Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
pikkade juustega mehed

Kalju 06. juuli 2003, kl 11.59
Kiilakad ja kohe pätid!!??? eino heakene küll... et mida karvasem, seda seksikam? vastik, öekk, juuksed ei ole mõeldud mingisuguse kuradi sonksi jaoks. Aga jah, ma ei saa aru, kuidas teile pikad karvad meeste puhul meeldivad..? maitse üle ei vaielda....aga siiski..? :)

mis. 06. juuli 2003, kl 18.31
Väga meeldib;) Juuste pikkus ei ole muidugi mingiks otsustavaks faktoriks mehe juures, aga kena karvase noormehe peal silm ikka puhkab küll:)

pikk lõng = 07. aprill 2009, kl 16.29

lõngaline 07. aprill 2009, kl 17.13
Pikad juuksed mehel (ja ka naisel) on ilusad vaid siis kui nad ka nende omanikule sobivad ning on hoolitsetud.
Üldiselt on väga seksikad need nn. karvased,tunduvalt rohkem isased kui mõned siinsed siilipoisid.

V 07. aprill 2009, kl 17.24
Mulle nudi-või siilipead ei meeldi üldse. Kõige parem pikkus on kuskil pealpool õlgu, seksikalt sälgutatud võik ka olla.

irw 07. aprill 2009, kl 17.30
karvased on isased, mida sa veel ei AJA.

Styg 07. aprill 2009, kl 17.32
keegi kaevas üles kuus aastat vana teema, ainult selleks, et kirjutada statement - pikk lõng = emased...

müstiline.

aga muidu mulle pikkade juustega mehed meeldivad. kui on ilusad juuksed.

. 07. aprill 2009, kl 17.56
...aga mulle ei meeldi vuntsid.

pikajuukseline mees 07. aprill 2009, kl 18.58
Tänud teile delfidaamid :)))

Undiin 07. aprill 2009, kl 19.18
Juuksed (ükskõik kui pikad) peavad olema puhtad ja kandjale sobima. Muud polegi. Meeldivad igasugused juuksed, kui inimene ise meeldib.
Meesterahva kaunitest pikkadest juustest võib näitena tuua Erik Meremaa (House of Games), neid juukseid kadestavad ilmselt paljud naised-mehed.

* Kusjuures naised, kel on kolm blondeeritud karva pikaks kasvatatud, võiks minugi poolest pigem poisipea omale lõigata, tunduvalt parem näeks välja. Meeste puhul kehtib sama. Kui pole mida kasvatada, siis ei peaks nii meeleheitlikult ponnistama.

Cynthia 08. aprill 2009, kl 07.39
Pikkade juustega mehed on seksikad! Loomulikult peavad juuksed olema puhtad ja kammitud- aga mida rohkem pikajuukselisi mehi, seda parem :)

Jinny 08. aprill 2009, kl 09.15
Õlitud ja lakitud mehed on pedelikud .Mulle meeldivad ka karvased .

takune tölpa 08. aprill 2009, kl 10.23
no mina oma takuseid kartuli-pasakarva juukseid küll pikaks kasvatama ei hakka.

kurtul 08. aprill 2009, kl 10.33
Kui mehega kohtusime olid lühikesed juuksed, siis pikemad, siis pikad, siis õlgadeni ja nüüd lühikesed- ilus ja seksikas on ta alati olnud:)

Feliks 08. aprill 2009, kl 13.45
einohjah. pikad juuksed on jah oluline iseloomujoon.

mul kasvavad juuksed iga poole aastaga pikaks...

Mul ka 20. jaanuar 2021, kl 22.25
Elukaaslasel on minust pikemad ja lokkis juuksed. Ta on hindu ja seega on tal ronkmustad paksud juuksed. Paraku minul on õhemapoolsed või siis peenekarvalised juuksed. Mul kasvavad aeglaselt ka. Temal aga kasvavad jube kiiresti. Alles 5 kuud tagasi lasi oma lokkis juuksed ära lõigata, kusjuures peaaegu siilikaks, nüüdseks on vist 10 cm kasvanud taas. Püüan teda juuksurisse keelitada taas minema. Sest tahaks, et ka mul oleks vähemalt maikuuks temast veidi pikemad juuksed. Mul 5 kuuga ei kasva vist isegi 3-4 sentimeetritki :(
Minu arust mehed ei vaja pikki juukseid. Tahaksin, et ka mul kasvaksid juuksed natuke kiiremini.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!