Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Nädalavahetusel uude klubisse
 
Mannike 24. oktoober 2019, kl 14.58
Pikalt mõtlesin mida teha sel nädalavahetusel ja sattusin uue klubi koduleheküljele.

https://www.swingersclub.ee/advanced-coaching/

Kas keegi on seal käinud?
Kas tasub minna?
 
Mannike 28. oktoober 2019, kl 09.28
Kuna ilmselt keegi pole seal varem käinud siis jagan enda kogemusi.

Tegu mitte eriti silma torkava hoonega, ukse teeb viisakalt lahti administraator kes hea meelega tutvustab klubi.
Klubi on kahe tasandiline - alumine korrus hullamiseks, kus palju erinevaid huvitavaid mänguasju, ülemisel korrusel baar. Baaris rahvas istub ja ajab juttu, kõik on väga sõbralikud. Keegi millekski ei sunni ega ole pealetükkivad. Istusime siis maha, tegime mõned joogid, rääkisime juttu ja läksime edasi pidutsema. Kedagi seksimas ei näinud ja ise ka ei seksinud. Muidu kena ja viisakas koht. Kindlasti külastame seda jälle.
 
Hullajad 21. november 2019, kl 13.05
Soov proovida midagi uut... Millist varianti algajatele soovitate: kas tagaukse-tango, peeruvahe-polka või siis hoopis rosina-rumba?
 
Hallajud 21. november 2019, kl 13.14
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Soovitame: 22. november 2019, kl 15.58
Peeruvahe-polka on hästi erootiline tants. Seda saab teha rivis, kus iga mehe riist on eesoleva partneri pärakus.
 
Teame: 22. november 2019, kl 17.33
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Usume: 22. november 2019, kl 18.23
Tagumenditants ei ole üldse ilge perverssus, sest miks ta siis mõnus on, eks ole. Perverssus ei saa olla mõnus. Ja mõnus asi ei ole perverssus.
 
Teame,... 22. november 2019, kl 19.14
...et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Tõestame, et... 22. november 2019, kl 20.19
mõnu ei ole perverssus. Õiget mõnu saab vaid tagumiku kaudu.
 
Juba aegade algusest on tõestatud,... 22. november 2019, kl 20.45
...et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
See tõestus on ümber lükatud 22. november 2019, kl 21.24
Vanim tõde on see, et tagumikku seksimine on mõnus.
 
ΤgІt.® 22. november 2019, kl 21.40
Soovitame: Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Peeruvahe-polka on hästi erootiline tants. Seda saab
> teha rivis, kus iga mehe riist on eesoleva partneri
> pärakus.

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune meeste omavaheline рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja jälestusväärne perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed. Pepuseks naisega on aga jumalik nauding, mida eitavad ehk vaid üksikud, erіlіselt kibestunud tagurlased. :-)
 
ΤgІt.® 22. november 2019, kl 21.52
Ega libamine pisikese рііdri märgi unenägusid veel tõeks tee. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn IGASUGUNE рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
ΤgІt.® 22. november 2019, kl 22.25
Natuke kooliharidust...

ANAALSEKS

Mis on anaalseks?

Pärak ehk anus ja selle ümbrus on puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega päraku piirkonda. Ka suguühe võib toimuda päraku kaudu. Päraku hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Pärakut võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Päraku ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Päraku sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Päraku aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub anaalkanalisse. Peenis tunnetab anaalkanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Anaalseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et anaalseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale anaalseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Anaalseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks anaalseksi?
 
ΤgІt.® 22. november 2019, kl 22.49
Pole kuulnud, et pedesid kuidagi neile sobivalt haritaks. Ja ega ka libamine sinu, pisikese рііdri, märgi unenägusid veel tõeks tee. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!