kui hea enam ei aita! Siis tulebki teha halba!!! Trambi jalgu!!!
 
kajar 02. detsember 2019, kl 11.36
súúdimatu sóge mees.Need on laused, mida on kuskilt lugenud vói kuulnud, aga sisust aru ei saa, sest puudub empaatiavóime.
 
Oledki ju ise süüdi 03. detsember 2019, kl 07.59
Teedki ju ise endale haiget. Sina oled ju see, kes tema lausetele nutuga reageerib. Sa ilmselt ootad või tahad midagi, mida sa ei saa ja see on vaid sinu enda süü (ja ootus). Ükskõik, olgu selleks mõni käitumismuster või kingitus.
 
ah 03. detsember 2019, kl 10.37
Milleks selline suhe??!!
avatar Agne Tamm 10. detsember 2019, kl 06.18
Mina püüan ikka säilitada tervet mõistust! Klaas külma vett ja terve mõistus! Tundeid võib ka üles paisutada, aga üldiselt olen külm! Võtan külmalt! Kes tahab ennast kaifi tõmmata, tõmmaku!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!