Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Pikad juuksed mehel

heh 18. veebruar 2007, kl 21.35
Kuidas teile meeldivad ja millised on kogemused meestega, kel veel 30selt pikad juuksed. Kohe ikka sellised peaaegu vööni...

Kustas Peder 18. veebruar 2007, kl 21.39
Mulle meeldivad küll... ♪♫♪♫♫♪

♂

jep 18. veebruar 2007, kl 21.41
Mul on kauaagne sõber, kellel on süsimustad paksud pikad juuksed. Ja talle sobib see uskumatult hästi.
Aga selline pikk hõre eestlaslik kartulikoor meestel on küll kole.
(justnimelt hõredus teeb selle asja inetuks)

bäibä 18. veebruar 2007, kl 21.41
....õuu mai gaad,jube ju....ma kujutan ette,et selline mees on 1.5m pikk,kannab nahktagi ja musti kukekaid,varvaste otsas ilutsevad adibased....

n 18. veebruar 2007, kl 21.44
Meeste puhul ei meeldi üldse pikad juuksed. Samas kui ta ei raatsiks kuidagi maha lõigata, sest tal on paksud ilusa läikega juuksed, pigem olgu siis juba ühepikkused a la indiaanisoeng, kui sellised suurte bakenbardidega a la kuumad 70-80, kus juuuksed ulatusid kraeni.
Ja selline nagu oli kadunud Juice Leskinenil, see on totaalne õuduskuubis.
Aga iga kell eelistan meestel lühikesi juukseid. Siilid on ka aut.

heh 18. veebruar 2007, kl 21.44
Riietub pigem casualilt, mitte pole goth, rokkar vms.

jep 18. veebruar 2007, kl 21.46
Kui on ilusad juksed (loomulikult hoolitsetud) siis kannatab selle pikajuukselisuse ära. Nii pikad, et vööni kohe, tegelikult ei meeldi.
Samuti- tüsedale mehele pikad juuksed... õudukas!
Hõredad harvad karvad peas on tõesti kole. Ka lühemad pikad juuksed, nii särgikraeni ja tilpnev tukk jne, on superinetu, kui juukseid pealaelt või otsmikult hõredad. Lõigaku siis juba parem maha ja asi korras.
kokkuvõttes- ei meeldi eriti ikka küll. Peab ikka üleni stiilipuhas tüüp olema, kes pikad juuksed välja kannab.

heh 18. veebruar 2007, kl 21.51
Huvitab rohkem see, kuidas selline soeng isiksusele mõjub

jaxy 18. veebruar 2007, kl 21.54
pikkade juustega mehed on mu n6rkus! kuid omal mehel tahaks nudipead n2ha-k6igest kast viina ja ta lubas nad maha l6igata! mees juba 30a kuid m6istust nagu 16aastasel. :)))

normaalne 18. veebruar 2007, kl 21.59
pikad juuksed mehel seda ei oskaks kommenteerida aga lühikeste juustega naine on täiesti out!

harjunud 18. veebruar 2007, kl 22.05
pojal olid ülilühikesed juuksed,aga järsku lõpetas lõikamise.Algul oli imelik ja kui õlgadeni,siis kole,aga nüüd on ikka tõeliselt pikad ja heledamad ja hoolitsetud alati.Olen nii harjunud,et ei lubakski enam lühikeseks lõigata.On koolutanud nii,et ei kukuks silmadele.Sõber kannab hobusesaba,aga tema ainult lahtiselt.Eriti vist meeldivad ta juuksed tüdrukutele koolis.
Nirud rasvased sorakad küll ei meeldiks.Pikk juus eeldab ka palju suuremat hoolitsust kui olematu siilikas.30 aastane peaks pikkade juustega ka hea välja nägema,mitte muutuma ükskõikseks oma välimuse suhtes.Kui ei viitsi pesta ja koolutada või korralikku saba teha,siis aitab ainult lõikamine.Konsulteerigu äkki juuksuriga.

nii 18. veebruar 2007, kl 22.05
mulle kohe kuidagi ei meeldi, aga see on ainult minu arvamus!

osadele sobib ka tegelt, aga enamustele siiski mitttteeeeee

jep to beibä 18. veebruar 2007, kl 22.24
Oh sa vaeseke, said südamerabanduse?
See sõber on nii stiilipuhas, kui vähegi olla annab. Tal on pikad terved mustad juuksed, pikkust on tal ca 185-190cm (täpset pikkust ei ole küsinud, ei huvita), kannab tõesti reeglina musta nahka, aga kindlasti ei kuulu tema garderoobi nn kukepüksid. Botaseid/tosse ei ole mina teda oma eluaja jooksul kandmas näinud, ta kannab kas kingi või kauboistiilis saapaid. Vanust 40.
Ainuke inimene (mees), kellele pikad juuksed tõesti sobivad.
Mingid beibäd võivad küll silmi pööritada ja õumaigaadi sosistada, aga tal on sellest täiesti kama.
Nb. alkoholi ta ei tarbi, kui, siis vahel harva teguilat.

põrsas 18. veebruar 2007, kl 22.34
karvased! k...di v...näod,tulge välja!mis te pesete seal juukseid vä? nahhui,sõidan Sierraga seina maha vä? :D

jaxy 18. veebruar 2007, kl 22.47
p6rsale

kui labased movied sind niiv6rd m6jutavad - valind kohe nimeks Valdis ;))))))

harjunud 18. veebruar 2007, kl 22.47
isiksusele on minu meelest hästi mõjunud.olin alul vastu,aga poiss nii nunnu ja olek ka mõnusam.Ta veel noor ja isiksus muutub pidevalt,aga teda vaadatakse küll imetlevate pilkudega.Olime koos linnas ja kuulsime,kui noored naised selja taga imetlesid tema juukseid ja välimust.Vastassoole ikka pakub huvi veidi erinev olemine.Täiesti tavaline noormees,aga teda juuksed tõesti kaunistavad.
Vanem poeg aga ei salli pikki juukseid.

