Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Liikumispuudega noormehe seiklused
 
sulfuron 04. oktoober 2019, kl 02.24
Tere!

Olen 27-aastane noormees, kes on liikumispuudega. See muidugi ei defineeri mind kuidagi, aga ometi on mõjutanud minu (olemata) romantilisi suhteid ja seksuaalset elu, sest seljatrauma juhtus üsna noorena, ning sealt ka esialgsed haavad ja sügavamad piiravad uskumused seoses naistega. Kuna pole olnud eriti intiimseid kogemusi, siis on see siiamaani midagi, mis seostub rohkem fantaasiate ja unenägudega, mitte reaalse eluga. Arvan, et olen imeline mees, kes suudab naisele kõike pakkuda, mida ta vajab, kuid hirme ja kahtluseid on siiamaani.

Pean ennast õnnelikuks inimeseks. Isegi ilma intiimsuse ja seksita. Elu on mulle õpetanud, kuidas olla õnnelik sellisena nagu ma olen. Olen korduvalt endale tõestanud, et kõik on võimalik. Pole ühtegi põhjust, miks ei saaks ma täisväärtuslikku elu elada, sest seda ma elan.

Vaid suhe naistega on olnud minu nõrgim külg. Seda sooviksin ma rohkem avastada, sest ma olen seda väärt. See on inimlik vajadus. Iga mees soovib naise lähedust. Ja ... uut maailma on ju põnev avastada. Seega mul ei ole mingit kinnisideed, kuid mul on lihtsalt soov avastada ja ennast selles vallas rohkem arendada.

Nüüd ongi küsimus, et kuidas seda parimal viisil teha.

Seksiteenuseid ma pole võimeline elu sees kasutama, sest see on liiga odav. Mul ei ole eneseväärtustamisega probleeme, seega soovin eelkõige saada need kogemused elust. Kõik on ju õpitav! :D

Mul on olnud aastaid selline mentaliteet, et mees peab eelkõige tegelema iseenda ja oma eesmärkidega, õppima, kuidas olla õnnelik üksinda olles. Ja käies oma tõelist eluteed, tuleb ka kõik muu. Nii ma olengi elu elanud. Kuid ma arvan, et see pole päris terviklik pilt. Selleks, et lähedust kogeda ja suhtesse minna, tuleb ka osata naistega enesekindlalt suhelda. Ja kõige elementaarsem - väljas käia, et nendega üldse kohtuda.

Niisiis ma tasapisi liigun selles suunas. Enesekindlus on olnud ilmselt mu nõrgimaid külgi, kuigi see on aktiveerunud peamiselt atraktiivse naisega suheldes. Muus mõttes olen ma piisavalt enesekindel. Aga kuna on vähe kogemusi ning mõjutavad mõned teismeeast tekkinud jäljed, siis on see mõnikord 'fake it until you make it'. Aga ma arvan, et praktiseerimine teeb meistriks. Mida rohkem ma seda teen, seda rohkem mõistan, kui loomulik see tegelikult on.

Ilmselt kirjutan siin sellepärast, et tahan lihtsalt jagada. Seksuaalsus (ja eriti puudega inimese seksuaalsus) on olnud suur tabuteema. Mõned arengud on toimunud, kuid üldiselt sellest ei räägita. Seega pole ka mina oma intiimsematest muredest või soovidest eriti kellelegi rääkinud. Arvan, et see mõjub mulle hästi. Eriti räägiks sellest hea meelega naistega, sest juba see tundub minu jaoks intiimne. Vähendab barjääri minu ja naiste vahel. Hea meelega läheks mugavustsoonist välja ja teeks seda pigem näost näkku, aga noh, ka see on hea algus :)

Tänan lugemast! Kõik kommentaarid ja soovitused on teretulnud. Ma olen mees, kes on siiralt huvitatud õppimisest. Pean õigeks, et ühiskonnas võikski olla avatum suhtlemine meeste ja naiste vahel - kõik ei pea olema mingi salajane müsteerium, mida peab mõistatama. Kokkuvõttes soovime ju kõik seda sama :)
 
sulfuron 04. oktoober 2019, kl 02.25
Haha, täna tegin midagi eriti jaburat.

Sattusin täna vanalinna koolikaaslastega kohtuma, kuid pärast seda mõtlesin, et uurin, mis seal X-Clubis toimub. Kuna laulda meeldib ja stripiklubi + karaoke tundub huvitav kombinatsioon, olin nõus pika maa karkudega kõndima, et vaatama minna. Väike füüsiline trenn, pole paha.

Sisenemine maksab üldjuhul 20 eurot, kuid kuna tahtsin nimelt minna karaoke saali, siis 10 eurot. Kohale jõudes pettusin, et seal ei ole kedagi. Vaid üks naistöötaja, kes tahtis kiirelt veepudeli eest 10 eurot küsida ja ühe laulu eest 3 eurot. Ja korraks ka üks teine naine, kes lahkus, kui ma loobusin 50 eurosest võimalusest, et ta istub ja laulab minuga koos.

