Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Mida kujutavad endast erinevad orgasmid?

Naine 24. november 2011, kl 17.36
Kuidas kirjeldate vaginaalset, klitoriaalset, anaalset orgasmi?

Sahara 24. november 2011, kl 17.53
ratsavägi, jalavägi, raskekahurvägi.

n 24. november 2011, kl 18.12
Ma olen see õnnetu, kes saab ainult kliitori kaudu orgasme.

to Sahara 24. november 2011, kl 18.16
Teil midagi väga valesti, kui sõjavägi peab sekkuma :D

n2 24. november 2011, kl 18.17
Sa oled see täiesti normaalne ja anatoomiliselt õige, ja kas sul pole ükskõik mismoodi neid saada.

n 24. november 2011, kl 18.23
Naised kirjutavad, kuidas nad värisevad ja minestavad.
Ei ole mina värisenud ja minestanud kordagi.

Ei tea mida ära annaksin, kui ka väriseda saan.

kk 24. november 2011, kl 18.25
hahaha,, mine välja paljalt "Õhtul" värised niiet seda nägu!

to tüdind 24. november 2011, kl 18.29
Aga õpeta, kuidas sina vaginaalseid orgasme saad.
Päris ausalt.
Palun.

to tüdind ja teistele 24. november 2011, kl 18.30
Kuule, vaata ette oma sõnadega, kui sa ei tea, keda siin sõimad! Miks oleks mul põhjust ravile minna?

Sellepärast küsingi, et see teema nii suureks aetud, mina küll ei saa aru, miks neid on 3 liiki, minu arust üks ja sama asi koguaeg :D

Mauno 24. november 2011, kl 18.46
Mina saan ainult oraalset ja anaalset orgasmi, aga annaksin palju kui saaksin korra klitoriaalset orgasmi kogeda.

ääh 24. november 2011, kl 18.55
mida siin ikka niiväga kirjeldada on. mul küll klitoraalne kõigub - vahest on nii vahest on naa. hea on igati ja selle saan ma ka iga kell kätte.
vaginaalset ma oma mehega ei saa, ei tasu üritadagi. küll on olemas üks alaline partner ning temaga pole üldjuhul see keerukas - tean ette, kus level saabub ning need on plahvatuse moodi naudingud, vahel ei saa ise ka aru , millal orgasm ning millal väike vahe, kogu aeg voogab. pean tunnistama,et partner on üsna osav - sätib veidi ning kõik algab uuesti. võin nõrkemiseni orgasmida.
anaalist ei tea ma midagi - pole proovinud ega ka selle peale tulnud. oma mees saadaks selle jutuga mind vist kuu peale. partneri kohta ei oska öelda.

to ääh 24. november 2011, kl 19.02
Arvan, et su tupp sobib selle riistaga kokku lihtsalt ja seks on ka sellise nurga alt, et sulle sobib.
On mul õigus?

Teemaalgatajale 24. november 2011, kl 19.05
Arvan ka sama.
Ei ole eraldi vaginaalset orgasmi kogenud.
Ikka kogu erutus ja kõik käib kliitori kaudu.

Olen proovinud eri riistasid, ei teki mingit tunnet mitte ühegi mehega.

Selma 26. november 2011, kl 21.19
Vaginaalsed orgasmid on võimsad aga anaalorgasmiga pidin peaaegu minestama,Soolikas tõmbles võimsas rütmis ja nauding oli taevalik.Kusjuures eelnevad viis korda, mil olen seda teinud,ei tundnud ma mingit mõnu, oli lihtsalt selline väike kakahäda tunne.Aga inimesed on erinevad, eks igaüks tunneb isemoodi.

to Selma ehk pilu 27. november 2011, kl 00.01
Pean sind kurvastama, aga kakasoolikas ei saa tõmmelda, sest seal pole vastavaid lihaseid;)
Selma, Selmake, tule kaaa-piiist väääl-jaaa:D

Tuunika 27. november 2011, kl 00.15
Kui mõnel tõesti pole seal "vastavaid" lihaseid, siis see on tema enda sügav personaalne (haiguslik) probleem.

