Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kas anda naise soovidele järele?
 
Timo 25. oktoober 2018, kl 20.59
Naine käib juba pikemat aega peale, et tahaks anaali proovida. Mulle aga tundub see väga vastumeelne ja pigem nn pedevärk. Mida teha, kas anda naisele järele või riskida sellega, et naine rahuldamatuse tõttu kõrvale hüppab või üldse minema läheb??
 
Omit 13. detsember 2018, kl 14.08
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Vomit Special 14. detsember 2018, kl 20.14
એનાલિસિસ

ગુદા મૈથુન શું છે?

ગુદા અથવા ગુદા અને ટચ સંવેદનશીલ વિસ્તાર અને જાતીય ઉત્તેજક આસપાસ વિસ્તાર. ઘણા બાળક તેના હાથ ગુદા વિસ્તારમાં સ્પર્શ સાથે ખુશી થશે. ગુદા દ્વારા પણ સેક્સ કરી શકાય છે. ગુદા લાડ કરનારું પુરુષો અને મહિલાઓ બંને માટે ઉગ્ર ઉત્તેજનાનો અતિરેક તરફ દોરી જઇ શકે, પરંતુ કોઈ માધ્યમ દ્વારા તમામ લોકો તેને સ્વીકાર્ય અને વીજળી અનુભવ ન હોઇ શકે. તેમ છતાં, તેઓ તમારી આંગળીઓ લાડ લડાવવા કરી શકો છો, જીભ, શિશ્ન, તેમ છતાં, હંમેશા કાળજીપૂર્વક થવું જોઈએ. એક રાઉન્ડ ગરદન બંધ એ માથાના પાછલા ભાગની આસપાસ છે જે તમારી ઇચ્છા મુજબ કડક થઈ શકે છે. સ્નાયુમાં આંતરિક હાથમોજું બંધ કરવું ઇચ્છાને આધિન નથી. ગુંબજની ધીમી ખુલ્લી તમારી આંગળીઓ અથવા ફ્લેટન્ડ, ફ્લેટ્ડ ઓબ્જેક્ટ સ્નાયુની આંતરિક રીંગને આરામ આપી શકે છે જેથી શિશ્ન એનલિલ ડક્ટમાં ફિટ થઈ શકે. શિશ્ન જેમ કે એક જ માર્ગ પ્રયાસ સંપર્કમાં યોનિમાર્ગ શ્વૈષ્મકળામાં કારણ કે ગુદા નહેર ઇન્દ્રિયો. ગુદા મૈથુનના કિસ્સામાં, મોટાભાગના કોન્ડોમ વેચાણ સેક્સની દુકાનમાં અથવા ફાર્મસીમાં વેચવા જોઈએ, જે શર્કરાને ઇજા પહોંચાડે છે. તે જાણવું છે કે ગુદા મૈથુન મારફતે એચઆઇવી સહિત સેક્સ્યુઅલી ટ્રાન્સમિટેડ રોગો, ચેપ શકાય મહત્વનું છે. કોન્ડોમનો ઉપયોગ, જાતીય સહાયની સુરક્ષા અને જાળવણી ખૂબ જ મહત્વપૂર્ણ છે. જ્યારે યોનિ માં શિશ્ન તરત ગુદા મૈથુન પછી, વિનિમય પહેલાં કોન્ડોમ. સામાન્ય રીતે જાતીય સંભોગ જેવા ગુદા મૈથુન પરસ્પર ઇચ્છિત હોવું જોઈએ. કિસ્સામાં તમે તેના બદલે અનિશ્ચિતતા અથવા અનિચ્છા કરતાં લાગે છે, અને તે પ્રયાસ કરવા તૈયાર છે, તે હંમેશા સ્પષ્ટ કહે ભાગીદાર અને ભાગીદાર પોતાના અભિપ્રાય કે કેમ તેની તપાસ તેમણે એક ગુદા મૈથુન તરીકે કરી શકાય કરવા માટે તૈયાર હશે ચૂકવે?
 
