Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kuidas saada peenist suuremaks? Meestele põhiliselt

Jaan Jalgratas 05. veebruar 2011, kl 05.54
Andke palun kogenud inimesed nõu, kuidas saada põhimõtteliselt tasuta peenist suurendada?
Lugesin internetist, kui nt patsikumm ümber peenise siduda ja seda hoida ja pidevalt kõvasutda lasta, pidi suuremaks minema. Esimesed päevad peal ja juba on väikest viisi muutusi näha. Kui ööseks peale jätta, siis võib see keset und ebameeldivaks muutuda, sest kui pael peal, siis sügavas unes kogu aeg kõvastunud. Vähemalt mul nii. Ma annan kuu ajapärast märku kas on muutusi. katsetage ka teie millegi venivaga ümber panna! NB mitte liiga tugevalt, võib olla valulik nahk

Tõnu Tõukeratas 05. veebruar 2011, kl 08.17
Milleks tegeleda mutrivõtme suuruse muutmisega? Tuleb leida vastav mutter, millele see võti sobib. Aga on olemas ka nn. tellitavad mutrivõtmed, mis sobivad igasugu mutrite mahakeeramiseks. Kui nii mõtled, siis vaata ette, et vinti üle ei keera:)

doktor 05. veebruar 2011, kl 11.03
jajaa, kodanik Jalgratas. Kui nii teed, siis heal juhul päästavad su rõõmupulga arstitädid, halvimal juhul jääd sellest üldse ilma.

Dr.muNNN 05. veebruar 2011, kl 15.01
SYNTHOL on asja nimi mida pead oma pulka süstima.

Dr.Junn 05. veebruar 2011, kl 17.37
Kui peenist saaks kasvatada siis oleks kõigil meestel põlvini. Ainus variant mine opile aga see pole tasuta...

lehik 05. veebruar 2011, kl 21.22
Jaan Jalgratas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Andke palun kogenud inimesed nõu, kuidas saada põh
> imõtteliselt tasuta peenist suurendada?
> Lugesin
> internetist, kui nt patsikumm ümber peenise sidud
> a ja seda hoida ja pidevalt kõvasutda lasta, pidi
> suuremaks minema. Esimesed päevad peal ja juba on
> väikest viisi muutusi näha....
Hakkab lillakassiniseks muutuma? Kui mustaks muutub, siis lõikavad arstitädid-onud päris ära. Noored, ärge tegelege tervisele ohtlike rumalustega!

keelekaMees 06. veebruar 2011, kl 01.06
hakka pappi teenima.. ja aju treenima..

peenise ümber hakkab sul siis imedatahtjaid olema nii, et kärbsepiitsaga peab ära ajama hakkama :DDD

Jalgratas: 08. veebruar 2011, kl 11.55
Ei kuku kuhgi, ei tohi kõvasti ümber panna, aga siin Kaidolt sain lehekülje, parem uurin seda. Mitte et väike oleks. sooviks lihtsalt suuremaks

muuno 10. veebruar 2011, kl 12.53
Ise olen proovinud peenisevenitajat ja sain ca 7 kuuga ainult 2cm pikemaks, rohkem ei viitsinud kah seda värki vägistada ja viskasin ära. Kui manuaalselt harjutusi tehes jõuab umbes sama tulemuseni, siis soovitaks seda. Aga kuna ise pole viimast varianti proovinud, siis ei oska rohkem midagi öelda.

Tähelepanek teemaalgatajale 10. veebruar 2011, kl 14.14
Põhiliselt on jah meestel peenis.

agregaator 25. veebruar 2011, kl 16.09
Peenises ei ole lihaseid, nii et harjutustega seal midagi ei suurene. Suurendada võib vaagnapõhja lihaseid ja vähendada peenise ümber rippuvat nahka, tõmmata see rohkem pingule - tekib illusioon pikemast peenisest.

Kalle 25. veebruar 2011, kl 17.03
Äkki sul ka sellest abi. Ise olen neid taktikaid kasutanud umbes 3 kuud ja hetkel suurenenud 2cm. Pole muidugi viitsinud harjutusi igapäev teha aga tulemused on näha. Venitusaparaadid pidid ka päris hästi toimima aga maksavad jälle odavamad umbes 100Eur.

http://www.seksitest.com/peenise-suurendamine/

Juurikas 25. veebruar 2011, kl 19.59
To J. Jalgratas.
Lugesin kusagilt, et mingid võsanigrud riputavad poisikestele paraja kivi, liaaniga otsa külge. No sulle võiks siis juba tellis sobida.

mugul 09. aprill 2011, kl 06.55
Ei mina jõua kõigi soove rahuldada kuna üks tahab jämedat peenist,teine pisikest tilli
kolmandale ei kõlba isegi mehe karvane kera ja käsib selle paljaks ajada.Tule taevas appi sa lõid kui kunagi Aadama ja Eva,kuidas jäi sul ometi nende suhtekorraldus kahe silma vahele.

m 09. aprill 2011, kl 17.09
kellelgi pikenes 2 cm, aga kas paksuse arvelt, ma olen aru saanud, et naised vajavad ka paksust?

Juku anekdoot 09. aprill 2011, kl 18.18
... vana utsitab akna tagant: "poiss, kurat, topi või kõige keradega!! Peaasi, et mõis meie on!!!"

