Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kui oled korra elus head seksi kogenud...

Raido 04. detsember 2013, kl 21.44
Olin välismaal komandeeringus. Kätte oli jõudnud viimane õhtu. Otsustasime seltskonnaga välja minna ning tähistada oma ürituse lõppu. Tegime mõned dringid, mängisime piljardit ja ajasime niisama juttu. Järsku köitis minu tähelepanu ukse juures seisev tüdruk. Temas oli midagi salapärast. Läksin ta juurde ning tutvustasin ennast inglise keeles. Küsisin, et kas ta on nõus minuga juttu rääkima ja miks mitte ka ühe piljardi tegema. Neiu naeratas, ütles oma nime ja vastas, et mängib minuga hea meelega ühe piljardi. Pärast mängu istusime ühe laua taha ning rääkisime endast ja oma tegemistest. Suundusin baari uusi jooke tooma, kui ma ümber keerasin, seisis neiu mulle nii lähedal, et ma
peaaegu ehmatasin. Ta kallutas oma pead minu suunas ja kõik ümbritsev tundus kaduvat. Tundus nagu oleksime seal ruumis kahekesi. Tema esimene suudlus oli kuidagi arglik ja kartlik, aga see kadus pärast seda, kui tõmbasin ta enda vastu. Me suudlesime pikalt ja meie keeled mängisid üksteisega.
Lõpuks märkasime, et me oleme avalikus kohas ja see tegi ka natukene nalja. Tegin ettepaneku minna jalutama ja et tema kui kohalik oskab kindalsti näidata mulle selle väikelinna kohalikke vaatamisväärsusi. Ta oli lahkesti nõus ning nii me siis läksimegi. Me jalutasime järveni ja sealt lossi varemete juurde. Väljas oli juba pime ning ainult tänavavalgustused valgustasid ümbrust ning heitsid salapäraseid varje lossi varemete taha. Nende varemete taha me ka suundusime ning jõudes ühe müüri kaitsvasse varju tõmbasin ta oma käte vahele ja suudlesin teda kirglikul ja pikalt.
Ta liibus mu vastu ja ma tundsin kuidas mul hetkega kõvaks läks. See ei jäänud ka mu kaaslase poolt märkamata. Ta naeratas mulle oma kaunist naeratust ja libistas käe mu riista peale. Masseeris seda...mmm...kui hea see oli. Siis avas ta mu püksinööbi, tõmbas lahti luku, lükas mul püksid maha ja võttis vabanenud riista oma kätte. Ma toetusin seljaga vastu müüri ja suudlesin teda. Ta kükitas,
võttis mu riista suhu ja hakkas seda imema. See oli lihtsalt imeline. Ta tegi keelega ringe ümber mu sugutipea, võttis otsa suhu ja imes seda õrnalt samal
ajal mulle pihku lüües. Ta jätkas pihku löömist ning suudles ja lakkus mu kotte. Siis võttis ta mu riista uuesti suhu ja hakkas seda juba tempokamalt ja kõvemini imema ning lakkuma. Ta võttis mu muunni enda
kätte ja hakkas oma kätt liigutama suuga samas taktis...see oli nii uskumatult hea, et ma ei suutnud mõnuoigeid tagasi hoida. Talle meeldis see ja ta lisas imemisele veel hoogu juurde. Teise käega haaras mu kottidest ja surus oma sõrme mulle tagumikku. See oli minu jaoks uus kogemus ja see kõik mõjus mulle nii erutavalt, et ma ei suutnud ennast enam tagasi hoida ning purskasin oma kuuma seemnejoa talle otse suhu - esimene purse, teine purse, kolmas,neljas,viies...see oli lihtsalt taevalik. Tundus, et spermat jääbki voolama. Ta neelas selle kõik alla ja lakkus ning imes õrnalt mu riista edasi.
