Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
pikkade juustega mehed

hipi 03. juuli 2003, kl 21.14
nii, mina tean, et enamus naistele meeldivad sellised "moosipoisid". Siledad ja lakutud ja sätitud ja mukitud. MInule aga jäävad silma ainult "karvased". et siis hevikamoodu härrad. Pikk pats on minu arvates nii seksikas. Õhh! Mida arvate sellistest kontorirotid?! Muusikamaitsest ilmselt olen viidud..... Vanilla ninja mai äss......

--------- 03. juuli 2003, kl 21.17
Minu pojal ka pikad juuksed ja tüdrukutele meeldib,õige jutt sul.

mari 03. juuli 2003, kl 21.30
no kui mehel on väljanägemine muidu kole nagu öö, siis ei aita juuste pikkus ka. Tahan öelda, et tean ainult 1 pikajuukselist meest, kes on tõesti, hm, ilus. Muidu on pikad juuksed paljudel ikka oma koleduse varjamiseks. Rääkimata sellest, et juuksed ise kipuvad olema hullud takud.

aga mina 03. juuli 2003, kl 21.34
Mulle tavalised sellised paarisendised poisipead üldse ei istu, veel vähem kiilakad. Hästi sexy on selline juustepikkus, et kõrvad enam juuste alt ei paista, aga mitte pikem. Ei oska hästi seletada, aga ehk saate aru :)

mutt 03. juuli 2003, kl 23.23
jah ja nüüd ütlen mina vastukaaluks, et ma lausa vihkan neid pikajuukselisi lõnkrareid, silitad pead ja ei saa arugi kas enda pats või mees, masendav täiesti, jummal küll mida vahet enam naistel meestel on kui mehed oma kiharaid ka shelffi seovad.

UusLaura 04. juuli 2003, kl 00.37
Kõik sõltub mehe tüübist - mõnel on pikad juuksed väga seksikad. Aga kiilaks aetud päid ma ei kannata silmaotsaski. Automaatselt tuleb päti nägu pähe. Pool linna on nagu Makarenko kolooniast põgenenud isendeid täis.

kkk 04. juuli 2003, kl 01.10
Uh, ma ka ei salli kiilakaid, öäk!!!

Mrs. X 04. juuli 2003, kl 03.37
Paljas pealagi meest seksikaks ei tee tõesti...ja seostatakse enneaegset kiilanemist ka potentsiprobleemidega ju..Mitte et mehel peaks nyyd pats pepuni olema, aga sellised poolpikad pehmed tumedad hästihooldatud juuxed...mmm..no lihtsalt tuleb tahtmine neid puudutada:)

anni 04. juuli 2003, kl 06.47
jaaaa...
pikad juuxed!!!1 tegija ja mitte vähe...

patsike 04. juuli 2003, kl 08.10
Jumaldan pikkade juustega mehi. Neis on midagi romantilist ja erilist. Ega iga jobu ei julge endale ka patsi kasvatada.
Kui keegi nimetab patsiga meest perverdiks, siis kelleks nimetada poisipeaga naisi!?

Briccel 04. juuli 2003, kl 08.23
Mulle meeldivad nii paarimilliste juustega mehed :) Üldiselt pikajuukselisi ei vaata üldse, noh, tuttavatega olen lihtsalt ära harjunud.
Kord käisime folgil, nii 4 pikajuukselist ja kiilakas mina. Peale paari õlut leidsid mehed, et teeme nalja, tegid siis endale igaüks kaks kelmi punupatsi pähe. Juuksekummid (lillekeste-karukestega!) saadi kõrvalt poest. Oli eemalt kelmikas vaadata küll :)

B

undiin 04. juuli 2003, kl 08.37
Miks mehel ei või pikad juuksed olla?! Eeldusel, et need on pestud ja kammitud muidugi. Kui minna ajas tagasi (rohkem kui natuke), siis ei olnud ju vahet, pikad juuksed olid kõigil peas. Lühikeseks muutusid juuksed (meestel) siis, kui tekkis tarve täisid tõrjuda. Täidega on nüüd jokk aga juuksed võivad olla just sellised nagu ise tahad. See juuste kasv küll pole mingi sootunnus, sellest võiks ju ometi aru saada. Pole tähtis, mis mehel pea küljes on, tähtsaks muutub see, mis pea sees liigub. Seega - mees on ilus, kui ta on minu jaoks mingil põhjusel sümpaatne.

hipi 04. juuli 2003, kl 09.35
aga teate, kui kiilakas on stiilselt vormistatud(irw, et siis käib olekuga, habemestiili ja riietega kokku) on väga kena. Paljud näiteks hiphopmaailma tegujad on kiilakad.ning respektitud seega. A see selleks. Hiihii! Poleks iial aarvanud,et nii paljudele meeldivad patsiga mehed. Olen väga meeldivalt üllatunud! Eesti naised on ikka nii toredad ja hea maitsega! (ise ka n). Kõigile hästi vahvat nädalavahetust soovin nüüd!!!!!!!

