Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
karvased t...d

panoekspert 23. märts 2013, kl 21.34
meeldivad karvased retrotussid. Oma prutal olen palunud karvu mitte nii tihti maha ajada. Tuleb mulle vastu, aga äärmiselt vastumeelselt. Naised, mis teid ajab tussut raseerima?

eeeeeee 23. märts 2013, kl 21.59
muidu ajab sügelema ja ebamugav on

retrotuss 23. märts 2013, kl 22.44
mina ajan ainult siis karvu, kui suvel rannas vaja käia, et trussade vahelt välja ei tolgendaks.

eeeeeee
a mis sul seal karvades sügeleb siis?
loomaksed elavad äkki seal?

eeeeeee 23. märts 2013, kl 22.52
mõnd kirbud ja 1 puuk ka.

eeeeeeeeee 23. märts 2013, kl 23.09
kellegil vb on kirbud ja puugid, kuid mitte mul.mis loomakesed???? keegi on segi läinud. ma seletan, et ajamata karvad ajavad sügelema ja ebamugav on minul. seda ma ei tea, mis teistel on. mulle ei meeldi, kui karvane on. mõni kasvatab võsa, mõni puid, mulle meeldib lage plats.

Teele Metsapoole 23. märts 2013, kl 23.53
Ka surma ähvardusel ei hakka enam karvaseks tagasi!!!
Mugav on, palju parem on enda eest hoolitseda, seks on nauditavam... Minu meelest on ilusam ka.

karvake 24. märts 2013, kl 05.09
retrotusš Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina ajan ainult siis karvu, kui suvel rannas vaja
> käia, et trussade vahelt välja ei tolgendaks.

Milleks sedagi häbeneda? Rannas ja trennis trussade või triksu servast kogemata veidi väljapiiluvad tumedad karvad on tegelt väga sexy...ja lisaks üldse natuke läbikumav:

http://www.dailymotion.com/video/x8g5nx_sexy-gymnast_sexy

karvane tuss 24. märts 2013, kl 12.13
Vastupidi, raseerimine tekitab punne ja sügelust. Vastik ja jälk. Karvad on mõnusad, pehmed ja ärge tulge ütlema, et karvad haisevad....kui ise olete mingid räpakotid, kes pesemise asemel raseerivad, siis on see teie asi.

üliõpilane 24. märts 2013, kl 12.33
Kus kohas need karvased tussud pesitsevad? Peale arvukate naisuhete olen käinud paljudel saunapidudel ja mitte ainsamatki karvast tussut pole mulle silma jäänud. Karvane tussu on ikka vanurite rida. Noort ja alt karvast naist ei kujuta ettegi:)

tavaline naine 24. märts 2013, kl 12.35
Täiendan: me ei raseeri mitte pesemise ASEMEL, vaid lisaks sellele. Äkki meile meeldib just nii?
Punnid tulevad, kui olla kaua aega raseerimata, s.t. kui raseerida liiga harva.

üks vanamutt 24. märts 2013, kl 21.01
punnid ei tule siis, kui olla kaua aega raseerimata. raseerimata olekus ei tule üldse mingeid punne. punnid tulevad siis, kui loomulikust olekust raseerima hakata. kui pidevalt raseerida, siis ka ei tule.

olen olnud mõlemat pidi, kuidas parasjagu tuju. ei ütleks, et ühtepidi parem ja teistpidi kehvem, ka hügieeni ja seksi suhtes. ja austajaid on mõlemil, nii paljaksaetutel kui karvastel :) rohkem sallivust!

naine 24. märts 2013, kl 22.44
pole see elu nii, nagu su vanamutt. oli periood, kus üritasin raseerida pidevalt ja pidevalt olid punnid ja vastikud torkivad tüükad püksis. lisaks tekitab raseerimine seent.

caroliin 24. märts 2013, kl 22.52
raseerimine tekitab seent? vat see on midagi uut enne magamisminekut :D

naine 24 24. märts 2013, kl 22.56
tegelikult ju raseerivad kõik naised. vähemalt nooremad küll. See on ju elementaarne. Punnide ja seenejutt on mingi vanatüdruku eneseõgustuslik loba. vähemalt minu tutvusringkonnas, nii palju kui ma näinud olen ja lisaks veel spad ja ujulad, on küll vaid vanad naised alt karvased.

