Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
30 ja süütu
 
Inger 23. veebruar 2019, kl 22.17
Ehk siis tõepoolest on selline asi juhtunud, et 30 ja süütu. Ma olen vägagi seksuaalne inimene. Endaga mängin pea iga päev ning saavutan orgasmi kiiresti - samuti olen ma mõned korrad meestega olnud, kuid alati enne penetreeriva seksini jõudmist on asi minu poolt katki jäänud. Nüüd siis aga kohtasin endast vanemat meest (46a), meie keemia on imeline ning ma tahan seksini jõuda pigem varem kui hiljem. Siit siis minu kimbatus - kas talle öelda või mitte. Ja kuidas võiks sellises vanuses mees üldse reageerida? Puht egoistlikult ma lihtsalt ei taha, et ta mõtleks, et minu kogenematus on puhtalt "halb seks". Tunnen selle mehega tõelist sidet ning tahan pakkuda talle imelist öö(i)d.

Palun ausaid vastuseid - ei ole tarvis midagi ilustada. :)
 
Ära valeta! 23. veebruar 2019, kl 22.45
Ei ole sa mingi 30-aastane. Hoopis 19-aastane androgüünne lesbi oled.
 
ott 24. veebruar 2019, kl 09.20
Teed selle mehe õnnelikuks. Kui palju on neid mehi kes on saanud süütud naist? Minul on õnneks olnud ÜKS, kahjuks või õnneks, kes seda teab, ma teda naiseks ei võtnud. Ütle kindlasti.
 
nüüdne abielumees 26. veebruar 2019, kl 16.42
Mul on elu jooksul olnud kolm partnerit. Kõik süütud. Viimasega olen juba 25 aasta koos ja abielus. Lihtsalt ei olnud selline ringitõmbaja. Meeldis pikalt nokitseja. Süütud oli enamasti suht piprad, aga kahe esimesega jäi asi emotsionaalsel tasandil katki, lihtsalt liialt noored olime. Praeguse kaasa süütus läks kui ta oli 22 aastane. Tõeline kvaliteet naine ja nüüdseks minu 4 lapse ema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!