Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
Kuidas seda peenist siis mõõdetakse?

totu 14. september 2005, kl 18.09
Ma pole küll aru saanud, kus kohas see alguspunkt on ja kas mõõta mõõdulindiga või joonlauaga. Olen naine, tahaks teda mõõta siis, aga kuidas?

blah 14. september 2005, kl 18.15
Mõõdetakse nii, et lükatakse peenisega tikutoosi laua peal nii kaugele, kui saab ning siis mõõdetakse vahemaa laua ääre ning tikutoosi vahel. Pole vahet, kas mõõta mõõdulindi või joonlauaga.
:D

totu 14. september 2005, kl 18.18
Naljakas, siis peab ta ju laua peal roomama, kuna peenis hoiab püsti! :D

Pontsu 14. september 2005, kl 19.18
Väga hea küsimuse esitasid, mulle on ka see huvi pakkunud. Foorumeid lugedes on jäänud mulje, et igaüks mõõdab nii nagu tahab ja teiste öeldud numbreid ei saa alati uskuda, kuna pole kehtestatud ühtset tillimõõtmise standardit. Ise arvan, et see tikutoosiga mõõtmine annab tõepärasema tulemuse (ei pea laua peal roomama, riista saab ju painutada laua peale).

+ 14. september 2005, kl 19.24

reggie 14. september 2005, kl 20.08
valemit palux..!!!
tillipikkus(tp)=tikutoos(tt) eendununa laua servast(ls)
seega tp=tt/-ls ???
kas ma saan nyyd miski preemia exole???:D

härra asjatundja 14. september 2005, kl 20.20
ma arvasin vanasti, et mõõdetakse munapauna juurest. Mõõtsin: tuli 20cm

karm mõõt.
Aga keskmine on 13. hiljem tuli välja, et mõõdulindi panin valele poole. tuli 13 cm

alissandra 14. september 2005, kl 22.48
Jah ja need 25 sendised on mõõtmisel ka kotid lisaks võtnud.:))) Naistele soovitan, et mõõtke oma peopesa laius ära, siis hea kindlaks teha, kas mehed ka tõtt räägivad.:P

Josefiina 14. september 2005, kl 23.42
Vahva, mõõdame jah peopesad ära. Pärast hea kiita, et minu omal on 2 peod ja naabri Juhanil 2,5 peod:-)

Josefiina 14. september 2005, kl 23.47
Ei pea kõhuli lauale ronima. Kuid vaata, et poisireo pettust ei teeks. ma nägin ühte, kes ronis kükakil köögilauale, lükkas tikutopsi, siis kalpsas nigu konn edasi, ja lükkas jälle tikutopsi, kuni mõlemad teises lauaservas maha sadasid. Meil on kardinad üsna läbipaistvad, järgmine päev sõbrants vastasmajast päris, et mis tükke te eile köögis tegite? Piinlik oli.

Maniac 15. september 2005, kl 10.02
Mõõdad riista juure algusest (pealt poolt, mitte kottide juures) kuni otsani, sest niipalju sul ka parimal juhul tuppe sisse läheb.

Maris 15. september 2005, kl 11.21
Mida te mehepojad siin punnitate oma mõõtude ja mõõtmistega, hankige 2004.a. MAAJA ja seal artikkel: "Kuidas objektiivselt noku pikkust mõõta"

Selles artiklis on toodud eelkirjutavate jutupaunikute mõõtmismeetodid, mis on vajalikud nende persoonide ego tõstmiseks.

Kõige reaalsem kõvastunud peenise mõõtmiseks on järgmine:
-seisate püsti alasti kõva peenisega
-võtate keskmise täisnurkse kooli kolmnurga
-asetate kolmnurga täisnurga häbemekingu ja peenisejuure ühinemiskohale
-kolmnurga üks kaatet on häbemekingul ja kõhu alaosal(vertikaalselt) ning nüüd asetate kõvastunud peenise vastu kolnurga teist(alumist) kaatetit, millel on cm numeratsioon
-jäigastunud peenise pikkuse loete joonlaua mõõtkavalt sugutipea otsa kohalt

Jutumeeste meelespea NB!