Aitasin tal tõusta. Suudlesin teda ning tänasin, et ta oli pakkunud mulle midagi nii imelist ja, et nüüd on minu kord pakkuda midagi talle. Suudlesin ta suud, kaela, õlgu. Vabastasin ta ülariietest, rinnahoidjast ja stringidest. Ta rinnad olid nii ilusad. Nibud olid juba kõvad ja suured nagu vaarikad. Hakkasin ta rindu mudima ja laskusin oma suudlustega rindadeni. Võtsin kõigepealt ühe rinna nibu suhu ja imesin, lakkusin ning suudlesin seda õrnalt. Siis tegin sama teisega tõstes samal ajal pisut imemise tugevust ja suudluste intensiivsust. Tulemus ei lasknud ennast kaua oodata. Juba tulid esimesed mõnuohked neiu suust. Jätkasin imemist ja mudimist liikudes teise käega tema jalgevahesse. Ta ajas jalad rohkem harki tagades mulle parema ligipääsu. Paitasin ja masseerisin ta v/ttu stimuleerides kõdistit ja samal ajal ta nibusid imedes. Ohked läksid kõvemaks ja ma mõistsin, et ta pole enam esimesest orgasmist kaugel. Jätkasin nibude imemist ning lükkasin sõrmedega ta suured häbememokad rohkem laiali ning lükkasin sõrme talle sisse. Ta karjatas ja klammerdus mu külge. Tundsin ta tupelihaste tugevaid kokkutõmbeid. Hoidsin näppu sees ja lasin tal orgasmi nautida. siis võtsin näpu välja heidsin selili ja ütlesin, et ta mulle näo kohale istuks. Mulle endale meeldib selles asendis naisele
keelekat teha, sest sedasi avaneb naise v/tt täiesti. Ta kükitas mu kohale ja ma tõmbasin aeglaselt keelega üle v/tu. Ta ohetas ja laskus põlvili nii, et põlved jäid kahele poole minu pead. lakkusin ta v/ttu ja
hakkasin ühe käega ta rinda mudima ning teisega hakkasin teda masseerisin ta pepuauku. Kiirendasin keeleka tempot ja lükkasin talle keele sügavale sisse. Ta mõnuohked läksid valjemaks. Lakkusin ja imesin ta kõdistit ja kõdisti ümbrust samal ajal surusin ühe näpu ühte auku ja teise näpu teise auku. Ta jäigastus hetkeks, kuid lõdvestus taas ja ma hakkasin aeglaselt näppe edasi-tagasi liigutama. Imesin, lakkusin, kepbisin teda näpudega mõlemasse auku, silitasin ning mudisin ta rindu ja nibusid. Ja siis ta tuli. Ta orgasm oli võimas ja raputas nii
tupelihaseid, kui ka kogu keha. Hoidsin näpud sees ja surusin keelega tugevasti vastu kõdistit sest teadsin, et see aitab suurendada orgasmi pikkust. Seejärel keeras ta ennast teistpidi ja kummardus mu riista kohale, et seda uuesti imema hakata. Seekord tegi ta seda kiiremalt ja agressiivsemalt. Olime asendis 69 nii sain ma teda uuesti keelega hellitama hakata. Oigasime mõlemad. Tundsin, et pean teda saama ütlesin talle, et tahan teda kepbida. Ta nihkus ette poole ja istus mu riista otsa jäädes ise seljaga minu poole. Toetas käed selja taha ja hakkas ratsutama. Ta v/tt oli nii märg, aga samas nii tihe. Mudisin seljatagant ta rindu, haarasin tal puusadest surusin ennast talle nii sügavale kui sain. Siis laskus ta neljakäpukile koeraasendisse. Liikusin ta taha, haarasin puusadest ja surusin oma muunni talle v/ttu. Kätega haarasin puusadest ja kepbisin teda jõuliselt. Me oigasime, mõmisesime ja kepbisime nagu meeletud. Ta hingamine ja mõnuoiged kiirenesid, suurendasin veel tempot ja kepbisin teda nii jõuliselt kui suutsin. Siis tegin ühe tugeva tõuke ja jäin tema
