Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Teki all
seks

carmen 19. oktoober 2005, kl 16.49
Kas keegi on proovinud keppi koeraga?Kui olete siis rääkige.
Tahaks ise ka proovida.Kas see on tõsi et koerad panevad kiiresti?nüüd tuleb nati loll küssa aga kas koerast jääb ka rasedaks?

kutsu! 19. oktoober 2005, kl 16.54
muidugi jääb rasedaks,pigem diineks!aga tulevad hästi armsad kutsikad!!!

Carmenile 19. oktoober 2005, kl 17.03
Jääd diineks ja sünnivad deenagerid.

z 19. oktoober 2005, kl 17.09
appiiiiii...........kas mehed ei eruta enam piisavalt,et peab koeral laskma taha keerata?tõmba siis koera p.... kumm peale,et lapsed kummi taha jääksid.

õu mai gaad 19. oktoober 2005, kl 17.13
jah, tulevad kenad armsad koerakoonlased....

Kahejalgne isane koer 19. oktoober 2005, kl 17.26
Tad mis üks kord oli üks vana purje laev merel ja mehed kõik hirmus kiimas .Kapten kutsus mehed kokku ja ütles nüüd lööte kõik pihku . Mehed lõidki suure tünni kohal ja tünn sai täis. Pandi kaan peale ja üle parda ,meri kandis tünni saarele kus oli ainult klooster . Nunnad tegid tünni lahti ja vaatasid ,et vaha ja hakkasid küünlaid tegema .Järsku hakkasid nunnad järjest rasedaks jääma ja kuna saarel oli vaid üks mees 90 aastane sepp oligi süüdlane käes. Mees topiti samasse tünni ja visati merre .Möödus sama laev ja üks meremeestest hõikas näete meie tünn hulbib.Kapten käskis tünni pardale tõsta ja avada ja oh seda imestust , meremehed olid kamba peale vanamehe valmis teinud.
Sa Carmen oled ikka soofiil ,kas õmblus masinaga ei taha se paneb veel kiiremini ja rasedaks kah ei jää .

Aff 19. oktoober 2005, kl 17.37
Kaks võimalust:
a) tõesti on nii padulolle tibisid tekkinud;
b) keegi viskab nalja.

oiei 19. oktoober 2005, kl 17.51
proovi siis veel hobusega ka,sul kindlasti väljaveninud @!#$,küll sisse mahub.tule siis pärast meile ka rääkima kuidas oli

oeh 19. oktoober 2005, kl 18.22
Mul juba terve korter kutsikaid täis - ronivad nagu ahvid mööda kardinaid lae alla - täitsa hädas !

1mees 19. oktoober 2005, kl 19.33
kui inimene on nats teistsugune oma tahtmistes siis kohe tambitakse mutta!!!Jumala tore on eestlane olla....kõik te teiste kritiseerojad olete jubedad jobud!!!!!

MALAKAS 19. oktoober 2005, kl 20.05
Ma annan ikka koerale keppi või malakat kui ta ülekäte läheb

rohi 19. oktoober 2005, kl 20.15
no ma tõesti kahtlen kas sa rasedaks jääksid, koera spermatosoidid peaksid ikka teistsugused olema. ja no kui sa oled juhuslikult kunagi pealt näinud koerte panemist, siis jah- see on suht kiire.

to carmel 19. oktoober 2005, kl 23.25
et seaga olevat parem ,kuna tal vint peal:)

mina 19. oktoober 2005, kl 23.38
aga ma võin koera laenata....

linask 20. oktoober 2005, kl 06.23
mul vägev koer pidevalt käib pulmas ja kogu ümbrus tema näolisi kutsikaid täis.võin anda sulle vana ise või noorema isendi,sest ega käbid kännust kaugele ei kuku.

**** 20. oktoober 2005, kl 10.11
hmmm... nagu meestepuudus oleks käes ja vibral ka patakad tyhjad.... no andke andeks,a ma nii perv tasemel küll mõelda veel ei oska,veel vähem sellise asja peale erutuda...:S

ma tõsiselt loodan,et teemaalgataja kõigest nalja yritab teha,sest kui ta tõsiselt ikka koeri ahistama kavatseb hakata,sisi ma oma koera enam õue lasta ei julgegi... vanasti meelitasid kommionud lapsi ära,nyyd juba noored tsikid isaseid koeri...

a nalja poole pealt äkki oleks värskelt talveunest ärgand karu kõige etem - ta pool aastat juba ilma olnud;P

e 20. oktoober 2005, kl 10.26
ma olen proovind ja äge on elame üks kord elus kõik tuleb järgi proovida teised arvaku mis tahes minuarust pederastid veel hullemad

mees 20. oktoober 2005, kl 10.39
arvan samuti nagu eelmine kirjutaja.

a 21. oktoober 2005, kl 20.08
vajad arsti abi!Sul on psühhiaatrilised probleemid.

neiu 22. oktoober 2005, kl 23.44
Proovinud ei ole ja ei kavatsegi. Rasedaks ei jää kohe kindlasti. Kas koolis bioloogia tunnis ikka käisid? Seda nimetatakse zoofiiliaks, muide. O_O

Iti Maija Kuusik 29. mai 2019, kl 13.26
Ma tahaks teada miks kaelkirjakutel on nii pikk kael? Mõelge kui nendel ei oleks nii pikk kael, kas nende nimi oleks ikkagi kaelkirjak? Või oleks lihtsalt kirjak?

Pingviini kast 29. mai 2019, kl 13.28
何ファック。あなたはクレイジーですか?犬の後ろを向くことは鼓動より悪いです。あなたはもう人とは思わないのですか?

Koer 29. mai 2019, kl 13.29
Auh auh urr kauh auh uhh aua auuuuuuu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!