Omit special 14. detsember 2018, kl 20.17
Vt. Omit
13. detsember 2018, kl 14.08 :-)
 
Winaloto 17. detsember 2018, kl 21.19
Kas naistele üldse meeldib anaalseks? Kuigi tegemist võib olla metsiku fantaasiaga, millest keegi ei julge rääkida, siis on olemas teatud tüüpi naised, kes on suurema tõenäosusega valmis oma tagumise ukse avama.

Värske uuringu käigus küsiti 10 463 seksuaalselt aktiivselt heteronaiselt vanuses 15-44aastat, kas nad on vähemalt kord elus anaalseksi proovinud. Teadlased leidsid, et 66,3 protsenti naisi tunnistas, et nad on seda teinud. Küll aga ei tundu see olevat nende lemmik asend, sest ainult 33,2 protsenti naistest tunnistas, et on seda viimase 12 kuu jooksul teinud.

Küll aga oli enamikel naistel, kes olid anaalseksi proovinud, üks ühine omadus: tegemist oli 20. eluaastates naistega, kes ei järginud ühtegi kindlat religiooni, kel oli kõrgem sissetulek ja haridus.

Ka abielus naised või naised, kel oli olemas kindel elukaaslane, olid suurema tõenäosusega valmis anaalseksi proovima. Miks see nii võiks olla? Tuleb välja, et nad soovisid oma voodielule vürtsi lisada.

Pikaajaline suhe polnud aga ainus muster, mida teadlased tähele panid. Naised, kes olid valmis anaalseksi proovima, võisid olla ka eelnevalt seksinud teiste naistega, neil võis olla plaanimata rasedus, nad võisid olla kaotanud süütuse enne 16. eluaastat või neil võis olla hiljuti mõni suguhaigus.

Lisaks selgus uuringust, et anaalseksi ajal kondoomi kasutamine tundus naistele ebaolulisem kui vaginaalse suguühte puhul, mis aga suurendab mõnda suguhaigusesse haigestumise riski.

Allikas: YourTango
 
Nalwioto 17. detsember 2018, kl 21.21
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Albert Le Cock 23. detsember 2018, kl 00.59
Anaalseks tekitab erutuse, sest selle idee peidab endas mõtet olla paha. Samas on anaalseks igati mõnus ja rahuldav tegevus.

1. Tõrju oma hirmud — üheks suurimaks hirmuks anaalseksi juures on naiste kartus, et neil tuleb seksi ajal vältimatu soov WC-sse minna ning see paneb nad piinlikku olukorda. Need, kes anaalseksi harrastanud, väidavad aga, et mingit häda ei tule. See on pigem põhjendamatu hirm.

2. Alusta näpu ja kunstpeenisega — esmalt võiks mees pakkuda naisele rahuldust näpuga või väiksemat sorti kunstpeenisega ja siis minna päris peenisele üle. Alustuseks peaks ühe näpu õrnalt sisse asetama ning siis andma naisele aega sellega kohaneda, alles siis teise näpu ja edasi tegutsema.

3. Esmatarbevahendid — hankige apteegist või sekspoest vee baasil tehtud lubrikant. Ärge kasutage õli baasil tehtud libestit, see hävitab kondoomi ja ei libesta kogu piirkonda ühtlaselt ära. Libestusaine on anaalseksi juures kindlasti vajalik, sest tupp niisutab end ise, tagumine pool seda ei tee. Ilma libestusaineta võite teha endale tõsist viga. Libestusainet pange pigem rohkem kui vähem.

4. See on tegelikult mõnus — tagumiku sees on palju närve, mida puudutades saadab närvike ajju mõnusignaali. Seega on anaalseksist tulenev mõnu isegi kohati suurem kui tavalise seksi puhul.

