Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Palju või vähe
 
Dontthinkso 01. september 2018, kl 19.48
Olen 19a neiu, pikka aega on trummeldanud peas, kas ma olen elanud õigesti või valesti. Nimelt alustasin seks elu, kui olin 14-15 aastane. Siiamaani on mul olnud 7 sekspartnerit ja mulle on jäänud külge väga litsaka naise silt, näiteks olen kuulnud jutte, kuidas minu seljataga räägitakse ikka, et tegu on maia neiuga ning kui ma kuskil peol olen siis osad mehed nagu šaakalid kohe käed sügelemas, nagu ootaks, et ma nendega kohe voodisse ronin.. Ei, mitte mingil juhul. Ühekorra elus oli selline situatsoon, kus peol sai nahistatud ja hiljem me enam ei suhelnud. Aga seda on kogenud ma arvan üle poolte naistest. Sellest 7st on mul olnud 3 pea tõsist suhet, mis kestsid pea aasta, teised neli on olnud lihtsalt sellised kerged sebimised. Sellist asja pole juhtunud kunagi, et klubist otse kellegi juurde voodisse roninud. Ei saagi enam aru, kas 7 partnerit tähendab siis kohe, et olen lõdva püksikummiga?! Siit ka küsimus: 7 sekspartnerit 4-5a jooksul, palju või vähe. Mis naised, te arvate. Meeste vastuseid kuulda ei sooviks, sest Eesti mehe jaoks on juba lits see, kes enam süütu pole.
 
n29 02. september 2018, kl 01.04
Olen ise 29a viimased 5a olnud püsivas suhtes, enne seda oli mul 4 partnerit, hetkel siis käsil viies. Ja isegi mina number viie juures tunnen, et olen olnud natuke lohakas. Alati võiks number väiksem olla. Üle kümne näitab juba täielikku enesekriitika puudumist või siis väga katkist inimest.
 
Wataf 03. september 2018, kl 23.49
14 aastaselt juba lasid ringi? :d hetkel juba 7-ga maganud pluss ûheòò suhted, mida harrastavadki veits lohakad....ja sa imestad, miks sul selline maine. Tule jumal appi tõesti.
 
Kurb 06. september 2018, kl 15.37
AIDS and HIV -
According to data from CIA World Factbook, the countries with the highest prevalence of HIV/AIDS in Europe are Estonia.
 
Mees 07. september 2018, kl 09.42
Sexi vajama me kōik, kes ei saa piisavalt muutub õelaks ja kadedaks. Pole tähtis, mis teised sinust arvavad, eriti need kes ise piisavalt ei saa. Kui vahetad partnerit, siis see tähendab et pole sobivat veel leidnud.
 
Vastus: 07. september 2018, kl 22.13
Optimaalne naise partnerite arv on logaritm vanusest, ehk log(a), kus a on naise vanus aastates.
Seda arvu tunduvalt ületavat naist võib julgelt litsakaks nimetada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!