tohter 27. november 2011, kl 00.20
Ja juhtumisi kirurg.Pistke omale sõrm tagumikku ja tehke nagu hoiaks kakahäda tagasi.Kui te ei tunne lihaste tõmmet, siis tulge minu või mu kolleegide vastuvõtule.Siis on teil lihastega midagi väga pahasti.Ja ilmselt ei pea teie soolikas ka roojamasse kinni.

kle tohter 27. november 2011, kl 00.48
Oled loll või mängid lolli? Loomulikult on seal lihased, mis sittumisel abiks on või "ust" kinni hoiavad, aga sa peaksid teadma, et seal ei ole mitte ühtegi sellist lihast, mis mõnust ja erutusest tõmblema hakkaks. Või puudusid sellest loengust, kus seda õpetati?

kle jaa 27. november 2011, kl 00.57
Mis ajast kirurgidele mõnu ja erutust on õpetatud?

jass 27. november 2011, kl 01.41
No on lambad.Kuidas inimesed nii lollid saavad olla?Orgasmi ajal hakkavad nii naistel kui meestel vaagnapõhjaligased rütmiliselt tõmblema, kaasaarvatud selline asjandus nagu musculus sphincter ani externus.Aga minge ka arstiks õppima ja nähke vaeva seitse aastat, lugege raamatuid ja käige praktikumides, operatsioonidel jne.enne kui oma tarkust tulete jagama, teeme nii, eks?

to jass 27. november 2011, kl 16.00
sa võid ka peesse minna. Ükski arst, kes ka tegelikult arst on, ei propageeri anaali.

justnimelt 27. november 2011, kl 16.04
Ükski vastutustundlik arst ei propageeri.

Kas... 27. november 2011, kl 16.17
te tahate teada, kui positiivselt Eesti parimad (tunnustatumad ja haritumad) naistearstid anaalseksi suhtuvad?
Negatiivselt ei suhtu sellesse keegi ja veel vähem peetakse seda ebaloomulikuks.
Isegi kool.ee kodulehel on anaalseks teiste (vaginaaln- ja suuseks) seksiviisidaga võrdeselt kirjeldatud.
Negatiivne suhtumine on iseloomulik vaid netifoorumisest olevatele üksikutele kitsarinnalistele värdidele.

kool.ee 27. november 2011, kl 16.24
ei leidnud küll mingit propagandat, peale selle:
Oluline on läheneda oma seksuaalsusele ja tunnetele avatud meeltega. Kui sa avastad, et oled homo- või biseksuaalne, seisab sul tõenäoliselt ees ainulaadseid väljakutseid, kuid pea meeles, et tugi on saadaval. Kui sa oled teistega avameelne ja aus, siis enamasti leiad, et nad austavad sind sellena, kes sa oled.

hoidku selle eest :d 27. november 2011, kl 17.22
ma tahaks nüüd teada, mis on need ülejäänud 4o "erinevat seksuaalset tegevust",

eelmisele 27. november 2011, kl 17.32
tutvu kool.ee leheküljega, kui miski jääb segaseks küsi lisa lehel olevatelt infotelefonidelt.

bandidos 27. november 2011, kl 17.39
mis poolest need ülejäänud 40 erinevat tegevust on halvemad, et promoda ei kõlba?

miks 27. november 2011, kl 18.19
hoidku selle eest :d Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma tahaks nüüd teada, mis on need ülejäänud 4o "er
> inevat seksuaalset tegevust",

miks sa ei taha teada, mida arvavad anaalseksist arstid ja Eesti Seksuaaltervise Liit?

:d 27. november 2011, kl 18.44
anaalseksist on kõrini, tahan nüüd teada nende teiste kohta :)

pöördu 27. november 2011, kl 18.48
:d Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> anaalseksist on kõrini, tahan nüüd teada nende tei
> ste kohta :)

pöördu otse allika poole. mida sa siin foorumis tõmbled. mingi hädapätakas oled või?
siin vaid tsiteeriti kool.ee portaali-
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!