Naersin endamisi, et on ikka jabur olukord. Mis ma ikka laulan, kui kuulajaid pole. Aga kuna leti taha jäi üks naistöötaja, siis talle ma ühe loo laulsin. Kui juba nii pika maa kõndisin, siis ühe loo võib ikka laulda. Tundus, et talle meeldis. Aastatepikkune järjepidev hääletreening ja avalik esinemine on kasuks tulnud.

Pärast seda mõtlesin, et ok, nüüd lähen küll koju ära, ma seda raha siin küll rohkem ei raatsi raisata. Prioriteet oli siiski tulla laulma või inimestega suhelda, aga kumbagi ei saanud teha. Jah, ma tean, et need olid rumalad ootused, aga elus esimest korda stripiklubis, anname andeks :D

Aga siis mõtlesin, et ma ikkagi nii kaugele tulnud... tõenäosus väike, et stripikluppi rohkem satun, kuna pole lihtsalt seda sorti inimene. Nii et proovime selle privaatse tantsu ka siis ära. Tavaliselt maksab see 10-minutiline tants, mis reaalselt oli maksimaalselt 5 minutit, 100 eurot, kuid ma ütlesin, et mul pole üle 50 anda, nii et see on ainus variant. Tüdruk küsis vanemalt töötajalt järgi ja lubati. Mõni teine naine krimpsutas kulmu. Arusaadav... Kordasin, et tüdruk ei pea sellega leppima. Aga oli nõus.

Kaua läks aega, et privaatses ruumis muusikakeskus mängima panna. Kutsus abilise - avastasid, et juhe oli seinast väljas. Siis tükk aega klõpsutas erinevaid nuppe, et leida õige meediasisend. Hakkasin juba ise temaga koos vaatama - lõpuks sai see asi korda.

Tants ise oli silmadele üsna meeldiv. Ilus tüdruk oli. Kuid ma vist raiskasin raha sellega, et vaatasin talle liigselt silma, sest mul on harjumus ning soov hoida kontakti silmside kaudu. Tema huvi minu vastu oli arusaadavalt pinnapealne, sest tähtis oli vaid raha, kuid siiski tundsin tema vastu suurt austust. Kahju, et pikemalt vestelda ei saanud.

Kokkuvõttes tunnen, et see oli raha raiskamine, sest päris kontakti inimesega ei teki, ning tegu on vaid lühiajalise stimulatsiooniga. Poole kuu söögiraha läks nagu niuhti, aga vähemalt sain kogemuse ja ühe uue loo, mida rääkida. Elu on ikka huvitav avastada.

Paljude jaoks on see tavaline asi, mis tõenäoliselt kedagi õnnelikuks ei tee. Eks meelelahutus, nii nagu ikka. Kõmpisin oma auto juurde tagasi ning minu põhiline mõte oli see, et küll olen ikka tänulik, et mul on just selline keha ja elu nagu mul on. Sest ma olen õppinud vaatama sügavamale ning tänu sellele olen õnnelik inimene. Soovin siiralt nendele stripiklubi töötajatele ja külastajatele seda sama rõõmu, et nad teaksid, mis on päriselt väärtuslik.

Kui rääkida edasistest plaanidest, siis on nii nagu ütlesin sellele ilusale tüdrukule, kui ta imestas, et see oli tõenäoliselt minu esimene ja viimane kord. Ma elan oma elu naturaalselt edasi ning tõmban oma eheda olemusega ligi naise, kellega me tantsime koos nii palju kui soovime :)
 
KA mees 04. oktoober 2019, kl 08.23
Ma igatahes soovin Sulle sinu unistuste täitumist ja loodan,et leidub veel naisi,kelles säilinud ürgnaiselikku hellust ja oskust näha puude taga inimest! Edu sulle!
 
nohh 05. oktoober 2019, kl 11.17
lollid ei peagi oma geene levitama, kes hüppab pea ees madalasse vette kes käib karkudega ho.oramajas ja avastab, et seal tahetakse ainult raha

sellised ei saagi naisi ja see ongi vajalik, et uusi vär.de juurde ei tuleks
 
Rosinamees 05. oktoober 2019, kl 11.42
Ega pepuseks ole siis mingi puue?
 
Teemataja 05. oktoober 2019, kl 12.23
Selline hala ei ole mehe kirjutatud, jälle mingi igavleva vanamuti katse mängida meest. Ilmselt habemekasvu tagajärg:)
 
fu 05. oktoober 2019, kl 12.52
Mis jama siia toodetakse! Kes on selle taga? Foorum on ammu kaotanud oma otstarbe. Normaalseid kuulutusi ei ole, kuna lastakse tegutseda mingitel hulludel.
 
fu'le 05. oktoober 2019, kl 14.02
õige, otstarve siin nurgas peaks olema tutvumine, kellega tutvuda soovid, kes ise oled?
 