sisse. Ta karjatas. Tundsin tema tupelihaste tugevaid kokkutõmbeid. Lasin tal natuke nautida orgasmi ja siis tõmbasin oma riista välja ning tegin talle tagant poolt keelekat keskendudes peamiselt anuse hellitamisele. Tegin anuse ümber keelega ringe samal ajal ühe käega tema v/ttu hellitades limpsisin ja suudlesin ta v/ttu ja pepuauku ja selle ümbrust.
Siis surusin oma riista veel korra ta v/ttu, et saavutada suuremat libedust, tõmbasin riista välja ja sättisin tagumise augu suudmele. Surusin kergelt. Riist hakkas vaikselt sisse libisema. Tundsin kuidas ta lihased piguldusid. Jätsin hetkeks riista tagumikku surumise pooleli ning hakkasin ta v/ttu käega hellitama. Tundisn kuidas lihased lõdvestusid ning surusin vaikselt lõpuni. Siis tõmbasin riista aeglaselt välja ning surusin uuesti sisse. Tõstisn tempot samal ajal tema kõdistit käega hellitades. Tundsin, et ta hakkab oma tagumikuga mulle vastu lööma ning sain sellest hoogu juurde. Haarasin mõlema käega ta puusadest ja hakkasin jõuliselt pumpama. Tema sirutas oma käe taha poole, et ennast ise hellitada ja temasse tungivat riista katsuda. Me oigasime suurest mõnust ja kepbisime täiel kiirusel.
Tundsin kuidas spermalaadung paiskus kui paisu tagant ja ma purskasin talle nii sügavale tagumisse auku kui ma sain. Ta karjatas, heitis pea kuklasse ja ma tundsin, kuidas tema sisemus tuksles. Tema sisemus tuksles palju tugevamalt ja pikemalt kui eelmised korrad. Ka minu riist pulsseeris pikalt. Tõmbasin oma
riista välja. Ta pöördus ning võttis mu riista omale suhu. Imes ja suudles seda õrnalt. See oli nii õnnis tunne. Aegajalt ikka juhtub, et saad head seksi, aga sellist seksuaalset sobivust ei olnud ma ühegi naisega kunagi tundnud. Meie kehad ja meeled rääkisid justkui sama keelt ja olid justkui samal lainel. Panime riidesse. Jalutasime järve äärde ja läsime ujuma ja värskendama ennast. Läksime tema juurde ja uinusime mõlemad vist hetkega. Kui hommikul ärkasin, siis oli minu riist juba tal suus. Ta naeratas ja ütles, et see öine seks lossivaremete taga oli ta
elu parim ja, et ta pole kunagi nii võimsaid orgasme saanud. Samuti ütles, et tahab mind selle eest tänada. Ütlesin talle, et asi oli vastastikune, aga et tänamise vastu pole mul sellegi poolest midagi. Nii pikka suuseksi ei olnud ma kunagi varem saanud. Ta õrritas ja limpsis ja suudles ja imes pikalt ning kaua. Samuti üllatas ta mind sügava kurguga. Tean, et paljud naised ei saa või ei julge seda teha ning kuna
ta polnud seda lossivaremete juures teinud, siis ei osanud ma seda ka oodata, aga seda meeldivam ja mõnusam see tänu oli. Lõpuks olin ma viimase piirini viidud ning purskasin oma seemnevedeliku talle otse
suhu. Pärast seda tegin talle keelekat ja me kepbisime veel korra ning oligi aeg lahkuda. Kui enne seda olin ma oodanud, et kaks nädalat kestnud komandeering lõppeks ning, et ma saaks naasta koju, siis nüüd oli kuidagi suur nukrus hinges. Ka tema muutus vesiseks. Vahetasime kontaktid. Ta lubas Eestisse külla tulla ja ma lubasin sinna külla veel
sõita. Lubasime, et helistame. Siiski tundsin, et sõites ära sealt jäi tükike minust maha.

