Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Lemmikloom
Lemmikloom vajab abi :(
 
Mari-Liis Tõnismäe 01. detsember 2019, kl 14.54
Minu kassiga juhtus õnnetus, hüppas narilt alla ja murdis tagumise käpa. Operatsioon läheks maksma 700 eurot.. On ka valik magama panemine või käpa eemaldamine. Igasugune abi oleks väga vajalik hetkel. Kassi nimi on Roberto, kass on alles 2a :(

Abi soovides, MARI-LIIS TÕNISMÄE
Konto: EE302200221058933898

Aitame koos kassi tervisele :(
 
jummel 05. detsember 2019, kl 01.47
ma äsasin just praegu hilisele kärbsele köögirätikuga. väga ära ei tapnud, piniseb veel kusagil. kuna kärbsel see kondikava väga peenike ja operatsiooniks vaja täppisteadust ja lasertehnoloogiat, siis minu arvele kandke tunduvalt suurem summa kui sellele eelnevale kassipiinajale, kes oma narid kuuekorruseliseks ehitanud.
kärbse vanust kahjuks öelda ei oska, aga näeb väga nunnu välja.
 
Lejsjdk 10. detsember 2019, kl 21.22
Sorri, Mari-Liis, aga kui sa tahad, et keegi annetaks, siis pane see üles facebooki vms. Keegi ei usu sind, kui sa lihtsalt paar ilusat sõna räägid ja pangakonto juurde paned. Soovitan pildi ka juurde lisada.
Aga edu kassi paranemisel!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!