Vana Mört 10. aprill 2011, kl 07.36
Pikemaks saad venitades,jämedamaks kolkides (on paistes ).

dgf 09. jaanuar 2014, kl 02.15
selline aparaat siis töötab?
http://et.how-to-enlarge.info/images/content_extenders.jpg

üks väidab et sellega sai 3 senti juurde:
http://phallosan.com

ja üks rääkis et ainult harjutamisega saab?
http://web.zone.ee/suuremaks

Penile Power 09. jaanuar 2014, kl 08.53
http://www.youtube.com/watch?v=3WCvULMRUq8

voolik 09. jaanuar 2014, kl 12.36
venitamisega peab ettevaatlik olema.ma ka venitasin ja nüüd venis välja rsk.

dfn 10. jaanuar 2014, kl 15.36
milles see väljavenimine väljendub siis?

voolik 10. jaanuar 2014, kl 15.51
noh, nüüd on pikk ja peenike nagu aiakastmis voolik. nii 50 cm pikk ja 2 cm läbimõõt. kõvaks ka ei lähe enam rsk.

Andrei 10. jaanuar 2014, kl 17.28
pead iga päev vahekorras olema ja vähemalt poolteist tundi seksima. See suurendab tõhusalt.

voolikule 10. jaanuar 2014, kl 17.57
kas peale kusemist kerid rulli või lased säärde rippuma?

Peetrus 11. jaanuar 2014, kl 23.16
Tellise otsa riputamine on väga hea nipp. Urmas proovis. Ta teab häid nippe ;)

Nnn 31. märts 2015, kl 20.05
Piinlik on olla kui liiga lühike on olen ise seda tundnud kui naine avastab et oeh polegi nagu midagi aga kasutasin mingeid ravimeid ja jätsin alkholi ära ja nüüd on korralike naistega ikka korralikuld hea olla vahe korras ei pea piinlikust tundma!

Kalojan-musi 03. mai 2015, kl 10.27
Pista mesitarru mõneks ajaks, saad juurde veidi pikkust, aga veel rohkem jämedust mis on naiste jaoks tähtsamgi.

PeeniseTeadlane 14. november 2015, kl 02.56
Mine alasti öue ja vedä käteen seal, siis peaks hakkama natuke kasvama. Mul toimis see, aga on ka teise asju kuidas peenist kasvatada nt, hyppa alasti lumme :) see peaks kahh aitama, minu heal söbral toimis see. Pane vibraator diltsi kylge ööks ajaks. Kreemita noksi iga öhtu ilusti enne magama minemist. Värvi noksi karvad ära see peaks aitama. Laula enda noksile öhtuti ja hommikuti. Siin olid minu NoksiTeadlase nipid teile kuidas nokse kasvatada, kui soovite juurde teada kirjutage minule :)!

Naine 14. november 2015, kl 11.24
huvitav, kuidas siis teemaalgatajal läks, kas saavutas soovitud tulemuse, või kukkus hoopis küljest ära (oinaid kohitseti vanasti nii, et pandi tugev kummirõngas kottide ümber, nii et need kukkusid ise küljest ära), pole temast mitu aastat kuulda...

aga siiski
"Mitte et väike oleks. sooviks lihtsalt suuremaks" - naistele mulje avaldamiseks pole küll vaja ennast piinata :) suurusest olulisem on partnerite omavaheline kooskõla ja patsikummi asemel soovitan hoopis katsetada erinevaid poose.
peale selle teeb liiga suur haiget, mitte mõnu ja sugugi mitte kõik naised ei unista hiigelpeenistest, see suuruse küsimus tundub pigem olevat hoopis probleem meeste peas.
sest tegelikult on tupp erutunud olekus tavaliselt ainult umbes 10 cm pikk ja keskmise kõvastunud peenise pikkus on 13-15 cm, nii et võid ise arvutada.
seda enam, et tupe tagumine kaks kolmandikku ei sisalda puudutuse suhtes tundlikke närvilõpmeid ning seega ei tee enamus naisi suurel ja väikesel peenisel praktikas mingit vahet. tupp kohandab end sellele vastavalt, mis tal sees on ja suuruse vahe tunnetamine tuleneb tavaliselt ümbermõõdust, mitte pikkusest.
seda teavad vist ka kõik, et erektsioon on suur võrdsustaja. lõdvas olekus väike peenis kasvab jäigastudes tunduvalt rohkem kui lõdvas olekus suur peenis. jäigastunud olekus ei ole suuruse vahed nii suured kui lõdvas olekus.

olulised pole mitte paadi mõõdud vaid ookeani lainetus :)

realist 14. november 2015, kl 17.18
Jaan Jalgratas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Andke palun kogenud inimesed nõu, kuidas saada põh
> imõtteliselt tasuta peenist suurendada?
> Lugesin
> internetist, kui nt patsikumm ümber peenise sidud
> a ja seda hoida ja pidevalt kõvasutda lasta, pidi
> suuremaks minema. Esimesed päevad peal ja juba on
> väikest viisi muutusi näha. Kui ööseks peale jätt
> a, siis võib see keset und ebameeldivaks muutuda,
> sest kui pael peal, siis sügavas unes kogu aeg kõv
> astunud. Vähemalt mul nii. Ma annan kuu ajapärast
> märku kas on muutusi. katsetage ka teie millegi ve
> nivaga ümber panna! NB mitte liiga tugevalt, võib
> olla valulik nahk

Suurendamine ei ole võimalik, muidu oleks pooltel meestel põlvini. Kogu teadus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!