Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Mehed, naised ja saun

Stella 24. veebruar 2005, kl 17.12
Kuidas siis selle asjaga ikka on, kas ühissaunas mehed naisi ka "sellise" pilguga vaatavad või on saun tõepoolest täiesti aseksuaalne aja veetmise koht?
Meil töökollektiivis kah saunapeod, kuhu mindki kutsutud. Kuna olen suht häbelik, siis pole tahtnud minna. Ise nad muidugi väidavad, et "keegi kedagi ei vaata" ja mida ma põen.
Teie seisukoht?

Vabamees 24. veebruar 2005, kl 18.12
Vale!Uued tulijad vaadatakse üle kui mitte punnissilmi siis kõõrdsilmi kindlasti....nii naised naisi-mehi kui mehed mehi-naisi(ja mitte tulija silmi vaid ka riistu-tutte) et neid oma mõttes võrrelda või kasutada!

kkk 24. veebruar 2005, kl 18.48
jah, seda nad räägivad kõik, et ei vaata, aga tegelikult..mina olen ühelkäinud, muidugi mina rätikut ära ei võtnud, oli näha nii üht kui teist. mehed rääkisid naistega juttu, vaadates allapoole, kui silmad jne. mehed on nagu lapsed, neil ei piisa kunagi millestki. seal veel panin tähele, et kui mehed läxid nö. õllet tooma, siis kihistasid nagu naised teises ruumis, eks siis arvati mõõte vms. mina sain sellel peol ilusa" pipra" nime, aga olen selle üle ka uhke, nad ei pea sugugi kõike nägema. las natuke voolab ka fantaasia...

Juku 18 24. veebruar 2005, kl 18.54
Loomulikult vahivad "sellise" pilguga (ka naised vahivad);-)
Ja pärast käib omavaheline irvitamine, kellel on nahajupp, kellel voolik, kellel ripuvad kui tühjad jahukotid, jne... :-(((

günekoloog 24. veebruar 2005, kl 20.30
ja siis vaatavad ka sellise pilguga, et kellele saaks nyyd laval ka taha keerata. arvan et naised vaatavad ka kindlasti need riistad üle.

einojah 24. veebruar 2005, kl 21.41
minu meelest on ka selliseid saunapidusid kus tingimata ei pea ennast ihualasti koorima, rätikut saab ümber hoida ja kes soovib võib ju rannariided ka selga tõmmata! oleneb ju seltskonnast, kellega sa oled ja kui mugavalt sa ennast tunned..
igaüks otsustab ikka ise kui palju ja kellele ta näidata tahab, eks siis peab leppima ka pärastiste kommentaaridega..

egas 24. veebruar 2005, kl 22.20
Egas piiramata tutiga sobi sellisesse kohta minna jah

saima 24. veebruar 2005, kl 22.45
muud ei olegi, kui aina kraabi endalt igalt poolt karvu ära. Kuidas me naised küll oleme lasknud moel endi üle võimust võtta. Meestel on kaenlaaulused karvased ja higised, mida rohkem, seda mehisem.

Triik 24. veebruar 2005, kl 23.17
Meie firma saunakatel on mõned naiskad ka rasedatena bassus sulberdanud

Tsikk 24. veebruar 2005, kl 23.48
Ma käisin ka töökaaslastega saunapeol. Alguses jah väideti, et keegi ei vaata jne, aga paari tunni pärast avastasin juba oma rinnad ühe kolleegi pihkude vahelt... Nii et vaata ette:))

nagu porgand 25. veebruar 2005, kl 07.43
Saunas peab ikka käima muidu hakkad haisema.Hädapärast võid ka vannis loksutada,kuid rahulduse saad praegusel ajal ka jääaugus.

Kai 25. veebruar 2005, kl 09.55
Oleneb kollektiivist. Ei oskaks ise oma meeskolleegidesse teisiti kui sõpradesse või näiteks vendadesse suhtuda. Ei näeks ilmselt ka nende teistsuguseid pilke seepärast. Leiliruumi aega püüame jagada meeste ja naiste vahel. Kui jääaugus käisime , ootas meeskolleeg rätikuga kõrval, et võõrad pilgud ei segaks väljatulemist.

maads 25. veebruar 2005, kl 10.56
eks piilutakse ikka, see on selge, aga et nüüd lausa rätikuga dussi alla minna, vot sellest ei saa ma tõesti aru.

tribe 25. veebruar 2005, kl 15.37
mine arusaajate koolitusele, küll siis hakkad aru saama- vääritimõtleja..ja sinu käest ei küsitudki, kas sa mõndadest privaatsetest asjadest siin maailmas üldse aru saad...

