Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
üks salajane jutt ...
 
moonika 08. november 2004, kl 14.28
ma nii igatsen ta järele... Meie suhtlemine katkes väga imelikult ja kõik jäi lõpetamata, kuigi jutt jäi, et tema võtab ühendust. Kardan, et ta pahandas mu peale, aga meie suhe oli nii imelik, et ma lihtsalt ei tea mida teha:( On päevi, kus suudan rahulikult olla, aga siis tuletab mõni asi teda mulle jälle nii teravalt meelde et tahaks nutta ja hing on nii haige, et ei saa kusagil asu :(

Nüüd on sellest juba 4kuud. Kui ma vaid teaks kas ta kadus ära sellepärast, et ei tunne midagi enam minu vastu või meie "kunagi omavahel tunnetest ei räägi" suhtes pahandas minu peale ja nüüd tahab mulle kätte maksta selle eest, et talle haiget tegin ...

Kas mehed mängivad selliseid mänge? Kui ma vaid teaks kas ta igatseb mu järele kas või murdosagi sellest, kuidas mina tema järele... See, mis meil oli, oli nii ilus ja nii eriline ja nii vinge, et ... et ...

Oh oskaks ometi keegi mind aidata :(
 
Marju 08. november 2004, kl 14.38
Mu söbrannale tegi "ineline" mees sedasi 2korda!!! See pole mees ega asi. Kui tahas imeline ta oligi, sa parem avasta, kui julmalt ta sinuga käitus ja lase ajal leevendada valu ja las sinu leiab keegi, kes sinust ehtsalt hoolib jne. Mees, kes nii läheb, ei ole mitte midagi väärt.
 
sort 08. november 2004, kl 15.00
see mies on siukest sorti, ära loodagi et ta end enne 50 aastat muudab
kui viitsid, võid niikaua oodata
 
Andres 08. november 2004, kl 16.07
Tuletan meelde põhitõde: Inimene ei muutu vaid kohaneb. Kas sa Moonika oled valmis tema järgi kohanema? Küsi seda endalt. Ma usun, et mees kindlasti igatseb su järgi ja samamoodi nagu sina on ta kahevahel oma maailmas kas ja kuidas ühendust võtta. Segased olukorrad näitavadki ära kes on kes ja mis on mis. Vahel on eemaloldud aeg isegi kasulik.
Aga nüüd tegutse. Küsi, uuri, suhtle. Usu mind, see töötab täiesti.
 
värske kurk 08. november 2004, kl 16.57
nu miks sa siis ei küsi ta käest. ma ei saa aru siinsetest soigujatest kes mõtlevad, et uvitav miks ta tegi seda ja misk ta tegi toda. no seda küsitakse tegija käest, siinsed nupumehed ainult oletavad ja oletamisega ei jõua küll mitte kusagile.
 
Serena 08. november 2004, kl 19.47
Kui mees väga tahab, siis surub ta alla ka oma solvatud eneseuhkuse. Mehed määratlevad oma sihte märksa kindlamalt kui naised. 4 kuud on päris pikk aeg, et Sulle õpetust anda. On võimalus, et ta on Su päriselt maha kandnud. Või arvab, et Sina oled sedasama temaga teinud. See, et Sa ei suuda temalt otse aru pärida, näitab, et Sa kardad vastust. Sest Sinu tunded tema vastu on tugevad. Tean, mis tunne see on, kui keegi tuleb ja puudutab hinge...ma ei usu, et tegid talle haiget meelega, ilmselt "mänguhoos" ununesid reeglid paika panemata. Seda juhtub teineteise tundmaõppimise perioodil. Astu Sina esimene samm ja otsi ta üles. Pea meeles, et igal unistusel on oma hind. Loodan, et ühel päeval saad Sa veel õnnelikuks. Muide: meestele meeldib selgus naise tunnete osas, ehk ta ei teagi veel?
 
kah õnnetu 08. november 2004, kl 20.55
mul samamoodi praegu. ükspäev mõtlen et mida krt, ei hakka mina ka tõmblema kellegi pärast aga teine päev valan pisaraid. ei oska ega suuda ka midagi ette võtta. kõik oli ometi nii selge ja ilus ....ei saa aru mis juhtus ja selgitusi ka ei jagatud, lihtsalt mindi ja kõik. aga olen otsustanud et põen ja igatsen ükskõik kui kaua aga ise ühendust enam ei otsi.
 
Andres 09. november 2004, kl 11.49
No miks ometi ei saada aru, et see uhkus ongi see mis kõik asjad metsa keeravad. Mina ei mõtle ja ma tean, et paljud mu tuttavad mehed samuti, naistest mitte grammigi halvasti kui ta julgeb tundeid näidata. Just tegin katse ja rääkisin sellest paarile tuttavale ja mõlemad vastasid, et see hoopis lähendab palju rohkem, kui see mingi uhkus kus nutetakse patja ja ei juleta rääkida oma tunnetest.
Loomulikult on lahkumineku põhjuseid erinevaid ja alati ei toimi see asi, aga kui midagi ikkagi hinges on ja see ebameeldiva emotsioonina väljendub siis näitab see ju ilmekalt, et asi pole ju läbi. Hing annab ju ise märku ja me inimesed oleme nii rumalad, et ei oska seda kasutada. Suhe on läbi siis kui sa lähed ära ja sul ei ole mingeid emotsioone enam. Lihtsalt pole ja kõik.
Kukkusin nüüd siin filosofeerima, paljud naised nüüd sööksid mu elusalt ära aga noh sain arvamust avaldada taas. Päikest teile.
 