. 19. veebruar 2007, kl 00.15
õlgadeni veel, aga pikemad on koomilised

m31 19. veebruar 2007, kl 00.29
Mul ka viimased tosinkond aastat pea vööni juuksed olnud. Usun et on vähemalt tosinkond aastat veel. Nudipää olemist ei kujuta ettegi, eriti veel kui rocki- ja metalimees ka oled :H

http://www.choisser.com/longhair/

m31 19. veebruar 2007, kl 00.48
Olen täheldanud, et Eestis on peamiselt 2 tüüpi pikajuukselisi mehi: 1) metalmuusika viljelejad-austajad, 2) üliõpilased-haritlased-kultuuriinimesed-itimehed. Mujal maailmas võib leida ka tavalisi töömehi, kel pikad juuksed. Eestis miskipärast mitte..

Styg 19. veebruar 2007, kl 06.59
ilus gooti mees ilusate pikkade juustega.... nämmm. andke ainult kätte :)

iseenesest pole niiväga oluline, kui pikad need juuksed on, peaasi, et puhtad ja hoolitsetud ja mitte väga hõredad. suvalise soome tsiklimehe rasvane rotisaba on küll rõve.

aga nagu öeldud, ilus gooti mees ilusate pikkade juustega....

Margit 19. veebruar 2007, kl 08.12
Väga meeldivad. Aga võiksid siiski olla lühemad kui vööni.

Gissel 19. veebruar 2007, kl 11.28
Minu abikaasal on mitu aastat pikad juuksed ja ma ei luba tal neid ära lõigata! Talle need väga sobivad ja tema juuksed tohutult paksud ning loomuliku lokiga. Kannab ta neid patsis.
Mehe hobi on purjetamine ja noh, neil seal paljudel pikad lakad ... minuarust sümboliseerivad pikad juuksed sellist sõltumatust, metsikust ja vabadust.
Mulle igatahes meeldivad oma mehe juuksed väga!

azza 19. veebruar 2007, kl 12.37
jah, mõnele mehele isegi sobivad pikemad juuksed , aga "kaks rasvast karva" ajavad küll südame pahaks. veel ei meeldi silmade ees tolgendavad karvad-ei saa arugi, kas seisab näoga või seljaga.

stella 19. veebruar 2007, kl 12.40
Kellele sobib, kellele mitte. Kui on kenad ja hoolitsetud, miks ka mitte. Minu meelest tahavad pikkade juuste kandajad rõhutada oma vatumeelsust ühiskonna poolt kehtestatud stanardite ja materiaalsuse vastu, olla sõltumatud, järgida vaid oma põhimõtteid. Sestap on nende hulgas nii palju boheemlasi ja kultuuriinemesi.

a 19. veebruar 2007, kl 12.59
stellale
no juustega on küll kõige lapsikum oma mässumeelsust väljendada. eriti kui sul on nad hõredad ja eriti ei sobi. lühema soenguga oleks nii mõnigi pikkujuus kena mees.

vööni juustega mees on sama naljakas kui kiilas pritni ;))

Ohtlik Uba 19. veebruar 2007, kl 14.31
mina ütlen ainult: vau :)
ja Stygi tsiteerides: andke ainult kätte.
ainuke asi, et väga pikkade juustega mehed tekitavad minus kibedat kadedust, sest nii pikaks kasvatamiseks on ikka head tugevat juust vaja, mida minul näiteks pole. pagan, kui ebaõiglane.

ma 19. veebruar 2007, kl 14.56
no kohe üldse ei meeldi. ja kuna üldse ei meeldi, siis jäävad mul ilmselt ka nende üliilusad iseloomujooned teadmata, sest vabatahtlikult ei suhtle.
p.s. pole elusees näinud ilusate pikkade juustega stiilset meest Eesti Vabariigis.

stella to a 19. veebruar 2007, kl 15.16
Jah, olen sinuga nõus. See oli lihtsalt minu pisike tähelepanek.

rutt 19. veebruar 2007, kl 15.19
Kui juuksed on ilusad, miks nad ei võiks siis olla pikad. Täitsa naljakas, kuidas kiidetakse mõnd õhkhõredate blondeeritud narmastega tibi ja samas, kui mehel on paksud, läikivad, suurepärased juuksed, siis ei või ta neid kasvatada? Mina olen vägagi vaimustatud oma abikaasa tumedatest, tihedadest ja veidi lokkis juustest, aga kuiväga ma ei ole ka palunud, ühiskondlikku hukkamõistu kartes ei ole ta neid julgenud pikaks kasvatada.

Näpu 19. veebruar 2007, kl 15.23
Eputistel, tühistel, naiselikel ja ebakindlatel meestel on pikad juuksed ja muidugi rokkaritel (igasugustel).
Pole kohanud ühtegi mehelikku, meeldivat nö ideaalilähedast meest pikkade juustega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!