Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
et
 
on vana tuntud tõde 03. detsember 2019, kl 19.17
aspergeriga vaielda või vasikaga võidu joosta. aspile jääb alati viimane sõna. sest normaalne inimene tüdib sellisest viljatust tegevusest liigagi ruttu. vaadake nüüd, kes on tekialuse foorumi teemades peagu alati igas teemas viimane postitaja, ja tehke sellest omad järeldused, mis on pepukavastase mantra sarikopeerija diagnoos.
ps. ma ei ole sodomiit.
 
ΤgІt.® 03. detsember 2019, kl 19.49
Jah, end lehtpuust Buratinoks nimetava aspipede sõna jäi seekord peale, kuid temasugusel sitasolgutajal end Misteriks nimetada on küll nilbemat sorti nonsenss. Ja muide, nii ongi, et absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
mina sinuga vaidlema 03. detsember 2019, kl 20.11
igatahes ei hakka. pole nii loll juhuslikult. pane veel üks P.A.S.K. siia teemasse maha ja siis võid siin troonida edasi. :D
 
Meelika 21 03. detsember 2019, kl 20.53
Mida ta valesti kribas? Siin ongi pidevalt paar mingit perverti, kelle debiilse veendumuse järgi PEAB naistele meeldima, kui neid prse kepitakse. Kui keegi julgeb sellele vastu vaielda, läheb lahti selline sõim ja pedehala, et hoia alt.
 
kui ΤgІt.® 03. detsember 2019, kl 22.22
kirjutab nüüd eide nime all, kas see tähendab, et ta on täiega eidestunud? Ainult vanus ei klapi.
 
Eelmisele debiilile 03. detsember 2019, kl 22.31
Sulle, vana rosinamees, mahtus tutvumises pähe ka ainult lesk üksi. See võttis ikka mingi aasta vähemalt, enne kui sa lõpuks aru said, et sind lollitati kõik see aeg. Nüüd läheb sul vist paar aastat enne, kui su ajurosinasse jõuab, et kõik polegi TgItid, kes anaali vastu sõna võtavad..irw!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!