Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Palun abi
 
A 03. detsember 2019, kl 19.34
Tere!mul on selline mure et olen ühe poisiga (Elab teises linnas) suhtes, aga nüüd tuli meie klassi uus poiss ja ta meeldib mulle VÄGA. mulle tundub et mina temale ka ,st ta vaatab mind igas tunnis ja kui tema poole vaatan pöörab pea ära ja teeskleb et vaatab aknast välja. Ise ta rääkima ei ole minuga väga tulnud ma ise ka ei julge väga rääkima minna. Mida ma tegema peaks?
 
C 10. detsember 2019, kl 20.08
Eks sa pead ikka ise otsustama, mida teha. Ma lihtsalt tahan öelda, et iga silmarõõmu pärast siis oma kutti maha jätta ei tasuks. Sa ju isegi ei tunne teda. Aga noh, sinu otsus.
 
E 10. detsember 2019, kl 22.50
Pane jalga madala vöökohaga teksad ja sinna alla stingid. Tunni ajal istu nii, et stringid teksade vöö vahelt paistaksid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!