Vahemaa häbemekingult kuini sugutipea otsani annab peenise pikkuse(kõvera riista puhul läheb lisaks tarvis paenduvat joonlauda)

Sellisel meetodil mõõtes on keskmine eurooplase peenis
13,8-15 cm(31,9% peenisekandjatest), asiaadil 1cm lühem, aafriklasel 1cm pikem.
Ümbermõõt vastavalt11,3-12,5cm(35,8% meestest)
Näiteks:
17,6-18,5 cm pikkust riista ona ainult 4,7% meestest ja ümbermõõt 13,8- 15,0 on 6,9% meestest.
Nii et üle 18,75cm pikkuse riistaga mehi on alla~6% ja need on erilised.

Minu kallimal on riistapikkust 17,7cm ja üm. 15,4cm

Tahaks kuulda reaalsetest 20cm meestest tikutopsipoistest.

Aga peopesajutt on naiste reaalsus, mõõtke oma peopesa laius, nii paremal, kui ka vasakul käel ja elu läheb palju huvitavamaks!

Aatomkukk 15. september 2005, kl 18.07
Alates püksirihmast mõõdetakse. Aga kui eriti m*nn mees on, siis läheb arvesse mõõt pealaest jalataldadeni.

naine 15. september 2005, kl 18.52
No korralikust riistast saab ikka kahe käega kinni vótta -riist on poes ja käed toetuvad teineteise peale ja veel parem, et siis riistapea välja ka veel jääks!;)Limps,limps!;):P Mina oma elu jooksul olen ainult 3 korralikku näinud ja tunda saanud- no nii 18-20cm lid, ylejäänud olid ikka alamóódulised. Parnereid kuskil 20 olnud, niiet tehke statistikat!;)

naine 15. september 2005, kl 18.53
Vigade parandus

parnereid=partnereid

sorry

no nii 15. september 2005, kl 20.05
oleks ka pidanud oma partneritel ära mõõtma,siis oleks ka saanud siin sõna võtta ,kuid kuidas sa üled oma üheöösuhtele hommikul et mõõdud kiraja ruttu,sellega kellega elan tean küll,aga eelmised 20 kõik juba kadunud.Noored pange kirja kõik oma mehepojad kellega magate,muidu hiljem ei mäleta enam.

12 laps 21. mai 2019, kl 11.20
ma otsin vanasõnu te pervod

huvitav... 21. mai 2019, kl 18.23
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No korralikust riistast saab ikka kahe käega kinni
> vótta -riist on poes ja käed toetuvad teineteise
> peale ja veel parem, et siis riistapea välja ka veel
> jääks!;)Limps,limps!;):P Mina oma elu jooksul olen
> ainult 3 korralikku näinud ja tunda saanud- no
> nii 18-20cm lid, ylejäänud olid ikka alamóódulised.
> Parnereid kuskil 20 olnud, niiet tehke statistikat!;)

kuidas selline ka pepusse mahtus ja millist mõnu see tekitas?

Teadja 21. mai 2019, kl 18.37
ΑbsoluutsеIt kõikidele nοrmaalsetele inimestele tеadaοlevalt οn igasugune рeеsеks äärmiselt іIge, räраne ja tervіseοhtlik perνerssus, mіllega tegelevad ehk vaid üksikud, erіlіselt νäärаkаd pеrνаrіd ja seda eі saa muuta mitte mingіsuguste tοlеrаstіde muΙіn, olgu nad siis kаsνõі tеаdlаsed.:-)

Mehmet 21. mai 2019, kl 22.13
Mina mõõtsin endal 47 cm. Pärast märkasin, et keegi oli joonlaua algusest 35 cm ära murdnud :(
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!