Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Naised, avage palun suu!

Mikk Piklik 24. september 2011, kl 18.55
Sageli on kuulda naiste suust seda, et mees ei osanud voodis midagi, ei viinud orgasmini, ei olnud piisavalt hea, jne. jne. Aga ehk tuleks öelda partnerile, mida oodatakse ja mida konkreetselt, ning kuidas, mees peaks tegema, et naine ka korralikult rahuldatud saaks. Kõik mehed, ei ole veel suutelised mõtteid lugema ja see teebki asja raskeks. Nii, et suud pole tarvis avada ainult mehe rahuldamiseks...

Aqa 24. september 2011, kl 19.03
Pole ju midagi rasket, las mees teeb keelekat, keelekat ja veelkord kt! see on absoluutselt elementaarne kusjuures...

eelmisele 24. september 2011, kl 19.08
Ära siin foorumis keelekast kõva häälega räägi. Kohe tuleb hull-Samune ja hakkab sind sõimama. Soojenduseks oled sa pilu ja boonuseks pervo.
Põhjus on see, et meie megaorgastilisele Samusele ei teha kunagi keelekat. Ja see kelle seks Samuse seksist erineb on pervo ja vb ka pilu:)

Kogemus 24. september 2011, kl 19.14
Minu kogemused näitavad seda, et mees, kes on tegelikult ka huvitatud naise rahuldamisest, küsib ja uurib ise, mis ja kuidas teisel hea on. Kes sellest huvitatud ei ole, sellele võid ju rääkida ja korra-paar ta ehk järgib ka seda, aga siis läheb asi ikka vanas vines edasi. Seega niisama pole mõtet seletama hakata, kui enne huvi pole tuntud.

Mõni, 24. september 2011, kl 19.19
ehk ei julge huvi tunda, kuid partneri juttu võtab tõsiselt ja järgib täiega. Ära löö kõiki ühe vitsaga:)

antikeelekas 24. september 2011, kl 20.02
Minule küll keelekas ei meeldi. Igav jantimine. Keelekas pidi ka ravimatu põepõletiku põhjustaja olema. Lisaks on suu aluseline ja mehe sülg muudab seetõttu naise suguelundite pH-d ning seen võibki platsis olla.

Ma ei ole Samune, aga tema näib mõistlik naesterahvas olema

antikammiste 24. september 2011, kl 20.10
ega kõigile ei peagi meeldima. mõnele ei meeldi seks üleüldse, ega see ka pea nüüd kohe Samune olema.
ravimatu põiepõletik on vaid mõnel üksikul naisel. sama palju on ka neid naisi kes keelekat ei taha, ehk mõni üksik.
enamus inimesi naudib suuseksi ja neil pole probleeme.

?!? 24. september 2011, kl 20.13
Sel Samusel tundub jälle õigus olevat. Tema mainitud kodanik on naiste lollitamiseks terve peeseksifoldri kokku sättinud. Samas keeldus ta järsult ise proovimast vabandusega, et tema on hetero. Mispoolest peaks naisterahva taguots, meesterahva omast viletsam olema, kui nii võtta.

Aluseline 24. september 2011, kl 20.18
Kuulge antikeelekas ja "naesterahvas", ma ei usu teid enne kui pole oma silmaga näinud.
P.S.: Misasi teile siis meeldib?

!?! 24. september 2011, kl 20.19
Sa ?!? oled ju puhta loll. Peeseksi tehakse ikka naistega kes seda ise soovivad.
See, et mees keeldub seksimast teise mehega, põhjendusega, et on hetero on normaalne.
Sama seis on naistega kes keelduvad teise naisega lesbisuhtesse minemisest.
Inimesed tehke omale põhitõed selgeks enne kui seletama hakkate.
Kas mees peaks ka teisel mehel suhu võtma, põhjendusel, et naised võtavad???

n 24. september 2011, kl 20.32
jätke nüüd. keelekas on super. see on kiire tee orgasmini. miks küll ei öelda. on jutuks tulnud ja see meeldib ka sõbrantsidele. suuseks on mulle seksi lahutamatu osa.

?!? to !?! 24. september 2011, kl 20.52
Paar kommi on modele jalgu jäänud, k.a. osa teemaalgatusest ja Samuse komm.:(( Ohka nüüd südamepõhjast.

Selle Samuse 24. september 2011, kl 20.59
...teemavälistest ja elukaugetest postitustest on pea kõigil siiber, k.a. modedel.

mgcvmc 24. september 2011, kl 21.06
Keelekat nüüd naudi,
kui noor veel oled sa
küll vanaduses aega
on tervist ravida!

