Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Pikad juuksed mehel
 
to Näpu 19. veebruar 2007, kl 16.28
tead, sa oled üks paras šovinist...
kas naiselik võrdub eputis, tühine, ebakindel...kui sa ei tahtnud seda öelda, siis järgmine kord väljendu selgemini..
onju?
 
muura 19. veebruar 2007, kl 16.35
aga sina heh, sa ju muidu nii tagasihoidlik ja korralik, kus sa neid pikkade juustega mehi üldse näed?
 
muti 19. veebruar 2007, kl 21.09
Üldse ei meeldinud. Aga olen elus kogenud, et kõik see, mis minu meelest out on olnud, avaldub millegipärast mu lastes. Pojal kahe aastaga juuksed õlgadest juba allapoole kasvatatud, paksud ja tugevas laines. Millist raha olen mina elu jooksul juuksurisse sellise tulemuse saamiseks viinud. Juustel pikkust ei siiani.
Aga tal 30-ni veel aastakümme aega. Mulle tundub üsna mehine. Ilmselt ei ole ma objektiivne, tolerantne küll.
Igatahes oli mul noorpõlves kindel seisukoht: mees ei tohi minuga juuste ilu poolest võistelda. Mul need viletsad ja nii tekiks alaväärsuskompleks. Oma mehel paksud lühikesed juuksed. Jääb lootus, et minija võib olla ilma alaväärsuskompleksita :-)
 
Nii rõve 20. jaanuar 2021, kl 22.33
Paljudel meestel on selline "stiil" või "imidž" pealaelt ja otsaeest kiilakad, juuksed ära tulnud. Aga samas mujalt on liiga pikad. Et laseks siis vähemalt normaalset omale ühtlaselt midagi kenamat lõigata, aga ei! Käiakse palja pealaega ja sorakil kuklaga ringi!
 
vist ei 25. jaanuar 2021, kl 18.06
Väga rõve kui mehel on hõredad ja rasvased pikad juuksed . Või kui pealagi paljas ja siis mingid "pikad niidid " ripuvad. Pigem eelistan mõnusalt tihedat habet ja korralikult lõigatud sonksi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!