Ilus mees kitsehabemega 05. oktoober 2019, kl 17.18
Kas keegi tahab suhu anda ja rosinasse keppida mind?
 
silikoon 06. oktoober 2019, kl 09.38
Kõige ürgsemal bioloogilisemal tasandil otsib naine mehes esiteks häid geene oma järglastele ja teiseks turvalisust ja kaitset endale ja oma järglastele. Kui sa oled nähtava füüsilise puudega, siis ei räägi see kummaski punktis sinu kasuks. Sul on ülivähe lootust avalikus kohas esimesest pilgust võõrale naisele atraktiivne olla. Pigem võid sa leida partneri sellises keskkonnas, kus tutvutakse algul mitteromantiliste kavatsustega ning on aega üksteisega harjuda ja välistest omadustest mööda vaatama hakata (kool, töö, hobid, sõpruskond) ning sisemisse ilusse armuda. Aga selleks, et anda naisele turvatunnet tuleviku osas, peaks sul füüsilise puude kompenseerimiseks olema püsibv legaalne sissetulek vähemalt kolmekordse Eesti keskmise palga tasemel pluss seda garanteeriv haridus ja ametioskused. Aga tundub, et sulle on 50 eurot poole kuu söögiraha? Isiklikumas plaanis veel seda, et olla ebakindel/ärev/murelik kuid omada tahet ja realistlikku plaani murede lahendamiseks on atraktiivsem kui enesekindlus, mis seisneb probleemide eitamises.
 
Naine X 06. oktoober 2019, kl 09.58
Ma arvan, et sul oleks lootust “omasuguste” seast naine leida. Puuetega inimestel on kindlasti oma võrgustik olemas.
arvan, et terve ja atraktiivne naine üldjuhul siiski eelistab tervet meest. Juhul kui sul palju raha on, siis on lootust rohkem.
Maakohtades on ilmselt naisi keda saaksid, aga nad vb on peast sinu jaoks liiga “lihtsad”. Aga samas seksi kogemuse saad neilt kätte.
 
Naine X 06. oktoober 2019, kl 10.02
Õpin näiteks java progemist. Kunagi ühe mehe käest kuulsin, et neil on väga head palgad ja siis on lootust ka naine saada. Või kui naist ei saa, siis jõuad vähemalt l.tsimajas arveid maksta:)
 
No vana lesk 06. oktoober 2019, kl 11.51
on plaati vahetanud ja asunud paarilist otsima puudega mehe teemast mille ta ise enne kirja pani. naine x siis nagu nüüd, ilma nähtava füüsilise puudeta kes otsib kolmekordse eesti keskmisega meest ennast turvama rosinameeste eest. järglaste kaitse eest poleks nagu tarvis ju muret tunda kuna neid pole ega ka tule see koht jääb nagu ebaselgeks aga eks nähtamatu füüsiline puue ongi nähtamatu ja ettearvamatu.
 
Naine X 06. oktoober 2019, kl 16.25
Ma ei otsi puudega meest, mul on korteris keskküte.
 
Naine X 07. oktoober 2019, kl 23.26
Miks mees enam ei kirjuta oma seiklustest?
 
no´ 08. oktoober 2019, kl 00.21
irw sai ju vastu mokki.
 
lexm lesk 08. oktoober 2019, kl 03.16
võiks puudega noormehe ära kodustada, siis saaks mädasesse P.U.T.S.I või väljavenitatud pärakasse põrutada niipalju kui kulub.
 
Naine X 08. oktoober 2019, kl 13.45
Puudega mees, kus oled?
 
Mees X 08. oktoober 2019, kl 18.39
Puudega on tal ju raske, saad aru!?
 
to Mees X 08. oktoober 2019, kl 21.07
Kas vemb on töökorras?
 
Irw! 10. oktoober 2019, kl 10.00
lexm lesk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võiks puudega noormehe ära kodustada, siis saaks m
> ädasesse P.U.T.S.I või väljavenitatud pärakasse põ
> rutada niipalju kui kulub.

Ei taha keegi su intsestist sündinud exspermapellerist kaksikõde, vana rosinamees, olgu ta sul või lesestunud lehm. Niiet tema invapensist võid oma töllakile imetud mokad puhtaks nühkida..irw!!
 
ahhaa 10. oktoober 2019, kl 10.04
Irwist lexm ilmus välja ja ikka rosinamees keelel ja meelel :D
 
ohhoo 10. oktoober 2019, kl 10.34
sul on teda kohe väga vaja, nagu näha. Muidu sa ju ei kutsuks teda igal võimalikul ja võimatul juhul, debiilik.
 
Keku 15. oktoober 2019, kl 14.28
Mina soovitaks küll need mõtted blogisse seada, tundub et oled osav kirjutaja ja nii mõnigi leiaks ühiseid mõtteid sinuga ja sinu teekonda oleks juba iseeenesest huvitav lugeda neil kellel selliseid kes vabalt liikuda saavad, äkki mõistaksid nad rohkem ja oleksid sallivamad ja üldse oskaksid näha mida liikumispuue endaga kaasa toob
 
sulfuron 29. jaanuar 2020, kl 01.17
Aitäh, Keku, võtsin nõu kuulda ja kaotasin anonüümsuse :) Kes leiab, see leiab.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!