irw 04. detsember 2013, kl 21.49
kõik oli kena kuni selle hetkeni, kus ta su kakast riista imema hakkas
harjuta veel pisut, poja

hirw 04. detsember 2013, kl 21.53
tegelt see polnud mitte neiu, vaid peiu!

g 04. detsember 2013, kl 22.20
Aktiivne naine, aga miks salapärane? Mulle tundus, et pigem professionaal. Miks ta raha ei tahtnud, see osa jäi pisut ebaselgeks, aga võib-olla oli tööst vaba õhtu, lustis niisama ja harjutas oma ametis vajaminevaid tehnikaid.
Kole palju vabalt segunevaid vedelikke viib tahtmatult mõtte huvitavatele rahvusvahelistele haigustele.

taevalikult hea 04. detsember 2013, kl 22.23
Kepbisin? Mis sõna see veel on?:D
Ei viitsinudki päris lõpuni lugeda, kiskus ropuks...päris tegudeni ei jõudnudki (ei viitsinud rohkem lugeda). Muud pole kui keel ja sõrmed...igav ja sinu arust elu parim, kui see oli sul esimene kord elus siis küll;)

ohah 04. detsember 2013, kl 22.26
Ja sellist puhast pano nimetad sa heaks seksiks?

Kasva poju jah!

Kuid... 04. detsember 2013, kl 22.35
irw Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kõik oli kena kuni selle hetkeni, kus ta su kakast
> riista imema hakkas
> harjuta veel pisut, poja

see ongi parim pala voodimõnude repertuaaris!

nohhjahh 04. detsember 2013, kl 22.38
ja said nüüd oma kirjatükist rahulduse ?

loogiline 04. detsember 2013, kl 23.07
Maaja on kinni ja inimestel pole kusagil oma pihufantaasiaid enam avaldada...

einoh 04. detsember 2013, kl 23.59
pikk jutt s... jutt. ei viitsi lugeda

objektiivselt 05. detsember 2013, kl 00.10
Egas unistamine pole keelatud, aga tõenäoliselt see oli siiski peiu, mitte neiu!

jeah 05. detsember 2013, kl 01.17
niisugune harju keskmine kirjanduslik katsetus, väljamõeldu ei tundu just usutav. aga üle 10 rea ei viitsinud lugeda, tööta veel selle kallal, et huvi säiliks. nüüd mine peksa pihku ja unista edasi.

Agne 06. detsember 2013, kl 16.07
Mehed tahavad regulaarset seksi iga päev, naistele ei meeldi regulaarselt pandav olla, eriti ,kui on juba LAPSED, ei teagi lahendust!

lahendus 06. detsember 2013, kl 18.40
pead lapsed ära andma

guru 06. detsember 2013, kl 20.00
Ämm tuleb oma värske minia juurde koju, veab näpuga mööda televiisori ekraani ja siis küsib, tolmune näpp püsti:" Mis vanasõna selle kohta peaks käima...!?"
"Iga siga leiab oma porilombi..." vastas minia pikalt mõtlemata.

Loll-loom 07. detsember 2013, kl 03.36
COOL STORY, BRO!

naine 07. detsember 2013, kl 13.16
mul tuli küll seksiseikluse isu peale

Revo 08. detsember 2013, kl 00.14
Ahtri 8, IV korrus on üks väike massaažituba, kus massöör Marge teeb hea hinnaga, tund on 15.-. Olen käinud ja rahule jäänud.

ühisüritus 10. detsember 2013, kl 17.02
Kartulipanek ehk mõtteid Eesti rahva kevadisest ühisüritusest: “Paneme maha!”
1. Uudishimulik naaber:
“Panete ka varast vä?”
2. Tööka mehe väsinud mõte:
“Terve päev otsa panin Laurat igasse vakku.”
3. Noor pastor:
“Panime Ando mulda.”
4. Vähetreenitud külamees:
“Panin põllul Birgitit seni, kuni selg valutama hakkas.”
5. Kirjanduslik klišee:
“Panime isaga Arnot kooli taga põllul.”
6. Kirikuõpetaja tütre kõmuline saaga:
“Panime kirikukellade helinal terve jutluse aja.”
7. Õpetlik ema:
“Ära nii tihedalt pane, äbarikud tulevad!”
8. Eksliku hinge rõõmus avastus:
“Arvasin, et panin Mildat, aga tegelikult oli see hoopis Ants!”

