Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Jõulukuul ulatame abikäe
 
PhD. Hardwood 04. detsember 2019, kl 16.48
Kui tunned end nagu metsloom puuris ja hing kisendab valust siis tea, et abi vastu võttes saad päästetud.

Postdraumaatiline hingeseisund on patsiendile hukatuslikult ohtlik, väljendudes sageli pikas eitamisfaasis, sisemiste ihade projektsioonis ümbritsevatele ning üldises kompulsiivmaniakaalses käitumises nii avalikus, kui ka kitsamas ringis. Tihti saab see alguse just seksuaalsusega seotud sisevõitlustes noorukieas.

Paranemine algab probleemi olemasolu tunnustamisest. Keegi ei anna patsiendile negatiivset hinnangut sellist sammu tehes, vaid ollakse toeks, kuni täieliku paranemiseni.

Meie vaimne ja füüsiline tervis pole vaid meie kõige kallim vara, vaid ka meie lähedaste!


Jah, “pe:seks” sõnale reageerija, see üleskutse on Sulle:)
 
Eelmisele 04. detsember 2019, kl 17.17
Kas see posttraumaatiline ajuseisund sunnibki sind idioodi järjekindlusega siia kretiinselt sisutut röga puristama, pedetöllakas. Tunnista siis esimesena enda ajurosina räige pedestumiseprobleemi olemasolu ja hakka tasapisi heteroks paranema..irw!!
 
PhD. Hardwood 04. detsember 2019, kl 17.39
Ka valimatu ebatsensuursete väljendite kasutamine ning vestluspartneri halvustamine
on probleemse isiksushäire sümptomitest.
Niimoodi saab ennast suuremaks ja targemaks mõelda, et probleemide eest varjuda.

Loetud teksti mittemõistmine tuleneb õnneks või kahjuks muust, kuid see pole antud juhul nii oluline:)
 
PhD. Hardwood 04. detsember 2019, kl 17.45
On olemas ka täiesti ambulatoorne ravi ning patsiendi isikuandmed jäävad täiesti konfidentsiaalseks! Ei sõbrad ega tööandja ei saa midagi teada, kui soovid!

Vaata ka;
https://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/lisad/ravi/ps-ravi/ravi.htm#Psüühikahäirete_ravimeetodid

Seal nõustutakse ka ning saad rahulikult kõik ära rääkida. Ohh nad on hullematki kohanud, ära karda!:)
 
Eelmisele 04. detsember 2019, kl 18.00
Eks sellepärast nad sul siis konfidentsiaalsed ongi, pedetöllakas. Kui Mr. Woodhard nüüd lapsikut viga ei tee, siis saad sa siin isekeskis endaga oma posttraumaatilise ajupedestamiseprobleemi üle segamatult paar-kolm päeva arutleda. Oled vana rosinamees vol. 2, ainult märkimisväärselt debiilsem. su ajurosina IQ ikka küünib täismehe saapanumbrist kuigipalju suuremaks, või kasutadki ainult kellegi teise ajudes genereeritut..irw!!
 
PhD. Hardwood 04. detsember 2019, kl 18.03
Sain aru:)
Küllap said teised ka.
 
Täienduseks 04. detsember 2019, kl 18.05
Kui sulle solvamine ei meeldi, pedetöllakas, siis mida sa siin üldse teed?! Naistest ju nagunii sulle rosinasügajat ei saa..irw!!
 
Mr. Hardwood 04. detsember 2019, kl 18.16
Haamrile on kõik objektid naelad:-D
 
Eelmisele 04. detsember 2019, kl 19.07
Ja sulle on kõik anaalivastased naelad, mis kindlapeale silmini endale реrse taguda tuleb vä?..irw!!
 
Naelutaja 04. detsember 2019, kl 21.38
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
 
PhD. Hardwood 05. detsember 2019, kl 13.05
Hea “eelmisele”, kelle poole oma postituses pöördusin. Lugedes su varasemaid postitusi, märkan palju kanaliseerimata raevu on su sees!

Kui tunnetad, et keegi isikuliselt või lausa terve ühiskond on asunud sind nö “pedestama”, on nõustsmisasutustel kompetentsi sind igati aidata. Keegi ei pea tundma ega tajuma vägivalda! Julge vaid pöörduda! Ka lapsepõlves läbielatu võib kummitama jäädagi ning avalduda hilisemas elus veel veidramalgi moel, kui internetis protestides. Jaga oma muret!

Loodan väga, et austad lähisuhetes nii vaimse, kui füüsilise vägivallatuse põhimõtet!

Meenutad mulle heatahtlikult kirjandusklassikast tuntud Don Quixote, Miguel de Cervantes-e sulest;) Üsna lõbus lugemine muideks, soovitan.
 
ΤgІt.® 05. detsember 2019, kl 20.28
No ja mida "Eelmisele" valesti ütles? Pederetoorikas ongi üks jälgimaid võtteid see justkui lapsepõlves läbielatule vihjamine ja klassikute appivõtmine, kui ainult keegi pedede ja pedenduse vastu sõna võtta julgeb. Niiet pole ime, kui sa selle, su omast arust vist eriti intellektuaalse, jura eest verbaalselt vastu hambaid saad. Küsi ja sulle antakse.:-)
 
Naised on peded? 06. detsember 2019, kl 16.00
https://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/video-anaalseks-voib-olla-imeline-vaheldus-tavalisele-voodielule-vastused-sinu-koige-poletavamatele-kusimustele?id=87894070
 
Ilmselt küll 06. detsember 2019, kl 18.56
Meie pühendunud mantratrolli õpetuse järgi on aanuse kaudu võimelised naudingut tundma eranditult ainult peded ja seega naine, kes anaali nautima õpib, muutub pedeks.
 
Vaheldust otsivad naised 06. detsember 2019, kl 22.46
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!