Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Jätkame rosinarallit, anustermiidil raporteerida võitlusvalmidusest:D
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.08
Määrde kasutamine lubatud, et libedamalt läheks!-D
 
Mr. Woodhard 03. detsember 2019, kl 14.11
Mul savi kas sind pammakse määrdega või ilma, pisike рііdripapi. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.15
Woodhard tormas rajale, riist pikalt ees:D
Aga kes tuleb tagant, oi-oi, see blokeerib esitormaja väljalasketoru!-D
 
Mr. Woodhard 03. detsember 2019, kl 14.18
Nojah, eks ta su soovmõtlemine ole, aga vähemalt tunnistad, et sul mikropeenis on. IRW! ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Mr. Hardwoodi reportaaž 03. detsember 2019, kl 14.19
Habetunud Mrs Woodhard kilkab rõõmust, kui näeb oma kaasale tagant lähenevat võistluskaaslast sest ta teab, tema musikese kummid on määritud uudseima libestiga-D
Pinge kasvab...-D
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.24
Tajudes võistluspartneri plaane, avab Woodhard varuventiili ning tema mehhanismi peensusteni timmitud juhtaju lülitub uudsele režiimile! See on bioonilise võistlusmasina trumkäik!
Kõik hoiavad erutusest hinge kinni (ja mitte ainult erutusest:))
 
Mr. Woodhard 03. detsember 2019, kl 14.26
Tegelikult sa oledki see habemega Mrs seal, aga häbened nati oma õiget nime, ja põed oma mustikaprõmmija pärast. IRW! Loomulikult on ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.35
Woodvardi varuventiil laseb tillil, mille külge võistleja kinnitatud on, paisuda tohutuks, ulatumaks woodwardi maitse-ja lõhnaelunditeni ning instiktiivse reaktsiooni tulemusena, püüdes tillut huultega haarata, kummardub võistleja veelgi ettepoole, meelitades taganttuleva võistleja oma sumbutisse, kasutamaks ära sealt tulevat tõukejõudu ning pöörates selle koheselt ümber omakorda sumbutist väljuvaks reaktiivjõuks-:D
Woodhard jääb jätkuvalt võitmatuks nendes mängudes-D
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.41
Järgneb autasustamine ning võidukarikapurikas aga see on hoopis teine lugu!-D
 
Mr. Hardwood 03. detsember 2019, kl 14.46
Woodward peab ka võidukõne, mis on teadagi hülgemöla aga kõigile normaalsetele inimestele teadaolevalt, võitjate üle kohut ei mõisteta;)
Muuseas lubab Woodhard ka oma bioonilist süsteemi täiustada, et ka pealtvaatajad saaksid oma panuse anda tõukejõu/ reaktiivjõu sümbioosile.
Selle avastusega loodab ta kanda kinnitada nii WRC kui F1 maailmas, samuti ka murutraktorite rallil:-D
 
ΤgІt.® 03. detsember 2019, kl 19.35
No sinubbioonilise pedesüsteemi ja sellekohase pedjura kõrval on see muidugi naljanumber, aga absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Mr. Hardwood 04. detsember 2019, kl 12.58
Nagu eelnevast kõik lugeda võisid, aitab kangelase finishisse õieti ajastatud tõuge tagant;)
Kas meie kangelane astub veel kord ette?;)
Näeme alljärgnevast...
 
Finišikangelased 04. detsember 2019, kl 21.38
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
Mr. Hardwood 05. detsember 2019, kl 11.31
Ja siin ta oligi, tuli, sai ja läks, et uuesti tulla;)
Võidu nimel kõigeks ja kõikidesse valmis:-D
 
ΤgІt.® 05. detsember 2019, kl 20.01
See olin mina, mitte Mr. Woodhard. Niiet ära halise.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!