Huinjaajutt 10. jaanuar 2021, kl 14.55
Elasid kord ühes Maarjamaa Vaeste Patuste Alevis valges villas paha päkapikk kuri võõrasema ning Lumivalgeke ja tema tütar Tuhkatriinu. Igatahes oli päkapikuprintsil tegemist dilemmalise valikuga lausa murega et kas edasi mürada kurega või hoopis Neitsi Maarjaga. Kuigi neitsiks pidada teda nojah... Vahemärkusena olgu öeldud et eks neid printse ole ka igasuguseid. Kes tuleb valgel hobusel aga on ka juhtumeid kus kuningatütrest printsess peab teeääres hääletama et mõni pisike printrihakatis ta oma pasakarva bemariparsa peale võtaks ja abielusadamasse sõidutaks. No nii kuna Kalevipojast kasukäbist polnud tolku selle pordupaari puruks peksmiseks otsustas Viinakuningas va eesel isiklikult et lõpetab selle häbielu seal ära ja toob oma valge lauguga mära kes oli mustlase moodi aetud ära ja tolle varsa musta tukaga suksu keda ka kõlbas suksutada juba sealt pisikese isaselt tiirase poni juurest ära. See kinu oli seal aiaäärses puiesteel selline rahvateater ja kammajaa et keski kurat es saand aru mis ajahetkel teda sääl oorati vai millas ruunati. Ja selle märaga oligi selline seis et kuna ta elas oma varsaga pisikese poni juures et oligi siis selle poni mära antud ajahetkel ehk lühendatud Boney M. Nojah äratoomine ei õnnestunud esiteks tõrjus paha pöialpoiss ta veekakuriga lossi müüride taha ja pärast viisid kurjad ketikoerad ta kaheksateistkümmneks päevaks maakonnakeskuse Ifi lossitorni vangikambrisse. Kuna ülekaaluga polnud kunnil probleeme siis läks tema kinnimajja kui kilu ja välja tuli kui silguniisana rapitud räim sest seal

Jumbu poolt on kõik taevased väed
Kolla homme vangi läeb
plaksuvad Juppidel rõõmust käed
head teed tal minna
ja mitte niipea tulla
Kolla tegi palju pattu
siis ta kinnimajja sattus
vangimajja läheb Kalev
pedesi seal terve malev
ei see lugu ole vale
Kolla berse päris sale
naeris terve alev
kellelgi ei olnud temast hale
sai ta nikku ikka siingi
ei vajanud ta enam pikka blondiini
ning alates sellest tunnist
oli jälle maailmas juures berse mis oli vägistaud mnnnist
15 magamata ööd
ta berse kallal tehakse seal tööd
küll on ikka feeling
kui zitaauku viilid
on tunne et sul zitaaukus on siilid
ta savisse sattus
ja pededesse mattus
see oli ta saatus
Junsu hüppas rõõmust lakke
et Kolla võeti pedeväkke
Kollal hell oli pepu
kui pede sinna torkas oma näpu
lükkas düra õieli
Kollal jalad laiali
seal Kollat kepiti nii et berse vahtus
suur pede düra sinna mahtus
Kollal aetakse seal maha berse pealt villad
kui ta tahab olla lilla
kannikas peab olema kiilas
kui ta seal pedena hiilgaks
naeris terve linn
kui tal tehti seal tinn tinn
on see vast lugu
Kolla zitaaukus tehti sugu
Kollal lööb nüüd bersekell
pärakas on nikust hell
suur pede teda keppis
Kolla sellega ka leppis
tal seal taha raiuti
nii et berse kasvas laiuti
niikaua ta seal keppi sai
kuni bersse mahtus vai
seal on nüüd meie pagan
kel pannakse eest ja tagant
tal tehti rivi
ei viska ta enam naiseärandaja aknasse kivi
tal pandi takka
kuni zittumine jäi vakka
Kolla bersenahk on kui samet
tal on seal ju kukeamet
ta on seal kui linnuliha
teeb see talle hirmsat viha
kui rahuldatakse tema pepuga suguiha
kuid mis teha
kui tal on nii seksikas keha
oh sa väike Kolla oled siin me nashi
nõnda laulis kambris 10 bederassi
nõnda laulis kambris see pedesalk
varsti Kollal berses palk
Kollal häda suur
ootab teda puur
ei saa Kollat kinni panna
sest ta ennast kätte ei anna
tuleb ta vägisi sinna kanda
Kolla istus vangitornis Juntsu rõõmust naeratas
ta Kalevit parastas
eks sa veel varasta
Kolla istus vangitornis Jupi õudsalt naeris
saavad nad Blondiga olla nüüd paaris
Kolla istus vangitornis needes mõttes Jupatsit
kuidas üks mees võib olla nii zitt
Võltsblondiin kingiks talle oma witt
ei see jutt
pole muinasjutt
vaid ikka täitsa tõsijutt
sest rahvasuu ei valeta
vaid seda elu seletab
ning kui seda lugu loeb ka kaamel
võib ka tema öelda aamen
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 19.31
Lumivalgekest ma tunnen, tuhkatriinuks ennast ei pea! Lühikesed mehed pidid andekad olema, aga mis siis! Ole edasi kirjanik!
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 19.55
Tuhkatriiniuks nimetasime ju pesumasinat! Valge maja oli koolimaja??
 
Agneke 10. jaanuar 2021, kl 20.46
Oli jah valge maja, väga valge, suured aknad olid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!