Minni 25. veebruar 2005, kl 15.40
Ma käin saunas ikka sauna pärast ja ärge tekitage endile probleeme nagu pubekad. Oleneb olukorrast, kui on ikka väga võõras seltskond istub laval, siis võib-olla tõesti aegajalt on rätik ümber ja keegi teadlikult külll kedagi ei vahi. Mõelge enne kui sauna lähete, et mis on teie eesmärk?

maads 26. veebruar 2005, kl 03.54
to tribe:: loomulikult käi skafandriga saunas kui sa oma keha eest hoolt ei kanna ja näed jube rõve välja... väärakas mõtleja.

32a.Cyrcealea -Christy 26. veebruar 2005, kl 04.23
to tribe:
rasseeri tihedamini oma puudulikke rindu ja sa ei pea oma kaunist keha enam häbenema!!

irw 26. veebruar 2005, kl 04.27
kus on arusaajate koolitus?? tahaks ka minna!!

Mehed saunas rääkisid... 18. oktoober 2019, kl 20.31
Mehel olid sõbrad külas ja muidugi siis saun ja õlled jne. Käisin siis uudishimust sauna akna taga kuulamas, et millest nad laval räägivad.
No lõõpisid seal maast ja ilmast ja naistest ja siis järsku minu mees ütles, et "krt, tahaks naisele ükskord peebri vahele ka kütta!"
Siiamaani ei saa seda kuuldut peast. Äkki keegi oskab seletada, mida ta sellega mõelda võis?

Ta mõtles sellega seda... 18. oktoober 2019, kl 23.31
...mille peale nüüd 1 hull kuivik oma mantra siia välja tulistab, kui arst ta internetti lubab :)

Mõtlejad 18. oktoober 2019, kl 23.58
Kuivikutest ei tea, aga absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks küll äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Raviarst 19. oktoober 2019, kl 03.09
Hei, sina, kohe palatisse tagasi! Ei näpi haigla arvutit öösel! Homme tahab medöde su sardelli omale tagant sisse saada, sea end valmis.

Peaarst 19. oktoober 2019, kl 19.40
Poe kappi ragasi, рііdrike. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Professor Analworm 19. oktoober 2019, kl 22.49
Mis jama see on, kui tüüp ei taha isegi naistele ṕéŕśé panna... peab ikka hälbega olema, et sellist mõnu ignoreerida.

Akadeemik Anti Anal 19. oktoober 2019, kl 23.01
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn IGASUGUNE рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Professor Analworm 20. oktoober 2019, kl 00.02
Ega kuivikust libateadlase libamöla peale küll keegi ṕéŕśé pealt pilku pööra. Kuni on maailmas mõnigi ṕéŕśé, mida saab trukkida, seni on elu normaalne.

Akadeemik Anti Anal 20. oktoober 2019, kl 21.29
рііdrikesest libateadlase linamöla peale küll keegi рeesеksi tegema ei hakka. ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Vaatavad ikka küll! 21. oktoober 2019, kl 20.24
Stella Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas siis selle asjaga ikka on, kas ühissaunas
> mehed naisi ka "sellise" pilguga vaatavad või on saun
> tõepoolest täiesti aseksuaalne aja veetmise koht?

Higised kehad. Mõnusad pringid rinnad. Ilus sile, raseeritud tussu. Kena pisike pepuauk.

Vaatajad 21. oktoober 2019, kl 20.48
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

SIIS OLI 2005 AASTA ,,KUI SAUNA KUTSUTI 23. oktoober 2019, kl 18.30
Stella Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas siis selle asjaga ikka on, kas ühissaunas m
> ehed naisi ka "sellise" pilguga vaatavad või on sa
> un tõepoolest täiesti aseksuaalne aja veetmise koh
> t?
> Meil töökollektiivis kah saunapeod, kuhu mind
> ki kutsutud. Kuna olen suht häbelik, siis pole tah
> tnud minna. Ise nad muidugi väidavad, et "keegi ke
> dagi ei vaata" ja mida ma põen.
> Teie seisukoht? OLEN SAUNAMEES !
MINU SEISUKOHT TÄNA 2019 ,,,ET TULE MINU JUURDE SAUNA,,
ALGUSES SOOJA VETT JA SEEPI JA SIIS LAVALE KUUMA JA VIHTLEMA ,,,,
SIIS VÕTAN KÄTTE JA PESEN SINU KA PUHTAKS ;; TEENUSE HIND 15€
AASTAID ON PALJU MÖÖDUNUD JA NÜÜD ENAM EI HÄBENE KA MEEST;;
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!