Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kõster lausus kuna kuldaväärt sõnad. "Jumal on teid nuhtluseks loonud maailmale"
 
Olmert 01. detsember 2019, kl 19.29
Ma pean silmas Alu´t ja teda, kes talle oponeerib. On kaks värdit kes on juba vähemalt 10a. tegelenud naisteka foorumi pildilt kadumise nimel. Ühest lollist oleks vähe, selleks et tekiks dialoog, on vaja kahte lolli ja need on õnnetuseks naisteka foorumile täitsa olemas. Tegelikult on nad mõlemad õnnetud inimesed, elavad mitte kõige jõukamini, tõenäoliselt eluaegsed vanapoiss/tüdruk. Tuba on neil segamini, enda eest ei hoolitse, kindlasti käib nendega kaasas iseloomulik lõhn, meenutab uriini, kaubanduskeskuses käivad harva, kui käivad siis inimesed hoiavad eemale, just haisu pärast mis ninna lööb.


Tervitan teid, võib olla see postitus ühendab teid ja leiate omale ühise vaenlase...minu näol.
 
Coffe 01. detsember 2019, kl 19.56
Mõni mees ei suuda isegi kahe peaga mõelda .Pööning mõistusest tühi.
 
palju õnne 01. detsember 2019, kl 23.06
uskumast, et siin foorumis on mingi alu. oponent on selle alu välja mõtelnud ja see eksisteerib vaid tema umb lollis peakolus.
 
kui keegi 01. detsember 2019, kl 23.08
julgeb talle midagi vastu kobiseda, siis need on tema meelest kõik alud.
 
Autorile 01. detsember 2019, kl 23.13
Noja sa vaeseke oled juba üle 10a oodanud oma võimalust mida ei tule ega paista kusagilt:)? Lõhn juures ja tuba sassis, katus sõidab ning nüüd manad nuhtlusele lehma haisu külge:D

Tee parem tutvumise teema, kutsu oma tulevast nt laevasõidule naissaarele vms, seda ju ikka raatsid...ja ta astub su ette. Jermeezi kott rosinatega kaenla all ja kindlalt 20a noorem kui on:)
 
vanapagan 01. detsember 2019, kl 23.49
No on ikka hullult veidrikke siin!
 
Olmert 02. detsember 2019, kl 16.35
Kui nüüd detektiivi tööd teha, siis ma ootasingi alu või tema oponendi reaktsiooni.

Reaktsioonid tulid 45 min jooksul, esimese postituse kellaaeg 23.06 ja viimane 23.49. Reageerijaks olid...no no no kes olid, ikka alu või tema oponent:)

45 min on just perv-erdi jaoks paras aeg, et õhtune rahmakas ühe k.us-emise ja s.it-tumise vahel ära teha, sest perv-rdi per-se ei suuda kauem sit-ta kinni hoida:)
 
Olmertile 02. detsember 2019, kl 19.16
Ega sa ekremeelne pole? neil on ka mingid refid igalpool vandenõudes süüdi:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!