5. Ettevaatust hiigelpeenisega — naised, kelle mees on looduse poolt rohkem kui hästi varustatud, peaksid tasa ja targu asjale lähenema. Anaalseks on meeldiv keskmise suurusega peenise puhul. See ei tähenda muidugi, et hea varustusega meeste naised anaalset lõbu nautida ei saaks.

6. Ärge unustage — rahulik tempo! — tuleb olla täielikult lõdvestunud ja rahulik. Äkilised liigutused ei käi selle tegevuse juurde. Kui asja rahulikult võtta, pole valu karta vaja. Tähtis on partnerite vaheline koostöö. Hea oleks kui anaalseksi teema on eelnevalt partnerite vahel läbi arutatud, siis pole üllatusi karta.

7. Anaalseksist rasedaks? — Tagumiku kaudu rasedaks jääda ei ole võimalik, seega kondoomi kasutamine pole vajalik!

8. Tähtis teada! — kui naine on ennast seestpoolt korralikult puhtaks loputanud, võib sealt läbi käinud riista julgelt ka suhu võtta.
 
Le Cock Albert 23. detsember 2018, kl 01.19
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Natukene pееseksist... 31. detsember 2018, kl 15.19
1.EELMÄNG
Nagu eelpool targemad kirjutajad mainisid,algab anaalseks tõesti kõrvade vahelt.Inimene peab eelkõige olema selleks valmis nii moraalselt kui vaimselt.Füüsiline murdmine viib enamusjuhtudel alati naise kurva fiasko või hoopis ebameeldiva ja valusa kogemuseni,mis hilisematel eluperioodidel tekitab naises suisa jälkust,vastikust!
Varuge selleks toiminguks piisavalt aega ja raha.Mees ei pruugi sugugi sel päeval naisele vihjata,et kallis,nüüd täna hakkame anaalseksiga tegelema.See on suurim viga!Kujutlege sel päeval endale ette,et just see naine on täna minu kõige kallim varandus ja kuninganna!Alustada tasuks ülimast tähelepanust naise suhtes.Kutsuge naine kohtama,pakkuge talle ette minna eelkõige parima juuksuri,maniküürija juurde,ärge laske silmi naiselt,hellitage teda sõnadega,kallistage,paitage,musitage-näidake maailmale ,etsiin ilmas olete ainult teie kaks ja ei keegi muu!!Järgnevaks soovitaks viia oma kauni kaasa heasse hubasesse restorani.Restoranivestluses ärge kunagi rääkige endast-pühenduge ainult naise probleemidele,tema maailmale,laske naisel kõik hingelt ära rääkida-kasvõi nutke,naerge,aga sulage ühte!!Kui oled suutnud naise niivõrd köita,siis tasub mehel teada,et pool tööd on juba tehtud-naise keha ja hing on vabad sinu jaoks,sisemine psüholoogiline pinge on kadunud-on tekkinud nähtamatu sexuaalne usaldus,ihaldus,armastus kui soovite.Püüdke kogu see päev hoida sellist isiklikku vaikset intiimset õhkkonda.Kindlasti ei tasu minna kuhugile pööratsema,hullama,sest see rikuks selle müstilise hingelise keskkonna.Pärast ilusat restoraniõhtut oleks hea,kui läheksite mõnda hubasesse vaiksesse keskkonda,kus ei puuduks lilled,vaikne muusika,küünlad,vein.Kuid voodissekargamiseks pole aeg veel küps!