Eddie 04. juuli 2003, kl 09.51
Patsiga poisi ja lakutud juuste vahele mahub veel mitu erinevat varianti. Enamus patsiga tyype on kalkarid jah. Aga mõnele vähesele väga sobib ja muudmoodi ei saakski. Soeng peaks sobima inimese näojoonte ja ka riietumisstiiliga.

Naine kes vaatab, et patsiga cool ja lüh juustega @!#$ on ise idioot.

Pille 04. juuli 2003, kl 09.53

patsiga pikajuukselised poisid ei meeldi üldse.

Liisa 04. juuli 2003, kl 10.46
No ei meedi. Mees peaks millelegi muule rõhuma, kui kiharatele, et mees olla. Aga loomulikult sõltub kõik inimesest endast, mitte tema juuksepikkusest.

jups 04. juuli 2003, kl 11.06
meeste pikad juuksed ei häiri, kui nad on pestud. aga oma mehel ei lubaks kasvatada.

pisi 04. juuli 2003, kl 11.09
Oleneb mehest. Mulle meeldivad igasugused soengud va pealaelt kiilanevad (parem siis juba päris kiilas) ja vaidlen vastu - kõik pikapatsilised ei ole sugugi takupead. Olen päris kaua nn karvastega suhelnud. Nii palju on tüüpe keda kadestan ilusate juuste pärast. Selliseid terveid, pakse, läikivaid juukseid pole küll veel ühegi naise peas näinud nagu on nii mõnelgi tuttaval meesterahval.

Naine 04. juuli 2003, kl 11.54
ehh, miks pikk juus= pats ?!?

on ka mehi, kellel on pikad juuksed, aga patsi pole ollagi :P

kas arvamus jääb siis samaks?

isiklikult patse ei vaata- meeldib mehelikkus, mitte naiselikkus.

suss 04. juuli 2003, kl 11.54
pisiga ühel meelel. Tõesti, suisa kadedaks teeb mõne "karvase" ilus juuksepahmakas :)

Üks väike pahe 04. juuli 2003, kl 12.04
jah, kui juuksed on poolde selga siis OK, aga päris tagumikuni... ots veel selline hõre, et pole kääre aastaid näinud! Vot see on ikka küll kole. Võiks ikka oma hõredaks kulunud Ots ära lõigata.

Üks väike pahe 04. juuli 2003, kl 12.06
trükikurat: Otsa

kõige jubedamad juuksed 04. juuli 2003, kl 15.38
...on Sulliwanil

hipi 04. juuli 2003, kl 15.42
kõige ilusamad juuksed on metallica uuel kitarristil. Misselle nimi oligi? midagi Rob Trujillo ve? kuidas seda kirjutataksegi, aga sellist lakka igatseb iga mees ja naine, seda ma ütlen!!!!!!!

Loviise 04. juuli 2003, kl 16.03
Väkkkkkk, pikkade juustega mehed on nii nõmedad! Kuigi jah, sisemus võib ju kena olla kyll... Aga tunnistage, kui inimest ikka esimest korda neäete siis ei tea milline ta seest on...? Seega jah... Mulle ei meeldi :D

juta 04. juuli 2003, kl 16.07
Minu mehel on u õlgadeni või nac lühemad juuksed. Kui kasvatama hakkas, olin vastu - ja nüüd ei luba ära lõigata. Talle sobib. Juuksed on hoolitsetud ja soengusse lõigatud. Kui keegi temalt juuste kohta küsib, ütleb et ta ei leia põhjust, miks peaks mingite standardite järgi elama - ega ta sõjaväes pole.

eluline kogemus 04. juuli 2003, kl 18.44
Mida vähem juukseid mehel peas(looduslikult ),seda võrratult seksikad ja mänglevalt fantaasiarikkad nad voodis on,paraku juustega mehed ei hiilga sellega,väsivad ka kergesti.

naine 04. juuli 2003, kl 19.34
Mind hämmastab see pealiskaudsus, mis siin foorumis esineb - oluline on kõik väline: pikkus, juuksed jm. Oluline on inimene ise, ärge ülehinnake välimust, tunnetage midagi muud. Ilu ei peitu ainult malli järgi käimises. Mina ei usu, et kellelegi meeldivad ainult üht tüüpi inimesed, silmad lahti ja näete, et ilu ei ole pikas või lühikeses, kiilakas või juuksepahmakas,, peenikeses või paksus.

hipi 04. juuli 2003, kl 19.43
kle naine moraalijünger! jutt on juustest ja need paistavad silma esimesena! Iga meest, kes välimuselt meeldib, ei pea ju luuüdini tundma õppima. Pealiskaudsus mai äss.....

Üits tidrik 04. juuli 2003, kl 21.33
Pikad juuksed on rather sexy, see on lausa alatu, et mehed pikki juukseid kannavad, nii kuratlikult palju kiusatusi:)
Aga rõõm kuulda, et enamusele naistest ei meeldi;))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!