Lisaksin veel, et ... 10. detsember 2013, kl 19.33
normaalsetele inimestele teadaolevalt on igasugune pėeseks, hoolimata kogu pedestunud mölast, niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik perverssus, millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärakad pervarid. :D

to 19.33 10. detsember 2013, kl 19.37
Miks puudub igasugune info selle kohta nagu anaalseks oleks perverssus, aga kõik kohad on täis infot, mis kinnitab, et anaalseks on normaalne ja mõnus?

piidritele 10. detsember 2013, kl 19.46
normaalsetele inimestele teadaolevalt on igasugune pėeseks, hoolimata kogu pedestunud mölast, niivõrd ilge, räpane ja terviseohtlik perverssus, millega tegelevad ehk vaid üksikud, eriliselt väärakad pervarid. :D

Merliis 11. detsember 2013, kl 16.30
Täna toimub selle aasta viimane Osho meditatsioon, mis on mõeldud just kroontšakra avamiseks ja ühenduse tundmiseks kõigega. Hea viis viia end üksolemise tundesse enne jõuluaega.

Mahamudra on ülivõimas meditatsioon, mis aitab sind ühendada kosmosega ja tunda tõelist tugevust sellest kohtumisest.

"Kui armatsejad hakkavad vibreerima ühes rütmis, nende südame ja keharütmid löövad harmoonias, siis sünnib orgasm ja nad saavad üheks. Enam pole kaks, vaid on üks. Mahamudra puhul ei juhtu seesama asi mitte teise inimese, vaid kogu eksistentsiga. See on ülim orgasm." OSHO

Kohtumiseni kell 18 Ovaalis

Loe lisa:
http://www.tantratee.ee/Meditatsioonid

to Raido 02. veebruar 2019, kl 23.13
Kuldne jutt! 200%

Briljantne tõde! 201% 03. veebruar 2019, kl 01.56
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Hei anaalisexi vihkaja 04. veebruar 2019, kl 19.28
Sina kes risustad eri nimede alt: " ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrm.."
Palun pane siis see lehti kinni ! Loe näiteks postimehest uudiseid

Hele-Liis 04. veebruar 2019, kl 22.10
Mina olen paar korda elus head seksi kogenud ning jah, need korrad sisaldasid ka pepuseksi.

Lele-Hiis 05. veebruar 2019, kl 02.24
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Selgitus 05. veebruar 2019, kl 08.33
Hei anaalisexi vihkaja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina kes risustad eri nimede alt: " ΑbsoluutsеIt
> kõikidele nοrm.."
> Palun pane siis see lehti kinni !
> Loe näiteks postimehest uudiseid

Ta ei ole selleks võimeline, sest ta on asperger. Ta on võtnud oma pühaks missiooniks juurida maailmast välja anaalseks ja seda alustades delfi naistekast. Oma ristisõda peab ta autistliku järjepidevusega ja vajadusel 24h ööpäevas.

Selgituse kinnitus 05. veebruar 2019, kl 09.02
See, et anaaliidіοοdil on asperger, me juba teame. Postimehe foorumis kommenteerimiseks on vajalik kohustuslik sisselogimine. Eks sellepärast see aateline pederast saabki siin jaurata ja neid oma pаsaga üle valada, kes tema hälbeliste pedearusaamadega nõus ei ole. Tğlt kribab õigust, AbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οngi igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
PS. Miks mul on selline tunne, et Tğlte on rohkem kui üks. Pakun, et foorumlastel on sellest autistist mustikatrukkimise friigist juba ammu siiber, nagu mul endalgi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!