2.MÄNG
Kõik edasine on kogenud kepimeestel juba teada,seda ma ei hakkaks pikalt kirjutama.Kui olete juba riidest lahti ja läheb asjaks,siis oleks siin kindel soovitus-ärge hirmutage naist oma anaalisooviga kohe ära ja mitte ei tohiks toppida kohe näppe tagumikku.Erutage naine korralikult üles,ära mõtle enda peale,ära kuku kohe kерpima!!Eruta niipalju kui oskad,keelega silitustega,näppudega-pea silmas,et naine ei saaks enneaegset orgasmi,muidu jookseb asi vett vedama.Püüa asja võimalikult kaua venitada.Parim aeg tegudele asumiseks on siis kui naise hingamine on kiire,korrapäratu,nägu muutub plekiliseks,naine püüab igati sinu vänta enda sisse ajada.
Ja nüüd mehed,on parim aeg anuse juurde asuda!Kõigepealt limpsige seda,hellitage anuse ja mokkade vahet-ärge laske erutusel vaibuda.Esimene asi,mida soovitaks,oleks tasakesi näpp sisse torgata-ikka sügavamale ja sügavamale.Ja pidage meeles-näppu ei tohi järsku ja kiiresti välja tõmmata.Laske seal näpul mõned minutid olla.Ise aga teise käega hellitage naist ja tehke kasvõi keelekat!Järgnevaks proovige juba väga aeglaselt sisse panna teine näpp.Jälle laske asjal niimoodi olla,siis tasapisi kolmas näpp ja siis neljas.Hea oleks,kui kasutaksite kohe alguses libestit.Niih,kui olete kõik neli näppu sisse saanud,siis võin teile kindlalt öelda,et olete eesmärgil.Kui see pole nii,siis olete teinud kusagil vea!Naine pole kas piisavalt erutunud või ennast lõdvaks lasknud(mida te pole osanud teha)Kui neli näppu sees,paluge naisel võtta sisse koeraasend.Näppe ei tohi mingil juhul välja võtta-sest anuse järsk kokkutõmbumine teeb naisele meeletut valu!!Kui oled juba taga,siis viige oma suguti ettevaatlikult sisse nende nelja sõrme vahelt,aeglaselt sõrmi eemaldades.See on ülimalt tähtis koht mehed!!!N.ö tühja kohta naise anuses jääda ei tohi.Sõrmi peab sujuvalt asendama riist!!Tasub teada,et naise anus võib hea ettevalmistuse korral vastu võtta isegi väga suure ja jämeda riista!

3.TEGEVUS
Kui riist sees,ärge kukkuge rapsima nagu hull.Alustage ettevaatlikult tillukeste õrnade lüketega.Lubage naise anusel harjuda teiega.Kui tunned pinget riista ümber vähenevat,on aeg minna asjaga edasi s.o riistaga sügavamale ja jälle sama mis eespool.Kuni seniks,kui riista jagub.Kui oled saavutanud põhja,n.ö riist on täies pikkuses ja kenasti sees,siis võid hakata tegevust kiirendama.Hea taktika on selline-alguses aeglaselt,siis kiiremini,siis jälle aeglaselt ja siis üldse korrapäratult.See ei lase sul endal kiirelt lõpetada ja naisel on hullult mõnus!Veel tasub mehel mitte aind rapsida,vaid teha riistaga ringe,üles,alla-kõrvale liigutusi.Usun,et edasine on juba igamehe fantaasia-kõik trikid on teretulnud!Ja ikka näppige võimalusel naise kliitorit tegevuse ajal

LÕPPMÄNG
Kui on saabunud orgasm ja naine viskleb mõnust,siis väga tähtis on hoida võimalusel oma riist veel naise anuses.Ärge seda välja tõmmake,vaid laske nokul minna väikseks naise anuses olles.See leevendab naise ebamugavustunnet ja naise anuselihased saavad toega kokku tõmbuda.Lihtsalt lesige naise seljas ja puhake,rääkides samal ajal naisele õrnusi,kiites,hellitades teda.Hea on veel see,et kui mees tahab teisele raundile minna,on nüüd seda palju kergem teha,kuna riista jämenemine naise pepus ei tekita nüüd enam naisel vaevusi.
Nonii,edasine peaks olema juba igamehe enda fantaasiates!
Mina igaljuhul olen murdnud sellise taktika ja tegevusega kõvemadki purikad maha!!
Edu teile kepivennad ja loodan,et minu õpetusist on teile kasvõi natikenegi abi!Ja miks mitte ka naistele??
 
