Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Jõuluvanale sülle, aga see erutab:)

Hea laps 04. detsember 2019, kl 00.05
Mul on häbi, kui jüuluvana mind oma põlvele istuma kutsub. Mul läheb siis tiltsu kikki ja kakaauk läheb hästi laiaks. Tahaks jõuluvanalt peeruvahele saada, aga ei julge küsida;)

Jõuluvanad 04. detsember 2019, kl 09.39
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Jõulud 04. detsember 2019, kl 11.15
Keelatud vili on magus.:)
Näiteks ühele poisile ei meeldinud tüdrukud juba lapsepõlves ja vanemad märkasid seda. Kui suuremaks sai, ütlesid vanemad talle, et kui tahab elada nii nagu looja ta loonud on ei tohi ta naisega peret luua. Aga keelatud vili tundus magus ja tegi pulmad. Lõppeks ei pidanud poisi vaim ikkagi vastu ja ta hakkas rumalusi tegema. See poiss elab nüüd meie seas ning kõik kannatavad.:)

Eelmisele 04. detsember 2019, kl 11.34
Ei tea, kas ta"nt enam nii väga poiss ongi. Ju rosinaprõmmijad nii vana mehelaadset organismi enam ei taha ja nii koliski teine Naistekasse oma meestes pettumisele lohutust otsima..irw!!

ikka veel 04. detsember 2019, kl 16.49
ajad alut taga? siis mul on sulle uudis: nimelt on alu hetero..irw!!

Eelmisele debiilile 04. detsember 2019, kl 17.10
Alles sa laulsid tutvimises korduvalt, et vana rosinamees on ää kõngnu. Nüüd on seesama expedehetãärist vanamehetohlam sul juba elus herero. Otsusta juba ükskord ära, kas oled vana rosinamees või tema vaevatud vaim..irw!!

ega see kui alu on surnud 04. detsember 2019, kl 17.16
ei takistaks sind ju teda taga ajamast. sa ei märkakski seda, pedebaaride pellerites ära vahetatud hale koopia-irw... :D

Eelmisele 04. detsember 2019, kl 17.28
Ma olevat jah, üks mehine mees, nagu naised räägivad, kuid mõne pedebaari pellerisse kusele sõita jääb mulle ikka suht kaugeks. Sinul, vana rosinamees, oli seal ju õkva uksehoidja koht olnud, nagu leskki siin kribas. Ju sa ajasid suures enda rosina prõmmimida laskmise tuhinas sassi, kes parasjagu sul seal rosinas õiendas. Aga eks kael jääb ju igaühel kangeks, kui koguaeg tagasi vahtima peab..irw!!

kle yobski 04. detsember 2019, kl 18.37
lexm lesk võis kribada, mida ta oma kustumatus aluvalus iganes soovis. kui sa poleks umb loll, siis sa suudaksid tõe ja vale vahel vahet teha. ja tõde on, et alu on alati hetero olnud.

Eelmisele 04. detsember 2019, kl 19.02
Enne usun ma 100x iseenda eest kribanud leske, kui korra sadade eri nimede all debiilselt leske alandada üritavat vana rosinameest, kellel isegi talle foorumlaste poolt pandud hüüdnime vastu midagi polnud..irw!!

vanad püsikad 04. detsember 2019, kl 20.50
teavad. sina usud, mida lexm lesk oma kibestumuses foorumisse roojas. siin on suur ja sügav vahe.

Eelmisele 04. detsember 2019, kl 21.04
Kle sina, su püsialiasi jätkub siin ju sіtaks tosina aasta taha. Kibestunud ja naistes südamepõhjani pettununa olid ju sina see, vana rosinamees, kes peale seda kui lesk su pikalt saatis, pedeklubidest lohutust otsima läks. Või läks hoopis lesk sinna sinu asemel ja unistab siiani sinu eest siin rosinaprõmmijatest igal võimalusel..irw!!

see on jällegi 04. detsember 2019, kl 21.17
miski, mida sa usud, kuna lexm lesk seda on kribanud [jällegi üks tüüpiline eidekeelend muide] :D nii et who cares?

Tark laps 04. detsember 2019, kl 21.30
Hea laps Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul on häbi, kui jüuluvana mind oma põlvele istuma
> kutsub. Mul läheb siis tiltsu kikki ja kakaauk lä
> heb hästi laiaks. Tahaks jõuluvanalt peeruvahele s
> aada, aga ei julge küsida;)

ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!