:,:Oh, milleks meile vaja,
seda ämmamoori maja,
selle parseldame maha,
lähme kommuuni elama!:,:

?!? 24. september 2011, kl 21.07
Teemaväliseks oleks Samuse postitus muutunud peale teemaalgatuse osalist kustutamist. Ilmselt kustutati need üheaegselt.:((

Mikk Piklik 24. september 2011, kl 21.10
Tagasihoidlik palve - püsige palun teemas. Igasuguse jama jaoks, on siin foorumis ka vastavad teemad olemas.

riin 39 24. september 2011, kl 21.12
Mina pole ka keelekast huvitatud. Mehed arvavad, et sellega on kindlapealeminek ja arvavad, et on kõvad vennad. Mind see lakkumine ei tõmba või ei oska mu 2 viimast partnerit seda (enam)õieti teha. Soovin saada kõva vemmalt tund enda sees, aga võta näpust, meestel vajub ära!!?? Saavad vaevaga sisse ja tössti ta läinud ongi!! Siis soovivad seda va keelekat teha, aga ma tahan keppi saada, mitte mingit ilamokka! Räägin küll neile, aga mehed pole suutelised kõvaga töötama! Ja lõpuks teemaalgatajale- mul ei ole kasu sellest, et ma räägin partnerile, mida ma tahan, nemad aja vad ikka tatist variant. Tahan loomuliku jäikusega emmi, mitte mingit kunstemmi. Ma tahan meest saada, muude asjadega saan ise hakkama või mine palu mõnda naisterahvast.

Leo 24. september 2011, kl 21.17
Riin, sa võid ju omale gigolo sebida äärmisel juhul.

Lugeja 24. september 2011, kl 21.18
Inimese suus on kõige rohkem baktereid ja miks ma pean neid laskma sinna, kus kõige nõrgem koht on? Ei taha, et mees keelekat teeb ja ei tee talle ka, tahan loomulikku seksi ja mitte ainult seksi.

riin 39 24. september 2011, kl 21.20
Kardan, et Leoga on asi selge. Temal ka ei seisa. Sellepärast ta gigolot kadestabki. Korras

to riin 39 24. september 2011, kl 21.24
ju sa pole voodis atraktiivne. mehed lähevad sinuga voodisse, kuid seal toimuv ja nähtav on jama ning neil vajub ära. siis nad püüavad sind suuseksiga "lohutada".
teine variant on, et sa ronid voodisse impotentidega.
mõlemal juhul vaata peeglisse ja vali kellega seksid.

normaalne mees, suudab naist rahuldada igal viisil. nii riistaga, kui ka suuga. täpselt nii suudab ka normaalne naine. temaga on hea tavavahekorras olla ja ka tema pakutav suuseks on teavalik.

Leo 24. september 2011, kl 21.27
Minul ei seisa? Minul seisab nagu tala! Kust sa võtad, et ma gigolot kadestan? On sinu endaga ikka asi korras?

Mees 24. september 2011, kl 21.28
Mul on olnud väga palju partnereid, kuid nende seas pole olnud ühtki, kes keelekat ei tahaks. Pea kõik (täpselt ei mäleta) olen ka keelekaga orgasmini viinud.
Samas on tavaseksil ikkagi põhirõhk. Suuseks ja muud trikid on meeldivaks vahelduseks.

Naine 42, harv külastaja 24. september 2011, kl 21.30
Aga mina jumaldan suuseksi. Meeldib nii teha, kui saada.

to viimasele. 24. september 2011, kl 21.33
Tänan kommi eest! Mulle küll mingit lohutust pole vaja. mis need impotendid siis ronivad minuga voodisse, kiites ennast taevani ja tagasi :)Hästi, minu välimusega on kõik korras, maitsed on meestel erinevad, las aga olla, kuid ma pean rohkem valima...ok

m 24. september 2011, kl 21.35
Aqa, õpi sulge nautima, keelekas on ka meeldiv, aga sulg paneb keha vappuma ja kuidas veel.
Räägime pikemalt sel teemal?

??? 24. september 2011, kl 21.37
to viimasele. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tänan kommi eest! Mulle küll mingit lohutust pole
> vaja. mis need impotendid siis ronivad minuga vood
> isse, kiites ennast taevani ja tagasi :)Hästi, min
> u välimusega on kõik korras, maitsed on meestel er
> inevad, las aga olla, kuid ma pean rohkem valima..
> .ok

oled endast heal arvamusel ja seksid impodega?
ju paremad sind ei taha:)

naine riinule 24. september 2011, kl 21.42
suuseks ei asenda tavaseksi, vaid on sellele lisaks;)väga mõnusaks lisaks;)otsi mees kes valdab mõlemat hästi ja see on parim;)

Samuti naine (34) 24. september 2011, kl 21.50
Näiteks mina ei kujuta seksi ilma suuseksita ettegi ...miks ma peaksin ühest naudingust loobuma?

riin 39 24. september 2011, kl 21.52
Kas see sulejutt oli mulle?
;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!