Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
grupikas

Mall 03. august 2005, kl 16.23
tahaks proovida grupiseksi aga ei tea kuidas. Võõrastega ei julge, tuttavatele ka kuidagi imelik ettepanekut teha.

kalle 03. august 2005, kl 16.25
mul sama mõte,aga raske leida kaaslaasi,kui vana mall oled

n 03. august 2005, kl 16.27
Proovige kindlasti ära see.Mul kogemus olemas ja oli super.

mikk 03. august 2005, kl 16.34
ma leidsin muideks siit samast. ei ole see orgunn midagi nii keeruline. kuigi, tõsi ta on, ilalõugasid on hulgim. pea vastu ja küll lõpuks huvilise leiad ;)

Mall 03. august 2005, kl 16.35

Kolja 03. august 2005, kl 16.35
ma olen oma sõbraga paar korda teinud nii et olen mina, sõber ja üks naisterahvas... hm on olnud nauditavad kogemused ja naistele on ka asi meeldinud... iga nädal siiski asjaga ei tegeleks... korra aastas käib kah...
aga seda et oleks kaks naist ja mina... nii pole olnud, kuigi huvi on... ja unistuseks see vist ka jääb...

kalle 03. august 2005, kl 17.15
kus elad Mall ,tutvuks ja suhtleks meili teel,jäta meil

Mordo 03. august 2005, kl 17.45
Kui paarilised lahed ja lõbusad inimesed saab üli kõva kogemuse:)

Esimese grupika tegin 10aastat tagasi, vahepeale on paar tükki veel vahele juhtunud aga ega neid lahedaid inimesi nii kerge leida pole kellega ennast vapsee vabalt tunda tahaks:(

moks 03. august 2005, kl 20.39
Kas mõistus jättis sinu ammu maha.

Njäuhh!! 03. august 2005, kl 22.49
Grupikas?Kas mehed peaksid olema enamuses või naised?

Mordo 04. august 2005, kl 10.36
Vahet pole keda on rohkem

Mall 04. august 2005, kl 10.51
ikka on vahe keda on rohkem. aga ma ei ole selleni veel jõudnud, et kuidas oleks lahedam?

Jen 04. august 2005, kl 15.01
ise olen old kahe mehega... peol, 2 meest mõlemad eelmängu tegemas mulle. seda ei anna sõnadega kirjeldada... lõpetasin siiski ühega, kuna teine kutt löödi sujuvalt lõpuks siiski minema (v läks ta ise, kurat seda teab - pidu ja "tiba" purjalik olek, never know). tasub proovida muidugi... kui 2 meest ikka ette võtavad - üks ülevalt, teine alt - siis see võib naise hullumise äärele viia... see on liiga hea lihtsalt! eriti kui mõlemad teavad mida teevad...

-.-,- 04. august 2005, kl 15.56
haiged kiimakotid

nimetu mees 04. august 2005, kl 16.52
On olnud ka võimalus koos sõbraga grupikas osaleda. Tuleb tunnistada, et need naised, kes meiega olid,jäid igatahes ülimalt rahule. Eks võõrasrega loomulikult on asi natuke riskantne ja tutavatega ei julge, aga Mall, kirjuta mulle ja me võime saada tuttavaks just sellel eesmärgil.

juha 04. august 2005, kl 17.19
mall kirjuta mulle ka.
mul siin samad mõtted mõlguvad.
naisterahvast saaks ka kaasata, huvi on ka seal olemas.
nu, aga selge see, et esialgu tutvuks enne ja õpiks üksteist tundma.
kui klapib, siis mis iganes

wagapagan 04. august 2005, kl 21.09
Mina ja mu kaks kätt ,kokku saabki gruppikas!

Mall 05. august 2005, kl 11.33
aga mehed, mida teie teeksite grupikas kui oleks kaks meest ja naine? ja mida ootaksite naiselt ja teiselt mehelt?

nimetu mees 05. august 2005, kl 12.17
Kaks meest ja naine? Teiselt mehelt ei ootaks ma enda suhtes ausalt öeldes midagi.Aga mida me ise teeksime? Alustaks sellest, et jooks väikse koguse alkoholi. Teatavasti alkoholi mõjul muutuvad inimesed vabamaks ja avalamaks, piirid lubatu ja lubamatu vahel tuhmuvad. Peale mõningast sissejuhatust jõuaks aga põhitegevuse juurde. isiklikult arvan, et grupis 2m+1n on meeste roll pakkuda naisele tõelist rahuldust. Ja usun , et iga naine jääb sellega rahule, kui kaks meest kõigepealt oma keeltel ja kätel käia lasevad. Sõltub naisest, aga sellise eelmänguga võib naise viia selleni, et ta lausa nõuab, et kaks meest temasse korraga siseneksid. Mall, ma ei hakka sulle kõike siia kirja panema, mis mehed naisega teeksid, aga fantaasiast vähemalt minul puudust ei tule. Realiseeritavad on kõik fantaasiad ja ideed, kui need on vastuvõetavad kõigile grupikas osalejatele. Ja mida naiselt oodata? eelkõige seda, et ta ennast vabaks laseb ja naudib seksi täiel määral. Kui ta seda isa naudib, pole ta üldjuhul kade ka meestele paremaid palasid pakkuma.

andreas 05. august 2005, kl 22.01
eks suhtluse teel saab arutada ja tutvuda.... oleksin huvitatud..

Teadja 06. august 2005, kl 01.59
Mees ei sega, Mehelt sama mis naiselt. Kogemusi on . Mall võta ühendust

Relika 29. september 2019, kl 10.57
Aeg-ajalt räägitakse veel mingist sellisest asjast, nagu PPP projektid. Mis need veel on?

Eelmisele 29. september 2019, kl 13.14
https://et.m.wikipedia.org/wiki/Avaliku_ja_erasektori_koost%C3%B6%C3%B6?wprov=sfla1

Mis me poliitikast jahume 29. september 2019, kl 15.17
Parem räägime ṕéŕśépanemise rõõmudest.

Rääkijad 29. september 2019, kl 23.05
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Rääkimine hõbe... 29. september 2019, kl 23.31
ṕéŕśépanemine kuld.

Aga selle järgimine on briljant 30. september 2019, kl 04.11
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

see ei ole briljant 30. september 2019, kl 07.34
vaid haisev sitatükk

Oh on ikka briljant. 30. september 2019, kl 12.41
Su mädanev pedeaju lihtsalt ei tea, millised briljandid välja näevad. Αga absoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks jätkuvalt äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Kannatanu 20. juuni 2020, kl 20.00
Täna südaööl sai politsei info, et Järvamaal on võetud vabadus 30-aastastelt mehelt, kes sõidutati auto taga istmel Karinu karjääri, kus tema vastu vägivalda kasutati. Mehel õnnestus abi kutsuda ja põgeneda.
Patrull pidas sündmuskoha läheduses kahtlustatavatena kinni 24- ja 26-aastase naise ning viis nad asjaolude väljaselgitamiseks jaoskonda, kannatanu anti üle meedikutele.

Esialgse info kohaselt oli sama auto vahetult enne kahtlustatavate kinnipidamist sõitnud Karinu teel otsa neljale tee pervel maganud lehmale ning põhjustanud sellega varalist kahju.

Kõik juhtunuga seotus asjaolud on selgitamisel ning uurimise huvides täiendavat infot politseil hetkel jagada ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!