ujuja 25. märts 2013, kl 02.00
On ka nooremaid karvaseid. Hakake nüüd väitma veel, et kõik naised end ka beebisiledaks ajavad ? Ujulas näen yhte 50 seast, kes vb üleni sile ...jube on...nagu vastsündinud. Piiramine- triip vm iganes on ok. Kes ei taha üldse, ei pea. Kuidas keegi.Aga kellegi teise jaoks seda küll teha ei ole vaja !!

ahaha 25. märts 2013, kl 08.21
ujuja, rumaluke. Ainult triip jäetaksegi ette, jalgevahelt on ikka paljas :)))Mis piiramisest siin rääkida

selge see 25. märts 2013, kl 08.25
loomulikult on ka nooremaid alt karvaseid naisi, kuid neid on ikka kaduvvähe. intiimpiirkonna raseerimine on tänapäeval iseenesestmõistetav. reeglina jäetakse kingule triip, kuid levinud on ka brasiilia.

velts 27. märts 2013, kl 15.25
Tussukarvu saab ju keeleka ajal hambaniidina kasutada. Praktiline külg ka.

to caroliin 27. märts 2013, kl 15.32
Ära klähvi, kasva suureks, saad ka targemaks. kahju oleks, kui pead lollina surema.

soomest 27. märts 2013, kl 16.09
soome naised on enamuses karvased - nii noored, kui ka vanemad (alla 40).

väga lihtsalt 27. märts 2013, kl 16.15
sest nad ei lömita meeste ees.

väga ja eriti lihtsalt 27. märts 2013, kl 16.17
saavad molli ka sagedasti selle eest

näete siis 27. märts 2013, kl 16.21
Soome naised saavad peksa päriselt?

Torumees 27. märts 2013, kl 16.21
soomest Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> soome naised on enamuses karvased - nii noored, ku
> i ka vanemad (alla 40).

Mida juttu. Vähemalt need naised kes Lahti ujulastes ja veekeskustes saunades käivad on küll raseeritud. Muidugi üle 40 ja paksud mutid välja arvatud. Neil on ikka räme mets.

mida juttu 27. märts 2013, kl 16.23
Torumees käis jälle Soomes ühissaunades tutte vaatlemas?

Torumees 27. märts 2013, kl 16.28
Elan pea kümme aastat Lahtis. Saunad on siin enamuses ühise leiliruumiga. Paratamatult näed. Pakse on rämedalt palju.

Tarmukas 27. märts 2013, kl 16.32
Aga elatustase ja elukvaliteet on määratult kõrgemad.

ehh 28. märts 2013, kl 07.09
keda kotib, kas keegi raseerib ennast või mitte.
nahaärritust ja punne tekitab raseerimine küll, see on meditsiiniline tõde.
sügeleb aga mitte neil kes ei üldse raseeri, vaid neil kes raseerivad ja mõni päev on raseerimata jäänud.

ihhii 28. märts 2013, kl 07.51
ega see kedagi kotigi. lihtsalt mingil põhjusel ei suuda siinne vanem kontingent taluda, et noortele naistele on raseerimine sama elementaarne kui hambapesu, või juuksuriskäik. muidugi on naisi, kes hambaid ei pese, juuksuris ei käi, või end ei raseeri, kuid neid on ikka väga vähe.
meditsiinuline tõde on ka see, et habemeajamine, või kaenlaaluste karvade raseerimine ärritab samuti nahka, kuid ega seegi inimesi koti.

tõbine abiturient 28. märts 2013, kl 08.27
nii ongi ...kõik mu klassiõed raseerivad, või vahatavad, samuti sõbrantsid ...teisiti ei kujta keegi ettegi ...ka vanemad naised ei pea sealt karvased olema ...näiteks minu ema (44) ja tema sõbrannad, on raseeritud ...alles vaid triip või kolmnurk ...ja ema soome sõbrants (50) on täitsa braziilia! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!