Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Rasedusarmid
 
Lilleke 01. oktoober 2019, kl 14.24
Tere!
Mul on üks üsna suur mure. Mul on kahest rasedusest rasedusarmid ja kõht on väga inetu. Muidu näen kena välja...seksikas ja naiseliku kehaga. Kuna läksin oma mehest lahku ja otsin nüüd uut meest, on mul oma kõhu pärast väga piinlik. Käisin ühe mehega kohtamas ja hoiatasin teda ette ka, et mu kõht ei ole ilus. Eile läks asi veidi intiimsemaks ja ta vaatas mu kõhtu, pärast seda läks ta kuidagi imelikuks ja jättis asja pooleli.
Kas kõik mehed suhtuvad rasedusarmidesse nii? Ma nüüd kardan, et ei leia kunagi meest, kelle silmis ma ka ilma riieteta seksikas olen.
Tänud vatuste erst.
 
Professor Analworm 01. oktoober 2019, kl 20.44
Näita ṕéŕśét, siis ei koti raseduse armid kedagi.
 
Akadeemik Anti Anal 02. oktoober 2019, kl 03.53
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
noormees18 21. oktoober 2019, kl 23.41
kui vana lilleke olete ma pole rasedus arme näinudki
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!