Tõde рeesеksist 31. detsember 2018, kl 17.24
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
kiimax 04. jaanuar 2019, kl 01.14
peaasi, et naine tund-kaks enne... teate isegi. siis ei ole halba üllatust karta.
 
Üllataja 04. jaanuar 2019, kl 01.52
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
jurka 04. jaanuar 2019, kl 14.31
Ah mis me siin ikka prääksume. Lähem joome end täis ja teeme tagant :)
 
kruja 04. jaanuar 2019, kl 16.05
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Kewin 13. jaanuar 2019, kl 11.10
Soovitan proovida sellist nippi. Tüdruku tagumikuaugu vaatamine erutab teatavasti nii 5 korda rohkem kui tupe. Tõmbad kannikad tagumikuaugu lähedalt eemale, et tüdruku kõige intiimsem koht hästi nähtav oleks ning mõtled, kuidas varsti tibi tagumikku panema hakkad ning kuidas tibi tihke tagumikuauk, kui ma lõpetan, pole enam nii tihke midagi. Kuidas pärast kannikad laiali tõmmates on silmaga näha, et see auk on kasutatud, pehme, avatud, läbi kepitud.

Anaal kuulub minu tavalisse repertuaari ning kui ma mõne tüdrukuga voodisse lähen, siis soovin tibi ka tagumikku panna.
 
Wekin 13. jaanuar 2019, kl 13.27
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Pruuni silma rüütel 14. jaanuar 2019, kl 20.16
Aga proovi ära ja saad sinagi teada, et see on taevalikeim mõnu ja jumalate nauding!
 
proovijad 14. jaanuar 2019, kl 21.54
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
ΤgІt.® 25. märts 2019, kl 21.36
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn meeste omavaheline рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja jälestusväärne perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed. Pepuseks naisega on aga jumalik nauding, mida eitavad ehk vaid üksikud, erіlіselt kibestunud tagurlased. :-)
 
Päris ΤgІt.® 25. märts 2019, kl 21.46
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn ІGАSUGUNЕ рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Liisbet 09. aprill 2019, kl 13.02
Selline kyss,et kas naise pärak saab vabalt vastu võtta ka suurema suguti või on see ainult nende naiste rõõm kel mees väiksema varustusega? Mul mehel 20 cm pikk ja u5 cm läbimõõt. Tahaks väga proovida aga kardan natuke...
 
Siilteb 09. aprill 2019, kl 14.09
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Eelmisele 09. aprill 2019, kl 14.13
Kas sa mitte pole see elukutseline troll, kes äsja paarisaja hääle ja kompensatsioonimandaadi abil riigikokku sai?
 
to 14.13 09. aprill 2019, kl 15.08
Vahet pole, kui tal on õigus. Elukutseline troll on siin ainult see aateline pederast, kes siin oma ogarale pederetoorikale tuginedes, idioodi järjekindlusega arvab, et isegi naisteleht peab temasuguseid sitas tõngujaid täis olema, nagu pedebaari pelleris rosinaprõmmijad talle vist rääkida teadsid. Ja nüüd kärakas pedefantaasiat pornosaidilt või klimp pruuni-lillavöödilist vahtu sotsidelt. IRW!!!
 
pepukepp 09. aprill 2019, kl 15.29
teeb lahti uksed
murrab lahti südamed
ei pepukepi vastu saa
siin maa peal keegi meist
 
Oh seda saab ikka! 09. aprill 2019, kl 16.08
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Naiste suurim soov 20. mai 2019, kl 19.09
https://i.imgur.com/2AC5oIM.gif
 
Naised 20. mai 2019, kl 19.16
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Carlos Montufar 14. juuli 2019, kl 00.12
https://img2.iha.ee/186/200483e745988.jpg
 
Morlos Cantufar 14. juuli 2019, kl 01.09
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!