Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Putukad
 
Marju Vest 24. oktoober 2019, kl 20.00
Oleme oma silmarōōmuga avastanud et,peale voodi rōōmude jagame ka midagi muud.Need tegelased paistsid tema punastes kubemekarvades vägagi veidrad välja.Hans rääkis et omal ajal sai neist lahti dihlafossi nimelise putukamürgiga.Äkki keegi spetsialist annab nōu.Marju
 
Pügask 24. oktoober 2019, kl 20.12
Vene kroonus aeti satikate puhul lihtsalt karvad maha ja pintseldati briljantrohelisega üle. Mina küsiks apteegist briljantrohelisele sobiva aseaine. Muide, satikad võivad ka muudes tihedamates kehakarvades, sh. habemes ja kulmudes pesitseda
 
Professor Analworm 24. oktoober 2019, kl 20.40
Peaasi, et neid pepukarvade vahel pole.
 
Akadeemik Anti Anal 24. oktoober 2019, kl 20.52
Mis vahet seal on? ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks nagunii äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Dekaan Mikk Tagu 26. oktoober 2019, kl 10.30
ANAALSEKS

Mis on anaalseks?

Pärak ehk anus ja selle ümbrus on puudutustundlik ja seksuaalselt erutav piirkond. Nii mõnigi laps saab naudingu puudutades oma kätega päraku piirkonda. Ka suguühe võib toimuda päraku kaudu. Päraku hellitamine võib viia nii mehed kui ka naised orgasmini, kuid sugugi mitte kõikidele inimestele ei pruugi see olla vastuvõetav ja erutav kogemus. Pärakut võib hellitada sõrmede, keele, peenisega aga alati tuleks seda teha ettevaatlikult. Päraku ümber on väline ümar sulgurlihas mida võib pingutada vastavalt oma tahtele. Päraku sisemine ümar sulgurlihas ei allu tahtele. Päraku aeglane avamine sõrmedega või siledapinnalise libestatud esemega võib lõdvestada sisese rõngaslihase nii, et suguti mahub anaalkanalisse. Peenis tunnetab anaalkanali pingutust samamoodi nagu tupe limaskesta puudutust. Anaalseksi puhul tuleb kasutada lisaks kondoomile ohtralt sekspoes või apteegis müügil olevat libestusvahendit, mis hoiab ära limaskesta vigastamise. Tähtis on teada, et anaalseksi kaudu võib nakatuda seksuaalsel teel levivatesse haigustesse, sealhulgas HIVi. Kondoomi kasutamine, seksuaalsete abivahendite kaitse ja puhtana hoidmine on väga olulised. Kui peenis viiakse kohe peale anaalseksi tuppe, tuleb enne seda vahetada kondoomi. Anaalseks nagu seksuaalvahekord üleüldse peaks olema mõlemapoolselt soovitud. Juhul kui tunnete pigem ebakindlust või koguni vastumeelsust ning ei ole valmis seda proovima, siis tasub seda alati selgelt partnerile ka öelda ning uurida partneri enda arvamust, kas tema oleks nõus kui talle tehtaks anaalseksi?

http://www. a m o r .ee/19467#36
 
Akadeemik Takk Migu 26. oktoober 2019, kl 12.36
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Akadeemik Nikuti Analin 26. oktoober 2019, kl 16.52
Kuna kõik inimesed siiski üksteisele tagumikku nikuvad, ei ole eelmise jutupauniku möla kuidagimoodi tõestatud.
 
Teaduste Akadeemia 26. oktoober 2019, kl 22.14
Ära valeta, libaakadeemik! ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Marjee 26. oktoober 2019, kl 22.23
Aga mis see on

https://kroonika.delfi.ee/news/videod/video-kuidas-pakkuda-mehele-kosmilisi-naudingud-epp-karsin-teab-ja-opetab?id=87797235
 
Eelmisele 26. oktoober 2019, kl 23.06
See on mingi tasuline jama. See 30€ on mõttekam maha juua, aga Teaduste Akadeemia kribas sulakulda. 200%
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!